Τι είδαμε, τι θα δούμε









Μηνύματα
20.284
Reaction score
14.854
Μπήκα στο ERTFLIX για τσεκ και έχουν βάλει το ''Maudie''


Οέο.. ;)
Σ Ευχαριστω,γιατί μ αυτή την αναφορά σου στο κανάλι βρήκα πάλι και την «Άγρια αχλάδια« του Νουρί Μπιλγκέ Τσειλαν . 2018

3 ώρες και 8 λεπτά


AHLAT AGACI - The wild Pear Tree. 8/10



 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.542
Reaction score
94.784
O Sugar είναι ωραίος.

O Sugar είναι μάπα. :tongue:

Από πού να αρχίσω... Η σειρά είναι πιο αργή κι από ταινία του Αγγελόπουλου, θα χωρούσε σε ταινία 1,5 ώρας. Και στα 3 πρώτα επεισόδια, παρόλη την αλλαγή ημερών, κάθε βράδυ είχε πανσέληνο. :roflmao:

Αλλά εκεί που έφυγα, ήταν η...ανατροπή στο τέλος. Δεν τη βάζω ούτε σε spoiler μην κόψω τη χαρά κάποιου που ντε και καλά θέλει να τη δει. :biggrin:

6-/10 γιατί είμαι στις καλές μου.
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
23.172
Reaction score
41.718
O Sugar είναι μάπα. :tongue:

Από πού να αρχίσω... Η σειρά είναι πιο αργή κι από ταινία του Αγγελόπουλου, θα χωρούσε σε ταινία 1,5 ώρας. Και στα 3 πρώτα επεισόδια, παρόλη την αλλαγή ημερών, κάθε βράδυ είχε πανσέληνο. :roflmao:

Αλλά εκεί που έφυγα, ήταν η...ανατροπή στο τέλος. Δεν τη βάζω ούτε σε spoiler μην κόψω τη χαρά κάποιου που ντε και καλά θέλει να τη δει. :biggrin:

6-/10 γιατί είμαι στις καλές μου.
να, κάτι τέτοια μου γράφεις και θα κάνω πάλι κανά μήνα να γράψω τι βλέπω, κάτω το μπουλινγκ ρε :p
 


gid

Μηνύματα
7.580
Reaction score
8.795
Το Σούγκαρ στέκεται μια χαρά ως πλοκή και εξέλιξη, ένα είδος φιλμ νουάρ νέας κοπής, ώς το τελευταίο 1.5 επεισόδιο όταν το σενάριο παίρνει μια φαιδρή τροπή. Ως εκεί το κρατάει άνετα ο Φάρελ, μετά δεν μπορεί, του πέφτει από τα χέρια...
 
Last edited:


jag

Μηνύματα
9.518
Reaction score
28.006
☝ 🎮

Έχει κάποια καλά, συνολικά όμως δεν ξεπερνάει την μετριότητα.


1.gif
 

Μηνύματα
1.372
Reaction score
6.548
Είδα το Atlas μόνο και μόνο για την φωνΑΡΑ της Lopez! 8-)

Τελικά ήταν αξιοπρεπής ταινία - εύπεπτη- και προτείνεται για χαλάρο Σαββατόβραδο!
 

jag

Μηνύματα
9.518
Reaction score
28.006
Για να μην παρεξηγηθώ φυσικά και αξίζει να δουν όλοι το άτλας , γι αυτό άλλωστε αγοράζουμε ηχεία κτλ
αλλα δεν είναι κάτι παραπάνω από μέτριο ξαναλέω.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.005
Μηνύματα
2.885.125
Members
37.975
Νεότερο μέλος
Sonic10
Top