Τι θα γινει με την εγκληματικοτητα?

ika

News
Μηνύματα
14.074
Reaction score
13.022

Τι ομάδα να είναι οι δράστες?
Δεν βρήκανε το κλειδί του κοντέινερ στο οποίο θα αποθήκευαν μέσα τους χαλκοσωλήνες και τους άφησαν έξω.

Τυχαίο?
:errwhat:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.238
Reaction score
27.855
Πιστεύω ότι θα τους βρουν σύντομα.
Όλο και καμιά κάμερα ασφαλείας θα υπάρχει (παράνομη βέβαια) με υλικό προς αξιολόγηση.
Ίσως να είναι γύφτοι, μπορεί και όχι.
Κρίμα για τον άνθρωπο που σακάτεψαν.
 

Μηνύματα
6.689
Reaction score
5.218
Ισόβια ο δολοφόνος της Γαρυφαλλιάς.

«Μου έλεγε λάθος δρόμο και αυτό με εκνεύριζε γιατί δεν το έκανε επειδή μπερδευόταν, αλλά επειδή είτε έστελνε μηνύματα, είτε είχε το μυαλό της αλλού. Αυτό ήταν ενοχλητικό γιατί δεν σεβόταν που εγώ οδηγούσα και αυτή δεν έκανε σωστά αυτό που έπρεπε, δηλαδή να βλέπει τον χάρτη και να με καθοδηγεί».

 
  • Like
Reactions: ika

ika

News
Μηνύματα
14.074
Reaction score
13.022
Ισόβια ο δολοφόνος της Γαρυφαλλιάς.

«Μου έλεγε λάθος δρόμο και αυτό με εκνεύριζε γιατί δεν το έκανε επειδή μπερδευόταν, αλλά επειδή είτε έστελνε μηνύματα, είτε είχε το μυαλό της αλλού. Αυτό ήταν ενοχλητικό γιατί δεν σεβόταν που εγώ οδηγούσα και αυτή δεν έκανε σωστά αυτό που έπρεπε, δηλαδή να βλέπει τον χάρτη και να με καθοδηγεί».

Πως κανένα ελαφρυντικό?
Αφού το λέει ξεκάθαρα ο άνθρωπας, ήταν λάθος η φάση.....
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.588
Reaction score
30.889

Μας δουλεύουν οι εισαγγελείς; Ας φροντίσουν πρώτα να βάλουν χέρι στους αστυνομικούς, που εκείνοι είναι αυτοί που πρώτοι συμβουλεύουν τον μηνυομενο να υποβαλει κι αυτός μήνυση, συνήθως ενώπιον του παθοντα ώστε να τον αποτρέψουν για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο.
 
  • Wow
Reactions: ika


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.972
Πατησίων και 3ης Σεπτεμβρίου φαίνεται να είναι εκτός αρμοδιότητας του Δήμου Αθηναίων στην παράνομη στάθμευση...
 


Μηνύματα
3.769
Reaction score
2.912
Ο μπακογιάννης κάνει τζοκιν κάθε πρωϊ στην Αεροπαγίτου. Προτείνω να το κάνει στις παραπάνω εστίες
 

ika

News
Μηνύματα
14.074
Reaction score
13.022
Ο μπακογιάννης κάνει τζοκιν κάθε πρωϊ στην Αεροπαγίτου. Προτείνω να το κάνει στις παραπάνω εστίες
Μα τότε θα στερηθεί την πιθανότητα να συναντιέται με τον Γιάνη
 

Μηνύματα
7.226
Reaction score
1.212
Ενδιαφέρον για το πως αντιμετωπίζει την έννοια της ανομίας ο δήμαρχος το ότι παρουσιάζονται μαζί η παράνομη στάθμευση και τα κυκλώματα εμπορίας ναρκωτικών.
 

TGD

Μηνύματα
7.220
Reaction score
7.248
Πάντως υπάρχει GIS σύστημα στην ασφάλεια με καταγραφή όλης της μικρής εγκληματικότητας.
 


jag

Μηνύματα
9.292
Reaction score
27.627
 

ika

News
Μηνύματα
14.074
Reaction score
13.022

Τι ομάδα να είναι οι δράστες?
Δυστυχώς πέθανε ο άνθρωπος.
 

ika

News
Μηνύματα
14.074
Reaction score
13.022
Γκου-ντουμάνι

Μετά την απολογία των τριών ατόμων, ανακριτής και εισαγγελέας αποφάσισαν να αφεθούν ελεύθεροι με τους όρους ο 60χρονος να παρουσιάζεται δύο φορές το μήνα στο Αστυνομικό Τμήμα και η 48χρονη σύζυγός του με τον 23χρονο γιου τους από μία φορά το μήνα.
Τους τσάκισαν τους καημένους, σίγουρα δεν θα ξανακαλλιεργήσουν...

Και μετά κλαιγόμαστε που δεν έρχονται ξένοι να επενδύσουν στην Ελλάδα.
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.588
Reaction score
30.889

Απαγωγή 15χρονης. Δεν χρειαζόταν καν αναφορά στην ταυτότητα των δραστών νομίζω. Όπως και για τους φονιάδες-κλέφτες χαλκοσωλήνων, εντάξει εκεί είμαστε μόνο 98% σίγουροι. Όταν η μικρή εγκληματικότητα γίνεται ξαφνικά μεγαλη.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.334
Reaction score
93.972
Το "κwλοφάρα" θεωρείται υβριστικό και politically incorrect; Για να ξέρω να μην το γράψω...
 

ika

News
Μηνύματα
14.074
Reaction score
13.022
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.664
Μηνύματα
2.869.222
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top