Τι θα πιούμε σήμερα;

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Δεν χρειάζεται Dettol, το οινόπνευμα τα σκοτώνει όλα και στο τέλος εσένα. :p
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Χαχα, τώρα το κατάλαβα, ναι ρε συ καλύτερα dettol παρά να δώσω 20 και 30 ευρώ στον κάθε παπάρα για το κρασί του, πάω να στύψω 10 πορτοκάλια τώρα να φτιάξω έναν χυμό γιατί με σύγχυσες...
δεν ξέρω αν σε πρόλαβα...αλλά....
τσέκαρε τα πορτοκάλια πότε λήγουν :cry:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Με τόσα λεφτά παίρνω ένα Τζόνι και ακούω τις μουσικές μου και φτιάχνομαι παρά να δώσω στον κάθε εξυπνάκια για το σούπερ ντούπερ ουάουα γαμάουα προϊόν του από εκλεκτές ποικιλίες που μεγαλώνουν σε εύφορες πεδιάδες που το χώμα τους έχει σπάνια συστατικά το νερό κρυστάλλινο η ατμόσφαιρα πεντακάθαρη ο ήλιος παραδεισένιος κ.λ.π. κ.λ.π ενώ στην παρουσίαση/ διαφήμιση του κρασιού επιστρατεύει και έναν διαφημιστή θεωρητικής κατεύθυνσης να γράψει μια "έκθεση"/λογοτέχνημα, α θα μου μείνουν και ρέστα για 1-2 κιλά ξηρούς καρπούς, καλό θα είναι όμως να τα αποφεύγουμε αυτά και γενικά το αλκοόλ.
Πάντως ένας Θαλασσιτης (κάπου 10€) που είχα δοκιμάσει πριν από 2 μήνες με μια πεντανόστιμη ψαρόσουπα ήταν το κάτι άλλο! :p
Παντως φτιαχνεσαι και πιο φτηνα να ξερεις...
Εχει πολυ πραμα και πιο φτηνο, μη το ριξεις στα ουισκι, δε συμφερει!

Εκει να δεις μετα πως θ ακους τις μουσικες, μουσικαρες!
 




Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Τα πορτοκάλια είναι ολόφρεσκα βιολογικά από δύο πορτοκαλιές στον κήπο επίσης και δύο λεμονιές που είναι γεμάτες κάθε χρόνο!

Δεν θέλω να "φτιαχτώ" και δεν μου αρέσει το αλκοόλ, απλά πιστεύω μία στις τόσες δεν πειράζει δηλαδή μία δυο φορές το μήνα, όταν θέλω να ακούσω μουσική κάποια απογεύματα η βράδια φτιάχνω ένα σούπερ καφέ η χυμούς και απομονώνομαι για μερικές ώρες, όπως προτιμά ο καθένας εμένα μου αρέσει έτσι.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Τα πορτοκάλια είναι ολόφρεσκα βιολογικά από δύο πορτοκαλιές στον κήπο επίσης και δύο λεμονιές που είναι γεμάτες κάθε χρόνο!
βάλε κάμερα να τσεκάρεις μήπως στα κατ0υράει κανείς:lol::cry:
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
20200315_152350.jpg

χτυπησα μια το μεσημερακι..πριν τη γενικη καθαριότητα...
και αλλη μια τωρα που σχεδων τελειωσα..
20200315_195552.jpg

εντελως λοου φαι.. ^^
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Μια χαρά μπυρόνι είναι (για την τσέπη). :p

Δικό σου είναι αυτό το χέρι;
Δεν είναι τόσο τριχωτό όσο θα έπρεπε.. :cool:
 

Μηνύματα
760
Reaction score
949
Τώρα που θα μένουμε όλοι μέσα στο σπίτι, θα βγάλουν περισσότερες τριχες τα χέρια....
 









Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.420
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top