Τι θυμήθηκα τώρα


Μηνύματα
2.090
Reaction score
5.464
Δυο παλαια ελληνικα τσιγαρα,τα καρελια τα καπνιζε η μητερα μου και ελεγε οτι τα πρωτα με τα καπνα απο το Αγρινιο ηταν καλυτερα τσιγαρα απο τα μετεπειτα,και αλλο ενα classic σαντε αφιλτρο και αυτο.
Αγρινιου αφιλτρα.jpg
sante.gif
 


jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.402

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.923
Reaction score
7.992
Τι θυμήθηκα τώρα..... Ίσως η πιο φαν κίνηση που έκανα κατά νεανικά μου χρόνια! Για 5 έτη λοιπόν, από τα 19 έως τα 24, παρέα με το παρακάτω κουκλί στην γνωστή του γκρι απόχρωση!!!!
Άσε που ήταν αγαπητό στους φίλους αλλά κυρίως στα... κορίτσα! Ανοιχτό τους καλοκαιρινούς μήνες, κατά την επίσκεψη στις κοντινές παραλίες και άλλα πολλά τρελά (αναρτήσεις, ξεχωριστός θόρυβος κινητήρα, απίθανο κράτημα, υπέροχα αναπαυτικά καθίσματα).

 






exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Ο κροταλίας της ασφάλτου...

"Είναι Christmas κι έχω ταράξει τα καζίνα του Λας Βέγκας! Κάθε ριξιά και μια μικρή περιουσία.
In a half an hour I became a millionaire! I put the money…και βάζω τα λεφτά…into a huge black garbage bag…στις μεγάλες τις σκουπιδοσακούλες. Μαζεύω όλο το χαρτί και κατευθύνομαι στο μπαρ να φορτώσω. Ανοίγω μια φιάλη Jack Daniels και μια πούρα HABBANS και όπως ρίχνω τη ματιά μου δεξιά αριστερά, βλέπω τη γυναίκα μέσα από τη κάπνα πούχει λαλήσει με την πάρτη μου...
-Μαιτρ!…(λέω)…τι πίνει η γυναίκα; -Campari and soda -Τρία καμπάρια!..(λέω)..από την πάρτη μου. Και πάνω στην έκσταση, στέλνω το μήνυμα και σε ένα τέταρτο είμαστε κάτω από τον καλοκαιριάτικο ήλιο του Florida Beach... Πλακωμένος στα ξύδια και με το ποτήρι στο χέρι κατεβαίνω φιτίλι τον χαλικόδρομο και όπως βλέπω λάδι τη θάλασσα, απαγγέλλω.. «σαν βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη…». Δεν την έχω χεριάσει ακόμα τη γυναίκα, αλλά δυο κουβέντες που έχω πει, έχω φανεί και πολύ σοβαρός"… :gotcha:




Λα τα μινόρια...

 




Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.411
Reaction score
50.379
«Επί των επάλξεων»

Εκπομπή του Γενικού Επιτελείου Στρατού, η οποία παρουσίαζε κινηματογραφημένα στιγμιότυπα από τη δραστηριότητα του Ελληνικού στρατού, καθώς και ιστορικές αναδρομές.


1658923992383.png


Το 1974 ο Κώστας Σισμάνης παρουσίαζε στην εκπομπή την στρατιωτική ιστορία της νεότερης Ελλάδας και ο Δημήτρης Νικολιτσέας τις ειδήσεις σχετικές με τον στρατό. Το 1976 παρουσίαζε την εκπομπή ο Αντώνης Ξεπαπαδάκος και το 1978 ο Γιώργος Καραχάλιος.




. . . χαρακτηριστική τραχια φωνη
 




jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.402
Με αφορμή αυτό;
...
001011010m-black-2-v2.jpg
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.497
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top