Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;









bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.357
Reaction score
42.171
Φιάξε και κάτι άλλο μάναμ !
Σιάχνω, αλλά τα καλά δεν σας τα δείχνω :lolsign:

Η αλήθεια είναι πως βρήκα πολύ γάλα της προκοπής από παραγωγό και κρίμα είναι να πάει χαμένο.
 







Μηνύματα
1.516
Reaction score
1.847
Στο τελαράκι τι έχει ;
Τι μου θύμισαν οι γυαλιστερές , πριν πολλά χρόνια (όταν και πρωτοδοκίμασα) στον Σταυρό Θεσσαλονίκης είμασταν 4 ζευγάρια , ένας από την παρέα γνώστης έβγαλε μερικές και όπως είχαμε αναμμένα κάρβουνα τις έριξε επάνω , ανοίξαν και σηκώθηκε η κόκκινη γλώσσα , λεμόνι και απόλαυση ! Οι γυναίκες της παρέας τις πλάκωσαν , μόλις είδα να τελειώνουν μου ήρθε η φράση : πωωω σαν ερεθισμένες κλειτ0ρίδες είναι !!1
Αυτό ήταν , τα κορίτσια δεν άγγιξαν άλλες και από τότε έγινε σλόγκαν στην παρέα !
 
Last edited:


Μηνύματα
27.290
Reaction score
25.312
Στο τελαράκι τι έχει ;

Τι μου θύμισαν οι γυαλιστερές , πριν πολλά χρόνια (όταν και πρωτοδοκίμασα) στον Σταυρό Θεσσαλονίκης είμασταν 4 ζευγάρια , ένας από την παρέα γνώστης έβγαλε μερικές και όπως είχαμε αναμμένα κάρβουνα τις έριξε επάνω , ανοίξαν και σηκώθηκε η κόκκινη γλώσσα , λεμόνι και απόλαυση ! Οι γυναίκες της παρέας τις πλάκωσαν , μόλις είδα να τελειώνουν μου ήρθε η φράση : πωωω σαν ερεθισμένες κλειτ0ρίδες είναι !!1
Αυτό ήταν , τα κορίτσια δεν άγγιξαν άλλες και από τότε έγινε σλόγκαν στην παρέα !
Τυράκια με διάφορα μπαχαρικά επάνω τους.
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.254
Reaction score
27.105
Τα παντζάρια είναι ξαδέρφια με τα πατζάρια ? :lolsign:
Τζάρια του Πανός.

Σιάχνω, αλλά τα καλά δεν σας τα δείχνω :lolsign:

Η αλήθεια είναι πως βρήκα πολύ γάλα της προκοπής από παραγωγό και κρίμα είναι να πάει χαμένο.
Φιάσε ρυζόγαλο. :tongue:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.510
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top