Τι ρολόι φοράς;








sk

Μηνύματα
530
Reaction score
474
Από ποιά χώρα στέλνονται αυτά; Σταματάνε στο τελωνείο; Έχουν έξτρα χρέωση;
Είναι η δεύτερη αγορά μου από το AliExpress.
Και οι δυο αποστολές στάλθηκαν με «AliExpress Standard Shipping» από Κίνα.
Για την πρώτη - που παρέλαβα ήδη - μπορώ να πω ότι ήρθε χωρίς κάποια extra χρέωση τελωνείου, ενώ το τελευταίο κομμάτι της διακίνησης (εντός της Ελλάδας) το έκανε η ACS.
Για την δεύτερη αγορά αναμένω να δω, αλλά απ’ ότι διαβάζω μάλλον δεν θα υπάρξουν εκπλήξεις.

Να σημειώσω ότι και οι δυο αγορές έγιναν από τα μαγαζιά που διατηρούν οι επίσημες αντιπροσωπίες τους, εντός του AliExpress.
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.301
Reaction score
42.031
ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΘΟΤΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ....

Και πολύ καλά θα κάνεις, δεν είναι ντίπ του γούστουμ τέτοια ρολόγια, το συγκεκριμένο ειδικά με τη τετράγωνη κάσα, με το περίεργο σχεδιαστικά μπρασελέ αλλά και τις μπλέ πουτ@νιές δεν ξέρω σε τίνος αντρικό χέρι θα ταιριάζει, μάλλον στο χέρι του Ταμτάκου... :biggrin:
 



Μηνύματα
2.064
Reaction score
1.467
Ειναι πανεμορφο και ποιοτικο , απλα ειναι βαρυ, σπανια το φορω με το μπρασελε.
Με τα sub δεν τιθεται θεμα συγκρισης διαφορετικη κατηγορια
4C079B53-D821-411E-B0EC-7ACE29215D20_1_105_c.jpeg
 

Μηνύματα
355
Reaction score
686
Οι περισσότεροι δύτες είναι βαριά ρολόγια.

Τα sub, εντελώς υποκειμενικά, αρχίζω να τα βαριέμαι αισθητικά.

Αντικειμενικά μιλώντας, προφανώς και τα sub είναι αλλού, ειδικά στο κοστολόγιο.

Αν και στα χρήματα που έχουν φτάσει τα sub παίρνεις τις πενήντα οργιές.

Και μετά τσακώνεσαι με τους Ρολεξάκιδες ποιο ήταν ιστορικά το πρώτο καταδυτικό...
 

Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.917
Σκέφτομαι να πάρω ένα οικονομικό ρολόι (μέχρι 450-500 ευρώ). Αυτά που μου αρέσουν σχεδιαστικά είναι, ενδεικτικά, σαν τα παρακάτω (δεν περιορίζομαι από συγκεκριμένες μάρκες-κλίνω όμως προς το λευκό καντράν). Τι μου προτείνετε;



1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
 

Μηνύματα
29.257
Reaction score
23.301
Και πολύ καλά θα κάνεις, δεν είναι ντίπ του γούστουμ τέτοια ρολόγια, το συγκεκριμένο ειδικά με τη τετράγωνη κάσα, με το περίεργο σχεδιαστικά μπρασελέ αλλά και τις μπλέ πουτ@νιές δεν ξέρω σε τίνος αντρικό χέρι θα ταιριάζει, μάλλον στο χέρι του Ταμτάκου... :biggrin:
ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΜΟΔΑ ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΓΡΑΜΑ ΡΟΛΟΓΙΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ TV SCREEN ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ 60-70
 



Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.901
Reaction score
28.691
Σκέφτομαι να πάρω ένα οικονομικό ρολόι (μέχρι 450-500 ευρώ). Αυτά που μου αρέσουν σχεδιαστικά είναι, ενδεικτικά, σαν τα παρακάτω (δεν περιορίζομαι από συγκεκριμένες μάρκες-κλίνω όμως προς το λευκό καντράν). Τι μου προτείνετε;



View attachment 296373 View attachment 296374 View attachment 296375 View attachment 296376
-
1687371968175.png


- 520e
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.118
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top