Τι τσιμπάτε στην τηλεόραση?

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.318
Reaction score
93.890
Αν πρόκειται για ταινία δεν τη διακόπτω με τίποτα για φαγητό. Εκνευρίζομαι όταν πρέπει να την διακόψω.

Στο ποδόσφαιρο πάλι, σουβλάκια, πίτσες, μπύρες...
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Πάντα τρώω κάτι αλλά έχει τελειώσει στους τίτλους έναρξης.
Ο εφιάλτης μου στο σινεμά. >:(>:(
Θα κρυώσουν τα popcorn πριν τελειώσουν οι διαφημίσεις, να τα φάω κανονικά ή με ρυθμό χελώνας; :D
 


Μηνύματα
499
Reaction score
14
Ο εφιάλτης μου στο σινεμά. >:(>:(
Θα κρυώσουν τα popcorn πριν τελειώσουν οι διαφημίσεις, να τα φάω κανονικά ή με ρυθμό χελώνας; :D
εγω συνήθως έχω τελειώσει με τα popcorn πριν ξεκινήσει η ταινία, οπότε και την popcornara μου την έχω φάει και δεν αποπροσανατολίζομαι την ωρα της ταινίας ψαχνωντας τα!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
εγω συνήθως έχω τελειώσει με τα popcorn πριν ξεκινήσει η ταινία, οπότε και την popcornara μου την έχω φάει και δεν αποπροσανατολίζομαι την ωρα της ταινίας ψαχνωντας τα!
Το καλύτερο μου είναι όταν τελειώνω τα κάτω-κάτω, τέλεια μισοσκασμένα και λύσσα, στη μισή ώρα με τρία τέταρτα ταινίας. :drinks:
 


Μηνύματα
1.928
Reaction score
787
Ρυζογκοφρέτες! :p
Πήρα και εγώ πριν λίγες μέρες αλλά με βλέπω τελικά να αγοράζω πάλι μηχανάκι για ποπ κορν γιατί το παλιό το χάρισα! Χα χα!

Απ ότι βλέπω όλα τα υπόλοιπα φορτώνουν τρελές θερμίδες!
[DOUBLEPOST=1453142055][/DOUBLEPOST]
Με μήλο και κανέλα?

View attachment 55612

Like!
Ελα ρε παλικάρι που τις έχουν αυτές?
Μου τρέχουν τα σάλια λέμε!
Κανε ενα κόπο να μου πεις θερμίδες!
 




S

sk4t4

Guest
Αμυγδαλα ωμα μεγεθους τουλαχιστον φασολιων-γιγαντων.Ειμαι ικανος να φαω για πλακα 250 γρ. μεσα σε μερικα λεπτα και για την υπολοιπη ταινια τιποτα,εχω ηδη χορτασει...
 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Αν πρόκειται για ταινία δεν τη διακόπτω με τίποτα για φαγητό. Εκνευρίζομαι όταν πρέπει να την διακόψω.

Στο ποδόσφαιρο πάλι, σουβλάκια, πίτσες, μπύρες...
μα τι παραδοσιακο αρσενικο εισαι πια?? ;)
[DOUBLEPOST=1453144777][/DOUBLEPOST]
Ο εφιάλτης μου στο σινεμά. >:(>:(
Θα κρυώσουν τα popcorn πριν τελειώσουν οι διαφημίσεις, να τα φάω κανονικά ή με ρυθμό χελώνας; :D
γι αυτο εγω παιρνω καραμελα και δεν εχω θεμα! και κρυα τρώγονται μια χαρα!
 

Μηνύματα
5.616
Reaction score
3.431
.. Παρλιάρου και του Αλέρτα; :D
Ποιοι είναι αυτοί:
άμα φας από την κυρα-Μάρω......θα ξεχάσεις τον Παρλιάρο:roflmao::roflmao::roflmao::headbang::lol::rolleyes::roflmao::roflmao:
[DOUBLEPOST=1453146702][/DOUBLEPOST]
Μου θυμισες να παραγγειλω παγωτο απο το ζαχαροπλαστειο της γειτονιας μου,φτιαγμενο απο τον ιδιο χωρις συντηρητικα.Αλλη μια απολαυση,απαγορευμενη κι αυτη για μενα,ολο το χρονο.Σλουρπ...
γιαούρτι είναι

άντε και στο τσακίρ κέφι
ryzogalo-1317911893.jpg
 
Last edited:

S

sk4t4

Guest
Ποιοι είναι αυτοί:
άμα φας από την κυρα-Μάρω......θα ξεχάσεις τον Παρλιάρο:roflmao::roflmao::roflmao::headbang::lol::rolleyes::roflmao::roflmao:
[DOUBLEPOST=1453146702][/DOUBLEPOST]
γιαούρτι είναι
Κι εγω το περασα για αμαρενατα.Γιαουρτακι μολις εφαγα,μονο προβειο και φυσικα με πετσα.Κι ας ειναι και 2%.Α,και μονο σκετο αλλιως το θεωρω...νοθεια.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.649
Reaction score
94.612
To χαμομήλι στο τέλος της ταινίας; :p
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.102
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top