Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?




stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Α, ωραια! φανταζομαι μετα βαρεσες προσοχές,οταν επαιξε το συστημα? πες ρε!:D
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Α, ωραια! φανταζομαι μετα βαρεσες προσοχές,οταν επαιξε το συστημα? πες ρε!:D
Σγά ρε που θα ψαρώσουμε με ντιβανοκασέλες... :fuckyou:





Ψάρωσα όμως με τις 100+ ίτζες ο άβγαλτος! :lol:






Τα πράματα είναι απλά:
- ο ΜηΤρομάρας έχει συγκεκριμένο ήχο/δρόμο στην κεφάλα του που θέλει να ακολουθήσει. Τί θα πώ εγώ, ο χι κι' ο ψι... Λίγο ενδιαφέρει.
Και δεν συναντάς συχνά κόσμο που να έχει συγκεκριμένη άποψη για το πού θέλει να φτάσει.
- Το σετάπιον παίζει αβάδιστα/αβίαστα σε μεγάλες εντάσεις πουλώντας σου την παραμύθα ότι ακούς με 40ντιμπι. Και το πιστεύεις. Δεν φαντάζεσαι εύκολα τις στάθμες που φτάνεις να ακούς. Ο ΜηΧειρότερας λέει ότι οφείλεται αποκλειστικά στο ηχείο. Εγώ θα φανταζόμουν ότι και ο χώρος συμβάλει, αλλά δεν έχω λόγο να τον αμφισβητώ.
- Πρώτη ουσιαστική μου ακρόαση Κλαςς Ντε.
Ε, κλασσμεντέν. Μου άρεσε.
Ίσως το νεαρό της ηλικίας μου με φύλαξε από τα στεγανά παλαιολιθικών εποχών και μου είναι εύκολη η ψηφιακή εποχή... :taunt:
Πέραν πλάκας... καμία ψηφιακίλα... καμία κρυάδα ή ψυχράδα...
Α, ωραίος και ο προ του!
- Φιναλεμέντε... μου άρεσε και η στερεοφωνική εικόνα του. Πολύ.

Όοοοοοοολα τα παραπάνω χωρίς να κάτσουμε για "κριτικές" ακροάσεις και παραμύθια τούμπανα. Είναι πρώτες εντυπώσεις από ελάχιστη ακρόαση.

Αναρωτιέμαι όμως... πραγματικά αλλάζει πολύ το πράμα μετά την πρώτη εντύπωση; :biggrin:
Για μένα όχι. Αν κάτι στα "σκάει" στο καλημέρα, όσο και αν το παιδέψεις τούμπα δεν έρχεται... :lolsign:
 






stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Δεν ξερω,υποθέτω! Μη παs ακομα απ'του Zizik,προετοιμασου πρωτα,σε κανα χρονο και βλεπειs !! Μη μου παθειs και τιποτα !! xaxaxa..
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Με το που πάτησα το πόδι μου έδωσα κατευθείαν σκαΐπια αναφορά στον υπόδοικα και μετά παρουσιάστηκα στον ΜηΧειρότερα!!!!! :laugh:
Τα είπες όπως πρέπει...:cautious: όποιος θέλει να έρθει ταρατσάτος....:rolleyes: να ζητήσει πρώτα άδεια από τον γέροντα....:p :laugh:

ΥΓ. καταρχήν χάρηκα που τα ξαναείπαμε Αντώνιε.... άσε που μας την έκανε ο Στάθης μας....;)
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
και ποιος εχειροτονηθει κυριε Γκονη μας?
ξερουμε κατι?
θα μα τα πειτε?:D:D
 






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.393
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top