Το καφενείο των φιλόζωων



Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Τελικα αυτη ηταν η τελευταια φωτο της Χιχινας.Πεθανε χθες το απογευμα απο καρκινο στο συκωτι...
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Στην πρωινη βολτα αγορασα τον ΗΧΟ.Δεν τον ξεφυλλισα καν.Γυρισα απ το μαγαζι και....
- έτσι και αλλιώς δεν έχει πικάπ αυτό το τεύχος
[DOUBLEPOST=1552654067][/DOUBLEPOST]
Τελικα αυτη ηταν η τελευταια φωτο της Χιχινας.Πεθανε χθες το απογευμα απο καρκινο στο συκωτι...
:( , θα πας για άλλο;
 






Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- ύστερα από 6-μηνη συμβίωση , επήλθε η πολυπόθητη αρμονία . . . . ( ο Κούκι 8 μηνών κουτάβι με τον Elvis 28 μηνών γατί ) . . . εάν ήξερα από την αρχή τον χαρακτήρα του γάτου , θα το είχα ονομάσει Jerry ( Lee Lewis . . . aka ''the Killer'' )



DSC_0125.JPG


DSC_0127.JPG
 

Μηνύματα
29.073
Reaction score
23.100



Κρήτη | Παρέμβαση του Εισαγγελέα προκάλεσε η συνταγή με τις φόλες μέσω facebook

https://www.zarpanews.gr/kriti-pare...okalese-i-syntagi-me-tis-foles-meso-facebook/
 

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Όποιος τη είχε, την παράτησε ή το έσκασε το δεύτερο χλωμό καθώς δεν έχει καθόλου τάσεις φυγής (αφήνω μικρό παράθυρο ότι δεν πέρναγε καλά). Το πόρισμα ότι είχε ζήσει σε σπίτι προκύπτει από το πόσο γνώριμο της είναι να λειτουργεί σε οικιακό χώρο. Bρέθηκε στις διακοπές και υιοθετήθηκε με μια καθυστέρηση αλλά ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά. Αν και μεγάλη (η κτηνίατρος την υπολογίζει για 8-9 ετών) και με κακή ένδειξη FIR δε μου πήγε καρδιά να την αφήσω να βασανίζεται στο δρόμο. Μετά από 17 γάτες που πέρασαν από τη ζωή μου είναι με διαφορά το πιο καλόβολο και χαδιάρικο γατί που είχα ποτέ μου. Σας παρουσιάζω την Φουντούκω ή εν συντομία Φούντου.

Fountouko-9.jpg


Fountouko-10.jpg


Fountouko-7.jpg
 





Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
ΚΑΝΑΠΕΔΑΤΟ ΓΑΤΕΡΟ.....;)
Καναπεδάτο δε λες τίποτα δε προλαβαίνω να κάτσω καναπέ και χώνεται σε 30 δευτερόλεπτα στην αγκαλιά αν δεν σηκωθείς δε φεύγει με τίποτα, χωρίς υπερβολή, άντε αν βαρεθεί την πέφτει δίπλα κολλημένη πάνω σου.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Εσυνγκινηθηκα, να βαλω κι εγω τον εδικο μου - κυριες και κυριοι ο
ρουμπι ή το τερας ή κοπριτης
αδεσποτος (εγκαταλελειμενος) τον 'ε μαζωξαμε πριν απο 5 χρονια
αγαπα το κέϊκ σοκολατα και τσι νερολακους
IMG_20190222_091044.jpg

:drinks:
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.296
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top