Το σινεμά του "Ρόδου"



VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Τον ψηφιζω σαν τον δευτερο πιο κακογουστο χωρο του φορουμ.
 






rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
μας τύφλωσες!:p:D
[DOUBLEPOST=1526925170][/DOUBLEPOST]Υ.Γ. Γιατί βενζινόκολλα και όχι κάτι σε σιλικόνη?ή και τα δυο για ασφάλεια?
λόγω ταχύτητας κόλλησης?
Αυτές μου σύστησε ο Λαζαράκης.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Δεν ξέρουν ο Νταχάρης και ο Ες, και ξέρει ο Λαζαράκης... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Ο Ες μετά τις βούρτσες, μπερδεύει το νέφτι με την βενζινόκολλα. :D
 


Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Δεν υπαρχει θεμα ,ξερει τα υλικα ο Λαζαρακης, και αμα στεγνωσει ειναι νεκρη, μονο οταν θελησεις να τα ξυλωσεις θα σου γινει αυτο θα μεινουν κολλημενα κομματια με την κολλα στο σοβα.Καπου εκει υπερετερει η σιλικονη, θελει ομως μπουντελια μεχρι να στεγνωσει... αυτα τα πορωδη υλικα θελουν μετρο μη σου γινει πολυ μουντο το αποτελεσμα ,καλη επιτυχια !!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.058
Δεν ξέρουν ο Νταχάρης και ο Ες, και ξέρει ο Λαζαράκης... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
βρε άι αποδώ μπλουτάκια!:D
ειδικά εσένα...αν σου έλεγε ο Λαζαράκης να βάλεις βενζινόκολλα στα καδράκια παίζει να του σπαγες και το μαγαζί....:roflmao::lol:


Υ.Γ.Ρώτησα γιατί έχω δει μετά από 3-4 χρόνια να αρχίζουν τα κρεμάσματα με αντίστοιχα υλικά...και την βενζινόκολλα να μας κοιτάζει από το ταβάνι;)
 


Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
βρε άι αποδώ μπλουτάκια!:D
ειδικά εσένα...αν σου έλεγε ο Λαζαράκης να βάλεις βενζινόκολλα στα καδράκια παίζει να του σπαγες και το μαγαζί....:roflmao::lol:


Υ.Γ.Ρώτησα γιατί έχω δει μετά από 3-4 χρόνια να αρχίζουν τα κρεμάσματα με αντίστοιχα υλικά...και την βενζινόκολλα να μας κοιτάζει από το ταβάνι;)
Αυτο δε φταει η βενζινοκολλα αλλα η ιδιοτητα του αυτου υλικου να αποσυντιθεται , απλα η κολλα δειχνει ποσο ισχυρη ειναι που παραμενει μαζι με καποιο υλικο κολλημενη και στο ραφι να αφησεις εχουν ημερομηνια ληξης, υπαρχουν ομως και ποιοτητες δεν ειναι ολα τα ιδια ...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.058
Αυτο δε φταει η βενζινοκολλα αλλα η ιδιοτητα του αυτου υλικου να αποσυντιθεται , απλα η κολλα δειχνει ποσο ισχυρη ειναι που παραμενει μαζι με καποιο υλικο κολλημενη και στο ραφι να αφησεις εχουν ημερομηνια ληξης, υπαρχουν ομως και ποιοτητες δεν ειναι ολα τα ιδια ...
βρε ναι...γι αυτό μίλησα για ''αντίστοιχα υλικά'';)
.......και στο ραφι να αφησεις εχουν ημερομηνια ληξης, ...
εκτός και αν τα κάνεις καδράκια :whistling::p:roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Αυτα βεβαια δε τα βαζεις ετσι με τετοιες κολλες αν δε μετρησεις να δεις γιατι μετα δε θα περιμενεις τα (4)?χρονια αποσυνθεσης για να τα κατεβασεις :help:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Υ.Γ.Ρώτησα γιατί έχω δει μετά από 3-4 χρόνια να αρχίζουν τα κρεμάσματα με αντίστοιχα υλικά...και την βενζινόκολλα να μας κοιτάζει από το ταβάνι;)
Ξέρω ότι έχεις άποψη περί πολιτικής,θρησκείας,ιστορίας,μαύρες τρύπες θεωρία του big-bang ...αλλά ρε φίλε και για βενζινόκολλα;:lol:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.219
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top