Το σινεμά του "Ρόδου"

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ξέρω ότι έχεις άποψη περί πολιτικής,θρησκείας,ιστορίας,μαύρες τρύπες θεωρία του big-bang ...αλλά ρε φίλε και για βενζινόκολλα;:lol:
ξέρεις πόσα φούιτ έφτιαχνα εγώ μικρός...:p:roflmao:
 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
ΣΟΚ :hi:
( ντικ μουβ δόου...θα με πεθάνει που δεν έχουμε τελειώσει δεν μπορούσες να περιμένεις λίγο?)
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Σας εσκισε ολους ο Ροζε γατακια.
Συγχαρητηρια Γιαννη !!!

*Για την βενζινοκολλα εξακολουθω και πιστευω οτι δεν κανει παρα τις εξηγησεις και τις προδιαγραφες που μου αραδιασε ο ζιζικ.

*Περι βουρτσας σιγουρα δεν ειμαι ειδικος, στην *ουτσα ομως θεωρουμαι εξπερτ :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713
Η βενζινόκολλα spray που μου πήρε ο @profi απ' το Λαζαράκη δε μυρίζει καθόλου. :)
O rose είναι στα '70s με πινελάκι. Θα του έμεινε απο παπούτσια. :p:D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Η βενζινόκολλα spray που μου πήρε ο @profi απ' το Λαζαράκη δε μυρίζει καθόλου. :)
O rose είναι στα '70s με πινελάκι. Θα του έμεινε απο παπούτσια. :p:D
στα 70s πινελάκι?...άιντε το πολύ καμιά μπατανόβουρτσα:p:roflmao:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713
Όχι καλέ, είχε μια παλιά γεμάτη ξεραμένες μπογιές και βενζινόκολλες που τη βούτηξε σε 50 χημικά κι έγινε τσίλικια. :confused::eek::D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Όχι καλέ, είχε μια παλιά γεμάτη ξεραμένες μπογιές και βενζινόκολλες που τη βούτηξε σε 50 χημικά κι έγινε τσίλικια. :confused::eek::D
αααα κατάλαβα...
από αυτές που ξεχνάει ο μπογιατζής όταν τελειώνει την οικοδομή?:p:lol:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.862
*Για την βενζινοκολλα εξακολουθω και πιστευω οτι δεν κανει παρα τις εξηγησεις και τις προδιαγραφες που μου αραδιασε ο ζιζικ.
Επειδή δουλεύω, έστειλα την κόρη στο υπόγειο να δει αν είναι όλα στην θέση τους. :D

Ακόμα αντέχει. :laugh:

Η βενζινόκολλα spray που μου πήρε ο @profi απ' το Λαζαράκη δε μυρίζει καθόλου. :)
O rose είναι στα '70s με πινελάκι. Θα του έμεινε απο παπούτσια. :p:D
Η δική μου, η αντρική, αντέχει χρόνια, αν αναλογιστείς ότι στα παπούτσια με τόση καταπόνηση από κίνηση, βροχές, λάσπες κλπ δεν ξεκολλάει με τίποτα.

Εσένα σου πούλησε μούφα. Μην τρομάξεις αν κάνα βράδυ δεις την απορρόφηση να τρέχει προς την έξοδο.:roflmao::roflmao::roflmao:
 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
καλε! φτανει με τις κολλες! ζαλίστηκα! γρηγορα ολοι στα μπλου τακ! :p
 



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.228
Reaction score
27.803
Αυτό που βλέπω εγώ στον Γιάννη, σε έναν χώρο φροντισμένο και φτιαγμένο για θεάσεις ταινιών, μ΄αρέσει.
Δεν είναι το σαλόνι του, είναι το hc του και το θεωρώ όμορφο.
Θα προτιμούσα βέβαια και κάποια άλλα σημεία που είναι λευκά, να βαφτούν μαύρα.
Γιάννη συγχαρητήρια.
 

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Η δική μου, η αντρική, αντέχει χρόνια, αν αναλογιστείς ότι στα παπούτσια με τόση καταπόνηση από κίνηση, βροχές, λάσπες κλπ δεν ξεκολλάει με τίποτα.
ωωω καλά μπαρμπριζόκολα έβαλες :p

Η βενζινόκολλα spray που μου πήρε ο @profi απ' το Λαζαράκη δε μυρίζει καθόλου. :)
pure luck .... ο θεός με φύλαξε κατάλαβα μόλις :D

( μπαρμπριζόκολα....η λέξη που πληκτρολογείς με ένα δάχτυλο υπαγορεύοντας παράλληλα )
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.862
Ήρθε ο μάστορας για επιθεώρηση και μέτρηση χθες.

1. Θαύμασε το έργο μου. Κάτι πήγε να πεί ότι κάποια τα έβαλα στραβά, κάπου ήθελε περισσότερη διάχυση. Με είδε πώς τον κοίταξα και αποφάνθηκε ότι όλα ήταν τέλεια! :roflmao:

2. Δεν μπορούσε να πιστέψει ότι έχω τόσο ωραία κοντραστάτη εικόνα, με καταπληκτικά μαύρα. Άρχισε μάλιστα να ψάχνει τις ρυθμίσεις που ο ίδιος είχε κάνει, σαν να μην πίστευε ότι τις έκανε ο ίδιος. Αφού κάποια στιγμή φοβήθηκα ότι θα τις χαλάσει για να ξανάρθει... :cool::laugh:

3. Μου είπε ότι θα μπορούσα να αλλάξω τα l-r με κάποια λίγο μεγαλύτερα, τον κοίταξα, το κατάπιε, μου είπε πόσο ωραία παίζνε. :lol:
Το κεντρικό πάλι του φάνηκε ότι μεγάλωσε σε όγκο, απέκτησε μεγαλύτερη καθαρότητα. Άβυσσος η ψυχή του μάστορα...

4. Μέτρησε. Δεν το πίστευε, ξαναμέτρησε, τα ίδια χάλια :D
Περισσότερα γι' αυτό μετά.


5. Για κάποιο λόγο χαμογελούσε. Δεν τόλμησα να ρωτήσω, τον άφησα στον κόσμο του.:)

6. Για κάποιο επίσης περίεργο λόγο, φεύγοντας ένιωσε την ανάγκη να ενημερώσει τον @Zizik. Και μετά σου λέει για προσωπικά δεδομένα...:headbang:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
6. Για κάποιο επίσης περίεργο λόγο, φεύγοντας ένιωσε την ανάγκη να ενημερώσει τον @Zizik. Και μετά σου λέει για προσωπικά δεδομένα...:headbang:
πες τον @Zizik να ξεχάσει ότι του είπε εντός 72 ωρών.... αλλιώς δικαιούσαι το 4% του συστήματός του για φέτος*:roflmao:

* ότι καδράκι έφτιαξε δηλαδή...σούπερ θα σου κάτσουν:p:roflmao:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.378
Reaction score
79.478
Για τα κάτω απο 200Hz βάλε και ενα spectrogram.

Διακινδυνεύω πρόβλεψη: έως 100Hz μεταξύ 0.4-0.5, απο κει και πάνω γύρω απο το 0.2, λίγο ακόμα πιο κάτω στα 5000Hz και μετά.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.639
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top