Το σινεμά του "Ρόδου"







melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
μου αρέσει η ευχή "καλόπαιχτος", με ό,τι έχει παίζει ο καθένας...βγάλ΄ του τα μάτια λέμε :drinks:
 



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μην ανησυχείτε. Μιας και μου μπαίνει κι εμένα η σκέψη να τον πάρω, εγω για να σας ικανοποιήσω, θα έχω live streaming με unboxing και εντυπώσεις. Απλα να έχετε έτοιμο τον λογαριασμό στο Twitch
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
[QUOTE="Mitsy, post: 2043332, member: 9631"
Δεν τον σκεπάζω ποτέ, ούτε έχω καλύμματα στα καθίσματα των αυτοκινήτων, ούτε ριχταριαπωσταλέν στους καναπέδες, ούτε ραπ στα ριμόουτς.
[/QUOTE]

Καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα .....
Και ειχα την εντυπωση οτι εισαι και εσυ στο club των ψυχακιδων :banned:
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
[QUOTE="Mitsy, post: 2043332, member: 9631"
Δεν τον σκεπάζω ποτέ, ούτε έχω καλύμματα στα καθίσματα των αυτοκινήτων, ούτε ριχταριαπωσταλέν στους καναπέδες, ούτε ραπ στα ριμόουτς.

Μην αρχίσω πάλι. >:(>:(>:(

Και σε ειχα σε εκτιμηση :banned:[/QUOTE]

Δεν καταλαβες μάλλον καλα. Δεν ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να τα κάνει αυτα, μιας και όλο το σπίτι ειναι σε κάλλυμμα απέξω.
24 ωρες να περπατάς με ασπρες κάλτσες στο σπίτι μέσα, ουτε ίχνος σκόνης δεν θα αποκτήσουν.

Kαθαριότητα level infinite λέμε! Όπως εγώ δλδ :D
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Και σε ειχα σε εκτιμηση :banned:
Δεν καταλαβες μάλλον καλα. Δεν ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να τα κάνει αυτα, μιας και όλο το σπίτι ειναι σε κάλλυμμα απέξω.
24 ωρες να περπατάς με ασπρες κάλτσες στο σπίτι μέσα, ουτε ίχνος σκόνης δεν θα αποκτήσουν.

Kαθαριότητα level infinite λέμε! Όπως εγώ δλδ :D[/QUOTE]

Ακομα και κατω απο αυτες τι συνθηκες ο προβολεας πρεπει να ειναι σκεπασμενος για να μην τον πιανει το ματι ξερεις ποσα προβολακια δεν παιζουν σωστα επειδη ειναι ματιασμενα ?
Να σε ενημερωσω οτι υπαρχουν και προβολακια που μπαινει ο διαολος μεσα τους και κλωτσανε σαν μουλαρια οταν τα ρυθμιζεις .
Προσφατα διαβαζα για εναν tw 9200 που ηταν ετσι :headbang:
Σκεπασμενο λοιπον οταν δεν παιζει να εχεις το κεφαλι σου ησυχο
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
To unboxing αναβάλλεται λόγω πυρετού. Πονάνε από τα νύχια μέχρι τα μάτια μου...
 
  • Like
Reactions: PPG

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ακομα και κατω απο αυτες τι συνθηκες ο προβολεας πρεπει να ειναι σκεπασμενος για να μην τον πιανει το ματι ξερεις ποσα προβολακια δεν παιζουν σωστα επειδη ειναι ματιασμενα ?
Να σε ενημερωσω οτι υπαρχουν και προβολακια που μπαινει ο διαολος μεσα τους και κλωτσανε σαν μουλαρια οταν τα ρυθμιζεις .
Προσφατα διαβαζα για εναν tw 9200 που ηταν ετσι :headbang:
Σκεπασμενο λοιπον οταν δεν παιζει να εχεις το κεφαλι σου ησυχο
:p
http://www.avsite.gr/forum/threads/Για-να-μην-μας-ματιάζουν-τα-συστήματα-που-βάζουμε.91032/
 




stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
φτου!!! πανω στο καλυτερο που εχω φτιαξει εσπρεσακι κ εχω αραξει.... 8-)

περαστικα rosey!! ;);)
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.240
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top