Το φόρουμ και οι κακές παρέες ευθύνονται...?




skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Ειδες τι μου λέει? Ειναι μετά να μην πικραινομαι?
(και ουτε ειχε μια εξηγηση να μου δωσει γιατι εκεινο το διάγραμμα ηταν μπλέ....)
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
μασονία γιατρών...ηχητικά...Φυσική επιστήμη...μια όαση στη ζωή μου....
Ακόμα και αν ήταν μιά όαση,ποτέ δεν θα σου γίνει μιά...όραση (κρίμα εις το...τετράγωνον):wink:

Σε όσους έχουν βαλθεί να συναρτούν την επωνυμία με την επιστημοσύνη και τον τεκμηριωμένο λόγο,δεν έχω παρά να ευχηθώ καλή...ανάρρωση.

Και γιά να μην ανακατεύονται οι μονάδες με τις...μαινάδες:
1 Angstrom = 0,1 νανόμετρο.

Σε συνάρτηση με το τόσο ΄΄ενοχλητικό΄΄ -όπως έχει αποδειχθεί- νήμα:
Ποιοί είναι οι επικρατούντες δεσμοί και τα διαστήματα αυτών στις πολυμερισμένες αλυσίδες του βινυλίου;
Σελίς 4,εικόνα 5.3
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
ετσι μπραβο.... μελετησε το λιγο καλυτερα το θεμα (μιας και δεν εισαι της ειδικοτητας...) για να παψεις να γραφεις μπουρδες οτι η αναπαραγωγη βινυλίου είναι ψηφιακη, οποιος το ακουει γελαει.... αλλα οταν με ρωτουν ποιος τογραψε τι να απαντησω, ο Μπουτχιας ο αστροφυσικος?

Επόμενο ειναι να μου απαντουν: "ε μαλλον εμπλεξε τα μπουτχια του..."
 
Last edited:

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
ριξε μια ματια σε μια...... χμμμμμμ...... ψηφιακη αναπαραγωγη φωνογραφικης κεφαλής.... χαχαχαχα

Απιστευτα αποκαλυπτικη η φωτογραφια!!!




Ας προσπαθησουμε να φανταστουμε τους κραδασμους που δημιουργουνται απο το ταξιδι της ακιδας μεσα σ' αυτο το ασυμετρο αυλακι στην επιφανεια του δισκου.

Κοιτάζοντας την εικονα, αντιλαμβανομαστε ποσο σημαντικοι παραγοντες σε μια κεφαλη, ειναι η ανάρτηση της (suspension), η γεωμετρία και η καθετοτητα της ακίδας και στους 2 άξονες, το σωστό βαρος επανω στις πλευρες του αυλακιού, αλλα και ο βραχιονας που την φιλοξενει.

Και απ' αυτο το αγριο τοπιο που φαινεται σαν σεληνιακη χαραδρα, δημιουργειται τοσο αρμονικος ηχος!

Απιστευτο!!! :thumbsup:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Σε όσους έχουν βαλθεί να συναρτούν την επωνυμία με την επιστημοσύνη και τον τεκμηριωμένο λόγο,δεν έχω παρά να ευχηθώ καλή...ανάρρωση.
:hi:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ηθικόν δίδαγμα:
Είναι αντιεπιστημονικό το να ξεσυνερίζεται κανείς έναν χαϊεντά και δη βινυλιολάγνο,διότι ο δεύτερος εντάσσει τον πρώτο στο ιδιωτικό του σύμπαν όπου και θα του κάνει αιώνια αντιλογία λόγω μεγαλυτέρας ... ΄΄εμπειρίας΄΄.;)
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Κοίτα να δεις μπιμπίκια η ακίδα! Πώς να μην έχει μετά το βινύλιο κόκκο;
Βρε ασχετε. αυτο που βλέπεις ειναι κοκκοτζιτερ....αφου κατα τον αστροφυσικο Μπουτχια η αναλογικη αναπαραγωγή είναι..... κι αυτη ψηφιακή.....
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Βινυλιακό...κοκκομπλόκο.
Κανονικα παει ετσι...
ηταν η ζωη μου κολαση και την εκανες απολαυση:offtopic::lolsign:
Ζωή ΄΄κόλαση΄΄ που γίνεται...ακόλαστη.:lol:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Βρε ασχετε. αυτο που βλέπεις ειναι κοκκοτζιτερ....αφου κατα τον αστροφυσικο Μπουτχια η αναλογικη αναπαραγωγή είναι..... κι αυτη ψηφιακή.....
Πάλι χλευάζεις, αποκαλώντας αστροφυσικό τον Bhutia. (και το Μπούτχια εδώ που τα λέμε με ενοχλεί).

Εσύ μπορείς να μας πεις που έμαθες για το jitter με αυτό το βιογραφικό? :rolleyes:

http://www.elliny.gr/includes/personal/cv_skal.pdf
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Πάλι χλευάζεις, αποκαλώντας αστροφυσικό τον Bhutia. (και το Μπούτχια εδώ που τα λέμε με ενοχλεί).

Εσύ μπορείς να μας πεις που έμαθες για το jitter με αυτό το βιογραφικό? :rolleyes:

http://www.elliny.gr/includes/personal/cv_skal.pdf
εγω εχω βιογραφικο. Ο αστροφυσικος εχει? Ουτε ονομα δεν εχει....
 







Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.869
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top