Τραγούδια διαφημίσεων

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Αν σου πω ότι δεν την έχω δει θα με πιστέψεις?:114:
Μήπως υπάρχει σε βίντεο να ακούσω το κομμάτι ?
 


Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

:122: Κρίμας .....:107:ίσως όμως κάποιος γνωρίζει τη διαφήμιση και σου πει..
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Είχα ψάξει χθές και δεν βρήκα βίντεο, ούτε την ξέρω για να πω το τραγούδι. :117:
 


Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Μπορείτε παρακαλώ να μου πείτε αν γνωρίζετε ποιο είναι το remix που παίζει στην τελευταία διαφήμιση των Πτι-μπερ Σοκολάτα Παπαδοπούλου; (Σόρι, αλλά δεν βρήκα πουθενά το βιντεάκι για να βάλω σύνδεσμο.)
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Re: Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Μπορείτε παρακαλώ να μου πείτε αν γνωρίζετε ποιο είναι το remix που παίζει στην τελευταία διαφήμιση των Πτι-μπερ Σοκολάτα Παπαδοπούλου; (Σόρι, αλλά δεν βρήκα πουθενά το βιντεάκι για να βάλω σύνδεσμο.)
Δεν έχω δεί τη διαφήμιση αλλά με λίγο ψάξιμο βρήκα αυτό.Δεν ξέρω αν σου κάνει..

[reliops=cameron cartio feat cheb khaled - Henna][youtube]p9dmq2r4kO8[/youtube][/reliops]
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Το είχα δει, Δον Μάριο (είχα κάνει μια αναζήτηση προτού ρωτήσω), αλλά δεν πρόκειται για το συγκεκριμένο κομμάτι. Άλλωστε, η πληροφορία για το Henna περιέχεται σε ανάρτηση με ημερομηνία Φεβ.'08, ενώ το συγκεκριμένο σποτ παίζει τον τελευταίο καιρό μόνο (2009).
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Μπορείτε παρακαλώ να μου πείτε αν γνωρίζετε ποιο είναι το remix που παίζει στην τελευταία διαφήμιση των Πτι-μπερ Σοκολάτα Παπαδοπούλου; (Σόρι, αλλά δεν βρήκα πουθενά το βιντεάκι για να βάλω σύνδεσμο.)
Καλωσήλθες στην παρέα μας.
Το συγκεκριμένο remix έγει γραφτεί ειδικά για την συγκεκριμένη διαφήμιση.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Καλώς σας βρήκα, unforgiven, κι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
ΟΚ τότε, ο μόνος τρόπος θα 'ναι ν' ανέβει κάποια στιγμή το σποτάκι σε youtube κ.τ.ό.
 

Μηνύματα
928
Reaction score
4
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

τραβαω τα μαλλια μου με τα τραγουδια απο δυο νεες διαφημησεις που παιζουν αυτο τον καιρο... δλδ με ολοκληρες τις διαφημησεις εχω φριξει αλλα τα τραγουδια τους ειναι το κερασακι... μιλαω για αυτη των Sprider (με την οικογενεια που χορευει και ψωνιζει) και μια αλλη με φρυγανιες (δε θυμαμαι φιρμα αλλα παλι μια οικογενεια τραγουδαει και τρωει φρυγανιες)... μιλαμε για επιστροφη στις αρχες του '80 με τετοιες γελοιες διαφημησεις...!
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Έχεις δίκιο, αυτή με τις φρυγανιές (την άλλη δεν μπορώ να την ανακαλέσω τώρα) είναι εντελώς εμετική.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Ξέρετε μήπως το τραγούδι που ακούγεται στη νέα διαφήμιση caprice;

Όχι αυτή που βάζω παρακάτω, την πιο καινούρια.

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NRou8miHqug&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NRou8miHqug&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.628
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Αυτό μήπως? Lost Without You - Delta Goodrem 2008?

http://www.youtube.com/watch?v=p8jp-vn-HiM
Όχι!

Μισή ώρα που έψαχνα στον γκούκλι, σ' αυτό με έβγαζε και μένα.

Προσπαθώ να θυμηθώ και σε ποια ταινία το είχα ακούσει, αλλά έχω κολλήσει:141:
 

Μηνύματα
369
Reaction score
44
παιδιά μήπως ξέρει κανείς αυτό από την διαφήμηση της milko;

[YOUTUBE]o8GBugjmpwo[/YOUTUBE]
 


Μηνύματα
175
Reaction score
0
Απάντηση: Τραγούδια διαφημίσεων

Ίσως η καλύτερρη διαφήμιση που έχω δεί ποτέ και με ένα κομμάτι που πραγματικά έχω αγαπήσει αλλά δεν έχω βρεί ποτέ... Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

http://www.youtube.com/watch?v=lf2KHLpocUw
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Επειδή από εδώ που είμαι τώρα δεν έχω ήχο μπορείς να τσεκάρεις αυτό...[reliops=Diefenbach - The Rocket][youtube]SwAbsW2E5JY[/youtube][/reliops]
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.428
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top