Τρεις επιλογές προτασεισ για ονειρικό ήχο από whathifi



Μηνύματα
3.860
Reaction score
632
"Εἰρήνη ὑμῖν"

Παράδειγμα η ATC βγάζει κι ενεργά ηχεία...

Κι η PMC έβγαλε ενισχυτή, αν τον τοποθετήσει μέσα στο ηχείο με ενεργό crossover πάντα, νατο το ενεργό...
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.976
Reaction score
2.911
Άμα το πάμε έτσι όλοι εσείς του πολυκαναλου με ενεργά είστε οπαδοι του μονοκαναλου....... ήχου χαχαχαχα
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.266
Reaction score
93.661
.... στον Κοργιαλά ? :p

Ο τίτλος ενος τραγουδιού είναι και το post είναι καθαρά χιουμοριστικό !
Χιουμοριστικό ban χρειαζόταν κανονικά, εκεί να δεις γέλιο.
 

Μηνύματα
3.860
Reaction score
632
"Εἰρήνη ὑμῖν"

Παράδειγμα η ATC βγάζει κι ενεργά ηχεία...

Κι η PMC έβγαλε ενισχυτή, αν τον τοποθετήσει μέσα στο ηχείο με ενεργό crossover πάντα, νατο το ενεργό...
Συγνώμη κιόλας η PMC βγάζει ενεργά στην επαγγελματική σειρά της. Εννοούσα να κατέβει και στα οικιακά ηχεία της με σειρά ενεργών...
 

P

PMC

Guest
Ζήτηση δεν υπάρχει μόνο από ανθρώπους που τα έζησαν τότε, αλλά και από αρκετούς νέους που δεν τα έχουν ζήσει ποτέ.

Η αγορά της κασέτας για παράδειγμα έχει αυξηθεί σημαντικά από το «μηδέν» που ήταν τα τελευταία χρόνια.


 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ζήτηση δεν υπάρχει μόνο από ανθρώπους που τα έζησαν τότε, αλλά και από αρκετούς νέους που δεν τα έχουν ζήσει ποτέ.

Η αγορά της κασέτας για παράδειγμα έχει αυξηθεί σημαντικά από το «μηδέν» που ήταν τα τελευταία χρόνια.


1607642259304.png

(Earl ΄΄Madman΄΄ Muntz...)

Είναι ν'απορεί κανείς πώς τους έχει διαφύγει και η εφαρμογή σε car stereo...

1607642181956.png

(Μούντζ...Όνομα και πράμα...)

Βινύλια...
1607642782724.png


8 track...
1607642565394.png


Compact Cassrtte
1607642054933.png
 
Last edited:

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Εχω προλαβει πικαπ στο αυτοκινητο που επαιζε 45αρια.
Με υπεραναρτηση, στην τοτε εθνικη επαιζε μια χαρα.
Μετα βγηκαν αυτες οι κασετες, οι κουμουτσες (τρακ κατι νομιζω) και χαθηκε η μαγεια.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Εχω προλαβει πικαπ στο αυτοκινητο που επαιζε 45αρια.
Με υπεραναρτηση, στην τοτε εθνικη επαιζε μια χαρα.
Μετα βγηκαν αυτες οι κασετες, οι κουμουτσες (τρακ κατι νομιζω) και χαθηκε η μαγεια.
Εσύ και ο...Muhammad Ali... :wink: (Αλί και...τρισαλί σα να λέμε)
1607643101798.png
 

Μηνύματα
3.767
Reaction score
6.736
Εχω προλαβει πικαπ στο αυτοκινητο που επαιζε 45αρια.
Με υπεραναρτηση, στην τοτε εθνικη επαιζε μια χαρα.
Μετα βγηκαν αυτες οι κασετες, οι κουμουτσες (τρακ κατι νομιζω) και χαθηκε η μαγεια.
Τρακ8 νομίζω χωρίς να είμαι 100% σίγουρος.
Είμαι πριν 25 χρόνια σε ένα ταβερνάκι, αργά το βράδυ , έχω ξεμείνει με ένα φιλαράκι και δίπλα είναι ένας Σαλονικιός παλιόμαγκας από αυτούς που ρίχνουν το σακάκι στον ώμο χωρίς να φοράνε τα μανίκια και πιάνουμε τις φιλοσοφίες.
Να μη μακρυγορώ , καταλήγουμε στην οδήγηση μετά από πιωμα και μας λέει ότι εμένα με φυλάει ο άγιος Καζαντζίδης.
Δηλαδή ρε Τάσο του λέμε;
Είχε τέτοιο κασετόφωνο στο φορτηγάκι και έβαζε την κασέτα του Στέλιου κάτω από το γκάζι όταν έπινε και έπρεπε να οδηγήσει :lolsign: :lolsign:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
Εσύ και ο...Muhammad Ali... :wink: (Αλί και...τρισαλί σα να λέμε)
View attachment 190789
άντε τώρα να ζούσε...να το κυκλοφορούσε ακόμα....και να του έλεγες καμιά μλκία στα φανάρια για τα δισκάκια του:laugh:
 

Μηνύματα
3.767
Reaction score
6.736
Τρακ8 νομίζω χωρίς να είμαι 100% σίγουρος.
Είμαι πριν 25 χρόνια σε ένα ταβερνάκι, αργά το βράδυ , έχω ξεμείνει με ένα φιλαράκι και δίπλα είναι ένας Σαλονικιός παλιόμαγκας από αυτούς που ρίχνουν το σακάκι στον ώμο χωρίς να φοράνε τα μανίκια και πιάνουμε τις φιλοσοφίες.
Να μη μακρυγορώ , καταλήγουμε στην οδήγηση μετά από πιωμα και μας λέει ότι εμένα με φυλάει ο άγιος Καζαντζίδης.
Δηλαδή ρε Τάσο του λέμε;
Είχε τέτοιο κασετόφωνο στο φορτηγάκι και έβαζε την κασέτα του Στέλιου κάτω από το γκάζι όταν έπινε και έπρεπε να οδηγήσει :lolsign: :lolsign:

edit για την τιμή των όπλων : Ο κυρ Τάσος είναι μια χαρά σήμερα και περνάει που και που και απο το δικό μου μαγαζί τώρα για κάνα κρασάκι με άλλο αμάξι και χωρίς 8τρακ κασετόφωνο :)
Εγώ που πρόλαβα το 2cv του παππού μου με μανιβέλα....
θεωρητικά θα μπορούσα να πω ότι φορούσε εργοστασιακή λατέρνα? :laugh:
Είχα και εγώ ρε με μανιβέλα GSA. Το πρώτο μου αυτ/το :biggrin:
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.554
Μηνύματα
2.864.244
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top