Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Dimi μην του απαντας...θα καθαρισω εγω: Θα τον στραγγαλισω με βαν ντεν χουλ για να εχει και ακριβο θανατο. Τα μπελντεν δεν κανουν για τον λαρυγγα του.:D:D:D:D
van den hul? Και αυτό το λες ακριβό; πφφφφ, πλέμπαααααααα!!!!
 


Μηνύματα
685
Reaction score
2.165
Φρεσκότατο, θα κυκλοφορήσει τέλη Νοεμβρίου. Γιατί αν δεν έχεις audiophile data switch που τιμάται 2.000 λίρες Αγγλίας δεν λογίζεσαι χάι-εντ στρήμερ.

Θα δίνει και ρεύμα (one cable :: audio, power & control) ή μόνο για δεδομένα θα είναι ?

 

Μηνύματα
353
Reaction score
683

PLEASE NOTE - This high performance piece of Hi Fi equipment will take over 1,000 hours of constant use before it will perform to the full potential.
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774

PLEASE NOTE - This high performance piece of Hi Fi equipment will take over 1,000 hours of constant use before it will perform to the full potential.
"We are so convinced you will love it you can return it for a full refund (plus we will refund your return postage as well) if you elect to return it within 60 days of receiving it - thus you can try it for free (but we are very sure you will want to keep it!). Free postage anywhere in the world! "

Θέλει και το απαραίτητο στρώσιμο το εργαλείο!!
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.688
Θα δίνει και ρεύμα (one cable :: audio, power & control) ή μόνο για δεδομένα θα είναι ?

Έχει PoE (Power over Ethernet), δηλαδή από ένα RJ45 βύσμα περνάει αναλογικό και ψηφιακό σήμα σε AοiP και Dante, ρεύμα και έλεγχος από το Genelec Smart IP Manager, Dante softwares αλλά και third party softwares.
Super η Genelec. Δείχνει το δρόμο....


Α, ξέχασα.
Ρώτησα τότε τον Tom αν η Trinnov θα βάλει Dante στα Altitude και μας είπε "έρχεται". ;):vinsent:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806

PLEASE NOTE - This high performance piece of Hi Fi equipment will take over 1,000 hours of constant use before it will perform to the full potential.
Το μόνο που χρειάζεται θα ήταν ένας χρήστης που να το είχε πάρει προηγουμένως και να το έχει επιστρέψει... στρωμένο.

Ένα τέτοιο απόκτημα κάνει κάθε μέρα κάθε εβδομάδας ισοδύναμη με...μαύρη Παρασκευή - και...δεκατρείς . :roflmao:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Dimi μην του απαντας...θα καθαρισω εγω: Θα τον στραγγαλισω με βαν ντεν χουλ για να εχει και ακριβο θανατο. Τα μπελντεν δεν κανουν για τον λαρυγγα του.:D:D:D:D
πες το καθαρά!!..σου ξυπνάω τα πιο άγρια σου ένστικτα γλυκιά μου πλανητάρχισσα!8-)8-)
 







Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Αυτό με το mp3 και το flac θα ήθελα πραγματικά να το κάνω τεστ σε ομάδα οντιόφιλων. Μαζί με τεστ dac των <500€ με ένα των >2000€.
Aυτό και μάλιστα με DAC που υπάρχουν πάνω σε studio consoles ή monitor controllers π.χ. με τη SPL/Crimson,
θα γελάσουν μέχρι και USB

Γι αγορά...προφυλακτικών.Καλύτερα να περάσεις από...call girls για να έτρωγες τα λεφτά σου. :A
Aυτό είναι η "ορθότερη" επένδυση ever έναντι των καλωδίων "στήριξη" που σου μένει αξέχαστη.
 

I

iason

Guest
το highend οπως και το valhala reference το προτιμω σε ουισκι παντως...:beach:
Αυτοί οι κλώνοι της Nordost πού κατασκευάζουν οι κινέζοι λεν τίποτα?
Έχει ασχοληθεί κάνεις?
Post automatically merged:

Αυτοί οι κλώνοι της Nordost πού κατασκευάζουν οι κινέζοι λεν τίποτα?
Έχει ασχοληθεί κάνεις?
Στο Aliexpres βρίσκεις προϊόντα κλώνους σε τιμές γήινες.
Τώρα απο ποιότητα δε γνωρίζω.
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Αυτοί οι κλώνοι της Nordost πού κατασκευάζουν οι κινέζοι λεν τίποτα?
Έχει ασχοληθεί κάνεις?
Post automatically merged:


Στο Aliexpres βρίσκεις προϊόντα κλώνους σε τιμές γήινες.
Τώρα απο ποιότητα δε γνωρίζω.
Έχω ένα κλωνάκι blue heaven ηχείων. Το είχα πάρει όταν ξεκίνησα τις αγορές απο ebay και δεν έκραξα τον πωλητή έγκαιρα ( είχα τη ψευδαίσθηση ότι το ebay προστατεύει τους αγοραστές απο απατεώνες, το κάνει βέβαια κατόπιν εορτής και αν καταλάβεις την απάτη, σε κάτι xlo ρεύματος τους έχω ξεκατινιάσει ). Για τον χαβαλέ θέλω να το βάλω στο σύστημα όταν συμμαζέψω υποτυπωδώς τον χώρο.
Post automatically merged:

Εκεί που έφαγα ήττα ( και μετά έφαγε ο πωλητής ) ήταν όταν αγόρασα ένα ζευγάρι van den hul d102 mk3 interconnects. Καλώδιο κεραίας και ούτε καν. Ευτυχώς είχα το γνήσιο και έκανα τη σύγκριση.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
στο ebay τελευταια φορα που μπηκα ηταν πριν 10+ χρονια (okay, πριν 3 χρονια που ειχα να μπω πριν 10).
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Έχω ένα κλωνάκι blue heaven ηχείων. Το είχα πάρει όταν ξεκίνησα τις αγορές απο ebay και δεν έκραξα τον πωλητή έγκαιρα ( είχα τη ψευδαίσθηση ότι το ebay προστατεύει τους αγοραστές απο απατεώνες, το κάνει βέβαια κατόπιν εορτής και αν καταλάβεις την απάτη, σε κάτι xlo ρεύματος τους έχω ξεκατινιάσει ). Για τον χαβαλέ θέλω να το βάλω στο σύστημα όταν συμμαζέψω υποτυπωδώς τον χώρο.
Post automatically merged:

Εκεί που έφαγα ήττα ( και μετά έφαγε ο πωλητής ) ήταν όταν αγόρασα ένα ζευγάρι van den hul d102 mk3 interconnects. Καλώδιο κεραίας και ούτε καν. Ευτυχώς είχα το γνήσιο και έκανα τη σύγκριση.
Εεεεεεεεεεπ!
Είπαμε δεν μιλάς για καλώδια μέχρι να φτιάξεις τον χώρο

:lolsign:
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.219
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top