Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία











Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.515
με έχεις κάνει αίλουρο.....μη φοβάσαι :lol:
Φυλάξου , γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου έρθει.
Αλλά αφού έτσι το θέλεις , so be it.
Αν νομίζεις ότι είσαι από τους λίγους γκασμάδες all round be my guest.
Όλοι ζητάνε να μαζεύονται σε κάποιο νήμα διάφορά σημαντικές γνώσεις για το χόμπι (ακουστική , σάμπ , μέθοδοι βελτίωσης ήχου κλπ).

Καλά όλα αυτά δε λέω, αλλά εγώ απο την άλλη θα ήθελα να παρακαλέσω να μαζευτούν όλες οι ανταλλαγές μηνυμάτων μεταξύ @daharis666 και @JOHN MARKOU σε ένα νήμα. Θα είναι φυσικά ελεγχόμενης επισκεψιμότητας απο τα δυο αυτά μέλη, εαν το θέλουν. Δεν αξίζουν όλοι να βλέπουν αυτή την ανταλλαγή και φυσικά με συνδρομή.

Μεγαλύτερη προσφορά στο κοινωνικό σύνολο δε μπορώ να φανταστώ. Θα χάοσυνε λεφτά οι ψυχολόγοι, θα πέσουν οι πωλήσεις φαρμάκων και άλλα πολλά καλά θα αρχίσουν να συμβαίνουν στη ζωή μας χα χα.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Όλοι ζητάνε να μαζεύονται σε κάποιο νήμα διάφορά σημαντικές γνώσεις για το χόμπι (ακουστική , σάμπ , μέθοδοι βελτίωσης ήχου κλπ).

Καλά όλα αυτά δε λέω, αλλά εγώ απο την άλλη θα ήθελα να παρακαλέσω να μαζευτούν όλες οι ανταλλαγές μηνυμάτων μεταξύ @daharis666 και @JOHN MARKOU σε ένα νήμα. Θα είναι φυσικά ελεγχόμενης επισκεψιμότητας απο τα δυο αυτά μέλη, εαν το θέλουν. Δεν αξίζουν όλοι να βλέπουν αυτή την ανταλλαγή και φυσικά με συνδρομή.

Μεγαλύτερη προσφορά στο κοινωνικό σύνολο δε μπορώ να φανταστώ. Θα χάοσυνε λεφτά οι ψυχολόγοι, θα πέσουν οι πωλήσεις φαρμάκων και άλλα πολλά καλά θα αρχίσουν να συμβαίνουν στη ζωή μας χα χα.
μ αρέσει ο τρόπος σκέψης σου....

όμως καλύτερα να περιμένουμε πρώτα να ''φύγει''ο Μάρκου....

μετά θάνατον θα βγάλουμε πιο πολλά :cry: :lol:
 


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
μ αρέσει ο τρόπος σκέψης σου....

όμως καλύτερα να περιμένουμε πρώτα να ''φύγει''ο Μάρκου....

μετά θάνατον θα βγάλουμε πιο πολλά :cry: :lol:
Ετσι ! μωρή λουλού , το φόβο μου νάχεις , να σκιάζεσαι .
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Δε φεύγει ο Μάρκου. Είναι αιώνιος. Αρχέτυπον.
η αλήθεια είναι ότι τον φάγαν τα κυκλώματα. από την αρχή της Δημιουργίας....και δεν μάθαμε ποτέ την πραγματική αλήθεια


:laugh:

markou dimiourgia 2 (3).jpg
 


Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.515
η αλήθεια είναι ότι τον φάγαν τα κυκλώματα. από την αρχή της Δημιουργίας....και δεν μάθαμε ποτέ την πραγματική αλήθεια


Αυτό είναι για αυτούς που πιστεύουν σε Θεό. Για τους άλλους, έπρεπε να συμπεριλάβεις οτι ο αγαπητός Μάρκου (ή εσύ -αυτό δε το κατάλαβα) ήσουν το πρώτο πολυμερές κατά την abiogenesis χα χα.
 


Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.515
Ο Μάρκου είναι πιο παλιός.... εμφανίστηκε αμέσως μετά το Big Bang :biggrin:
Ωχ, με ρούμπωσες χα χα (όχι οτι δε σε είχα ικανό ε ? απλώς δεν το περίμενα χα χα). Ήταν μέσα στα quantum fluctuations ή ακόμη πιο πίσω ? Δεν έχει ρε συ πιο πίσω. Μετά ξαναπάμε στο Θεό ή ήρθε απο το προηγούμενο Eon του παπούλη Roger Penrose :

Τώρα που θα μπεί θα μας περιλάβει και τους δύο για τα καλά. Καλά με εμένα δε θα ασχοληθεί, γιατί δε αποτελώ πρόκληση. Με το πρώτο θα το βάλω στα πόδια χα χα.
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Κοίτα με το πρώτο βγήκαν οι αμοιβάδες (είδος σου,daharis ) Μετά βγήκα εγώ.
Thva δεν πειράζω ποτέ άμαχο πληθυσμό , εκτός κι αν είναι αμοιβάδες που δεν τις συμπαθώ ιδιαίτερα.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.319
Μηνύματα
2.858.428
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top