Χριστουγεννιάτικα - Πρωτοχρονιάτικα Δώρα (2021)

Μηνύματα
239
Reaction score
260
Μπας και θες καμία φλογέρα; :whistling:
χαχα σε ευχαριστώ. η γυναίκα μουσικός έχω καμιά 15αρια διαφορετικά όργανα σπίτι και φλογέρα. κάνε προσπάθεια στον επόμενο. :p
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.895
Reaction score
12.501
Να προσφέρω κι εγώ ένα δωράκι: μία οθόνη DELL 17" 4:3 με είσοδο VGA σε άριστη λειτουργική κατάσταση και καλή εμφανισιακά (έχει ίσως κάποια σημάδια στο πλαίσιο, όχι στο τζάμι). Φωτογραφίες το βράδυ.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.934
Reaction score
20.437
Να προσφέρω κι εγώ ένα δωράκι: μία οθόνη DELL 17" 4:3 με είσοδο VGA σε άριστη λειτουργική κατάσταση και καλή εμφανισιακά (έχει ίσως κάποια σημάδια στο πλαίσιο, όχι στο τζάμι). Φωτογραφίες το βράδυ.
Νίκο, καταρχάς να σε ευχαριστήσω για την πρόθεση δωρεάς. Επειδή όμως η λίστα με τα δώρα έχει οριστικοποιηθεί, θεωρώ ότι θα ήταν καλύτερα είτε να ανοίξεις ένα thread και να την χαρίσεις είτε να μιλήσεις με τον @tigergreg για τη διαθέσει εκείνος σε κάποια άλλα fora που γράφει και χαρίζει πράγματα (π.χ. στο insomnia.gr).
 

Μηνύματα
29.203
Reaction score
23.231
Νίκο, καταρχάς να σε ευχαριστήσω για την πρόθεση δωρεάς. Επειδή όμως η λίστα με τα δώρα έχει οριστικοποιηθεί, θεωρώ ότι θα ήταν καλύτερα είτε να ανοίξεις ένα thread και να την χαρίσεις είτε να μιλήσεις με τον @tigergreg για τη διαθέσει εκείνος σε κάποια άλλα fora που γράφει και χαρίζει πράγματα (π.χ. στο insomnia.gr).
....Η ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ 3 ΠΟΥ

ΕΔΩΣΑ.....
 



Μηνύματα
29.203
Reaction score
23.231
ΚΑΛΟ ΘΑΝΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΩΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΧΡΟΝΙΣΕ

ΤΟ ΘΕΜΑ.... :party: :party: :party:
 



Μηνύματα
535
Reaction score
731
Καλησπέρα σας και Καλή Χρονιά με υγεία και τύχη. Θέλω να δηλώσω συμμετοχή για το Δώρο 5: JVC KD-V100 Stereo cassette deck 9 (info) και κασέτες (@nath, post #21).
Ευχαριστώ πολύ
 


toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.396
Reaction score
1.855
Καλύτερη Χρονιά φέτος για όλους!

Δηλώνω συμμετοχή για το Δώρο 4: DΑTI και το Δώρο 9: Καλώδια
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.895
Reaction score
12.501
Νίκο, καταρχάς να σε ευχαριστήσω για την πρόθεση δωρεάς. Επειδή όμως η λίστα με τα δώρα έχει οριστικοποιηθεί, θεωρώ ότι θα ήταν καλύτερα είτε να ανοίξεις ένα thread και να την χαρίσεις είτε να μιλήσεις με τον @tigergreg για τη διαθέσει εκείνος σε κάποια άλλα fora που γράφει και χαρίζει πράγματα (π.χ. στο insomnia.gr).
Υπέθεσα ότι η παράταση ισχύει ένθεν κι ένθεν. :redface:
 






bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.188
Reaction score
41.734
Γιώργη άμα χαρίζει κανείς τίποτα carbon τροχούς, μη με ξεχάσεις σε παρακαλώ :biggrin:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.445
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top