Χριστουγεννιάτικα δώρα!

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
OK, εφόσον είσαι ΟΚ, πάμε ξανά:

Η σωστή αρίθμηση για το 19ο Δώρο, μετά την αφαίρεση του SurfDrifter από τη λίστα και τη συμπλήρωση του αριθμού στο μέλος leonis είναι:
19o Δώρο: Coaxial interconnect Qed Qunex Silver Reference 75, 1μ (haris1308, post#54)
Συμμετοχές: 1) oldy, 2) leonis, 3) One Happy Cloud, 4) stellios, 5) lakiss51, 6) Mufasa, 7) Messenger, 8) steliosake, 9)toulou

Η κλήρωση ανέδειξε νικητή τον oldy. Επομένως:
19o Δώρο: Coaxial interconnect Qed Qunex Silver Reference 75, 1μ (haris1308, post#54)
Νικητής: 1) oldy
Καλα, μιλαμε συνομωτησε το συμπαν για να παρω το καλωδιο... :D ,σας ευχαριστω ολους κι ευχομαι καλη χρονια με υγεια (πανω απ' ολα !!!) και λιγη τυχη ρε γαμ*το !
 

Μηνύματα
2.768
Reaction score
1.191
Παρέλαβα τους δίσκους από τον Δημήτρη ! Σε ευχαριστώ πολύ , καλή χρονιά σε όλους !
 


Μηνύματα
29.283
Reaction score
23.355
Λογο προβληματος στα εισερχομενα,οπου δεν μπορω να το λυσω,εχω στειλει πμ στους νικητες για την παραλαβη των δωρων τους.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΣΤΟ

ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

Μηνύματα
29.283
Reaction score
23.355
11ο Δώρο: Set στυλό & πένα της Faber Castel (Κυριακού Γιάννης, post #21)
Νικητής: 3) nast



ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΔΩΡΟΘΕΤΗ ΚΑΙ ΦΙΛΟ ΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ

ΤΟΝ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗ nast ΠΟΥ ΥΠΑΝΑΧΩΡΗΣΕ ΥΠΕΡ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ ΣΤΥΛΟ

ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΝΑ ΦΑΜΠΕΡ-ΚΑΣΤΕΛ.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
 

Μηνύματα
662
Reaction score
534
Παρέλαβα και γω τα δισκάκια και ευχαριστώ το φίλο Άρη για την προσφορά του.
Καλή χρονιά και υγεία σε όλους.
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Σορρυ με τις γιορτες και τις υποχρεωσεις δεν προλαβα να ενημερωσω! Ο δισκος εδωθη σε φιλικο προσωπο και συλλεκτη!
 

Μηνύματα
657
Reaction score
188
χιλια ευχαριστω στον τιτανοτεραστιο G.Ra. για το phono! καλη χρονια σε ολους!:thumbsup:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.983
Reaction score
20.501
Από Δευτέρας που θα επιστρέψω στη βάση μου και θα έχω εξασφαλίσει και 1-2 εκπλήξεις για το επόμενο σχετικό thread, στο οποίο θα διαθέσουμε τα αδιάθετα.
 

Μηνύματα
657
Reaction score
188
χιλια ευχαριστω στον τιτανοτεραστιο G.Ra. για το phono! καλη χρονια σε ολους!:thumbsup:
απο την Τριτη που παρεληφθη και τοποθετηθηκε εχει γινει πολος ελξης, να 'ναι καλα ο δωροθετης - ευεργετης G.Ra. !!
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.983
Reaction score
20.501
Είναι νομίζω ώρα να δουμε τι θα κάνουμε με τα αδιάθετα.
Από Δευτέρας που θα επιστρέψω στη βάση μου και θα έχω εξασφαλίσει και 1-2 εκπλήξεις για το επόμενο σχετικό thread, στο οποίο θα διαθέσουμε τα αδιάθετα.
Άργησα λίγο (πολύ!), αλλά αυτή τη στιγμή, λίγο πριν το Πάσχα, έχω στη διάθεσή μου δύο συσκευές τις οποίες θέλω να χαρίσω.

Πριν να ανοίξω το καινούριο σχετικό thread, θα παρακαλούσα τα μέλη cybernaut (post #6 και post #9), Messenger (post #55), Dimpas (post #60) και daharis5260 (post #97) να ενημερώσουν το παρόν thread σχετικά με το εάν τα δώρα που προσέφεραν και έμειναν αζήτητα, υπάρχουν ακόμα αφενός κι αφετέρου εάν έχουν τη διάθεση να τα διαθέσουν εκ νέου.

Από πλευράς μου, επικοινώνησα προσωπικά με το μέλος που χάριζε την QuickCam (και θέλησε να διατηρήσει την ανωνυμία του) με τις ίδιες απορίες κι αναμένω τις απαντήσεις του.
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
1.065
Reaction score
1.116
Tα δικά μου έχουν δωθεί,
δεν θυμάμαι ακριβώς σε ποιον και που και πότε όμως !!!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.983
Reaction score
20.501
ΟΚ, ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Επίσης, η QuickCam είναι ακόμα διαθέσιμη. Αναμένω ενημέρωση και για τα υπόλοιπα.
 

Μηνύματα
2.768
Reaction score
1.191
Τα δικά μου δεν έχουν δοθεί αλλά πρέπει να τα βρω γιατί με τις τόσες αποθήκες κάπου είναι χωμένα . Θα επανέλθω με λεπτομέρειες
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.906
Reaction score
77.522
wizzy και τα δικά μου ισχύουν και θα κοιτάξω αν βρω και τίποτα ακόμα μόλις ξεκινήσει η πασχαλινή μάζωξη να σε ενημερώσω
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.460
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top