καπακι μκ2 καθαρισμος(?)

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Αχρηστε - ασχιετε. που μου θες και πικαπ. :lolsign: 🏓
περίμενε με λίγο αν θες.... αν το κάνω σκ@τ@ να βάλουμε παραγγελιά. τώρα κοιτάω και κάτι top plates χρωματιστά πολύ ωραία.

btw, για να μην ανοίγω άλλο τόπικ, το καπάκι έχει και ένα άλλο θεματάκι. δεν κλείνει τελείως. φτάνει μέχρι κάτω αλλά μόλις το αφήσεις ανοίγει περίπου έναν πόντο. τι είναι αυτό? ρύθμιση απ' τις βίδες πίσω?
Ρίξε λίγο wd40 στα ελατήρια μέσα στούς μεντεσέδες και θα στρώσει.
 


ika

News
Μηνύματα
13.770
Reaction score
12.836
Πετάχτε τα, είναι προβληματικά.
Δεκτές ειδοποιήσεις απόρριψης με ΡΜ.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
επειδη ειμαστε σαιτ τεχνοτετχοιας...οριστε..
λιγο ι που εχουμε το βλαχοδημαρχο ειναι και η βλαχια της χωρας γενικοτερα.. δε τα καταλαβαινω και τα πολυπλοκα..απλα πραματα...
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Καμία 10-αρια χρόνια έτσι το έχω, τα βαριέμαι αφόρητα τα περί πικάπ, ούτε τέτχιο για τη σκόνη στο δίσκο δεν έχω πάει να πάρω, είπα το Μελιδη να μου πάρει, σώθηκες... :tongue: :tongue: :tongue:
Εκει απέναντι από τα ρεβύθια είναι δίπλα στους rio mare
Σώθηκα λέμε
38397A94-61F5-47F7-992D-57090C88AEAE.jpeg
 


Μηνύματα
80
Reaction score
115
Εχω δοκιμασει και καθαρισμο σε καπακι με wd40. Κατι κανει. Το καλυτερο ειναι να το πας σε αυτους που ξεθολωνουν φαναρια. Αν δεν στο σπασουν θα γινει τελειο. Ολα τα αλλα αλοιφες τριβεια οδοντοκρεμες ξυδια που θα δεις στο internet θελουν πολυ δουλεια
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.678
Reaction score
2.726
Οι επαγγελματίες που "ξεθολωνουν" φανάρια χρησιμοποιούν μια γήινη ψιλή αλοιφή γυαλισματος και τρίβουν επισταμένα με αλοιφαδωρο, κάτι που μπορεί σε πρώτη φάση να κάνει οποιοσδήποτε χομπιστας με υπομονή τρίβοντας με το χέρι.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.583
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top