ομαδική αγορά Monoprice Monolith 15 THX ULTRA




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Έλεος πχια....
Τρεις εβδομάδες να έρθουν, μια εβδομάδα να ανέβουν τα σκαλιά...
Μετά δεν βρίσκετε το κράνος, για να ανακοινώσετε την αγορά στην συμβία:whistling:
Μετα το κίνημα του "ήρθαν", βλέπω να έρχεται το κίνημα του "μπαιζ παλικάρι ή τζούφιο είναι;":idk:
Ποιός θα κάνει την αρχή;
Yolo ακούει;:p
μόνο ο @Ndis ήταν για λίγο βαρβατίλα και το έβαλε να παιξ....
αλλά μετά εξαφανίστηκε....δεν πρόλαβε να μας πει άλλα... :biggrin:
 

Μηνύματα
136
Reaction score
217
ήρθε ο @RaRaRasputin κ το βγάλαμε λίγο να ανασάνει ...δεν υπολόγισα ότι είχε ήδη φορεμένα τα ποδαράκια όποτε σορρυ @alesios73 σου έκανα σημαδάκια στην κούτα.... :biggrin:
αν θέλεις παίρνεις την δικιά μου:p

ειχε πολύ πλάκα το ξαφνικό φρενάρισμα που βαρούσαν οι αρσενικοί περαστικοί για να το χαζεψουν :roflmao:

View attachment 210075 View attachment 210076
Σημαδια στην κουτα μου!!!!! Στην κουτα μου λεω?!! >:(:p
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Σημαδια στην κουτα μου!!!!! Στην κουτα μου λεω?!! >:(:p
την στιγμή που το κατάλαβα ήταν πάνω στην κίνηση 1-2-3- ΧΟΠ και ήταν ήδη αργά....δεν υπήρχε να το πάμε πίσω....είχε κοκκινήσει και ο @RaRaRasputin.... :lolsign: :lol:

Υ.Γ. το δικό σου το ανέβασες ή θα το αφήσεις στην μπέμπα για καμιά 10.000χλμ να στρώσει?:laugh:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Ήθελα να σε δω να το ακουμπούσες πάνω στην κούτα του zizik :biggrin:.Αλλα δε σε παίρνει εκεί εε? :roflmao:
Τώρα που έφυγε του Μήτσου κάνεις μαγκίτσες ? :tongue:
τι λες καλέ....
του ζιζικ την βανδάλισα ολότελα λέμε :laugh:


στο μεταξύ μόλις μου είχε τελειώσει η διαφανή ταινία....
και του συμπλήρωσα έξω τις γωνίες με καφέ...


μη μου λιποθυμήσεις :lolsign:
 


Ndis

Titika
Μηνύματα
1.841
Reaction score
4.565
Πολύ δύσκολη μέρα και η σημερινή... Κανα-δυο γκαζιές πέσανε (σε σταθμη αναφοράς), φύγανε λίγα τσίσα και μερικά κακά, κατι πόρτες πηγαν να φύγουν απο τις κάσες. Εχω φωτογραφίες αλλά πραγματικά είμαι τόσο κουρασμένος που σκέφτομαι ακόμα και να πιασω το κινητό να πατήσω το ρημάδι το upload, θα τις ανεβάσω αυριο το υπόσχομαι.

Πλάκα έχει η κόρη μου της οποίας της έχει κάνει τρομερή εντύπωση και συνεχώς το χαζευει !
 


Μηνύματα
4.495
Reaction score
7.794
ήρθε ο @RaRaRasputin κ το βγάλαμε λίγο να ανασάνει ...δεν υπολόγισα ότι είχε ήδη φορεμένα τα ποδαράκια όποτε σορρυ @alesios73 σου έκανα σημαδάκια στην κούτα.... :biggrin:
αν θέλεις παίρνεις την δικιά μου:p

ειχε πολύ πλάκα το ξαφνικό φρενάρισμα που βαρούσαν οι αρσενικοί περαστικοί για να το χαζεψουν :roflmao:

View attachment 210075 View attachment 210076
Screenshot_20210422-223705_Chrome.jpg


:idk::idk::idk::idk::idk:
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Ουφ, το έσπρωξα μέσα.
Αύριο άνοιγμα. Πάμε του σκοτωμού πιά, άλλα 4 μέτρα και 2 σκαλιά!


Για τον Μάκη οι φωτό.

View attachment 210051

View attachment 210052






Ουφ, το έσπρωξα μέσα.
Αύριο άνοιγμα. Πάμε του σκοτωμού πιά, άλλα 4 μέτρα και 2 σκαλιά!


Για τον Μάκη οι φωτό.

View attachment 210051

View attachment 210052






Μωρο μου ΣΕ ΑΓΑΠΩ !!!!!:party::party:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
αυτός είναι ο Γιακουμής..... 😍🥰
τον είχα βρει στο πρώτο μου μαγαζί (πριν 12 χρόνια) τις μέρες που τα ξηλώναμε όλα....ήταν χωμένος μέσα σε ένα ραφοκομοδινοντουλάπι...και πάνω που το κατέβαζα για τα σκουπίδια....πετάχτηκε από μέσα....ανταμώσανε τα βλέμματα μας
κ τον κράτησα :biggrin:
 

Μηνύματα
4.495
Reaction score
7.794
μόνο ο @Ndis ήταν για λίγο βαρβατίλα και το έβαλε να παιξ....
αλλά μετά εξαφανίστηκε....δεν πρόλαβε να μας πει άλλα... :biggrin:
αυτός είναι ο Γιακουμής..... 😍🥰
τον είχα βρει στο πρώτο μου μαγαζί (πριν 12 χρόνια) τις μέρες που τα ξηλώναμε όλα....ήταν χωμένος μέσα σε ένα ραφοκομοδινοντουλάπι...και πάνω που το κατέβαζα για τα σκουπίδια....πετάχτηκε από μέσα....ανταμώσανε τα βλέμματα μας
κ τον κράτησα :biggrin:
Νόμιζα ότι είσαι εσύ σε μια φώτο που είχες ανεβάσει με μαλλί πρόκα στα νιάτα σου.

Πού είναι? Σας κάνω εικόνα.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Νόμιζα ότι είσαι εσύ σε μια φώτο που είχες ανεβάσει με μαλλί πρόκα στα νιάτα σου.

Πού είναι? Σας κάνω εικόνα.
αυτό μου το έλεγαν συνέχεια εκείνα τα χρόνια.... :biggrin:
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.841
Reaction score
4.565
Η συνεισφορά μου στην συζήτηση είναι κυρίως πρακτική. Αφενός φροντίστε πριν το unboxing να έχετε διαθέσιμο το παρακάτω (φαγωμένοι , 1 την ημέρα) καθώς και μερικά norgesic (3 την μέρα πρωί μεσημέρι, βράδυ)

1619168654381.png


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, 50 ΕΥΡΩ

Το σαμπ είναι τεράστιο και σε συνδιασμό με το βάρος του καθιστούν πολύ δύσκολα τα πηγαινε-ελα (σαμπγουφερ κροουλινγκ). Τις διαστάσεις τις ήξερα αλλά ρε παιδί μου όταν το είδα σκιάχτηκα ! Δεν έχω προλάβει να παίξω πολύ γιατί έχουν προκύψει διαφορα, αλλά σε σχέση με το 2000 που είχα πριν ή το στουντιακό 310 της jbl υπάρχει πολύ μεγαλύτερο χεντρουμ.

2 φωτό για να να προετοιμάστουμε για τις επόμενες 6άδες!

IMG_20210422_182643.jpg


Συστοιχία με Σόνος !

Συγχωρήστε μου την ακαταστασία , δίπλα υπάρχει ενα NAS που ακόμη δεν έχω προλάβει να φτιάξω , βρήκε χώρο η γυνάικα και ακουμπησε ρουχα για ντουλάπες!

IMG_20210422_190726 (2).jpg


Η χάρις (με γιώτα απο το χαρίκλεια) το έχει βρει παιχνίδι και της αρέσει! Την εκπαιδευω απο μικρή να μη ζαλίζει τα συκώτια του άντρα της όταν μεγαλώσει! Με τα σόνος που υπάρχουν στο σπίτι δεν ασχολείτε καθόλου. Η μικρή έχει ύψος 105cm

Δεν μπορώ να πω πολλά στην παρουσα φάση πέρα οτι θα χρειαστώ σύντομα ενα δεύτερο !
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Δεν μπορώ να πω πολλά στην παρουσα φάση πέρα οτι θα χρειαστώ σύντομα ενα δεύτερο !
ενημερωτικά μου είχαν στείλει μέιλ προχθές ότι έμειναν 4 τελευταία αν τα θέλουμε...αλλά τους σνόμπαρα :p :lolsign:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.500
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top