ομαδική αγορά Monoprice Monolith 15 THX ULTRA

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Χάρη, κάνε κανά μαγικό να τσιμπήσεις κανέναν HTP-1 όταν έχουν διαθεσιμότητα :D
υπάρχουν κάποια κομμάτια ασχέτως τι γράφουν στο αμερικαν σαιτ (αουτ οφ στοκ)απλά μου είχε πει τότε ο Κριστόφ ότι αν μου φέρει κ αρπάξει σε ευρωπαϊκό έδαφος δεν υπάρχει εγγύηση εφόσον δεν έχουν πάρει την πιστοποίηση ….όποτε υπομονη από την νέα χρόνια να μάθουμε νεότερα
 





Μηνύματα
175
Reaction score
53
Καλημέρα παιδιά θέλω μια βοήθεια θέλω να αγοράσω το monolith 12 απτην monoprice και θέλω να μου πείτε πόσο αξιόπιστη ειναι η εταιρεία αν έχουν τα προϊόντα εγγύηση και αν δέχετε επιστροφές για επισκευή θα ήθελα να μου απαντήσετε άμεσα σας παρακαλώ ευχαριστώ
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.852
Reaction score
4.598
Μια χαρά ολα είναι. Τρελό vfm ο ελληνας αντιπρόσωπος μονάχα ειναι ψεκασμένος αντιεμβολιαστής καλώδιο-λάγνος :rofl: :roflmao:

Πλακίτσα κάνω, γαμώ τα παιδιά ειναι! Επικοινώνησε με τον @daharis666 θα σε ενημερώσει για τα ερωτήματα σου.
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
UP, τι γίνεται με τα 16; Με το πρόσεσσορ;
πριν λίγες μέρες είχα μια πολυήμερη επικοινωνία με τον ιταλοαμερικάνο....
η monoprice κλείνει τα γραφεία στο Βερολίνο και από 1/1/23 θα διατηρεί μόνο τις αποθήκες

έχουν σοβαρό πρόβλημα με τους προμηθευτές τους απ όσο κατάλαβα που τους έχουν περιορίσει αρκετά όχι μόνο στην ευρωπαική αγορά αλλά και σε αυτή των ΗΠΑ...
θα κρατήσουν γραφεία μόνο σε ΗΠΑ και Φιλιππίνες

το πλάνο είναι να μοιράσουν τα logistics σε επιμέρους ευρωπαικές έδρες (such as myself μη σέσω)...πιο αναλυτικά θα τα πούμε στο zoom και θα ενημερώσω

ανεπίσημα....απ όσο κατάλαβα κ παρακολουθώ περιμένουν επίσημα ύφεση στην Αμερική από τη νέα χρονιά και μαζεύτηκαν....όπως θα μαζευτούν μου είπε και άλλες αμερικανικές εταιρίες του χώρου που κινούνται στην Ευρώπη

Υ.Γ. όλα αυτά είναι άσχετα με τα subs και τον htp-1 φυσικά αλλά είπα να γράψω να κάνω το κομμάτι μου :p
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.401
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top