...πικαπ μετα το 2020, σοβαρα?


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.496
Reaction score
37.570
:rolleyes:

Μήπως να διαβάζατε τον τίτλο του θέματος;
... πικαπ για κατοικιδιο, hi-furdelity (fur=γουνα). 8-)
-> στο παρασυνθημα , επι του θεματως πριν λιγο εστειλα μηνυμα "..παρελαβα πριν καμμια βδομαδα τον ενα δισκο απο τους 3 που παραγγειλα περσυ , και βλεπω οτι εχουν αποσταλει ολοι τις προαλες, ισχυει ? θα παραλαβω συντομα?"
 

D

Deleted member 50795

Guest
πιάνουν κι οι ζέστες τώρα και αλλάζει ο ήχος των πικαπ..:geek:
ειδικά αυτά που έχουν ανάρτηση (κάτι βαρκούλες π.χ Linn) αλλά ..και οι κεφαλές το ίδιο παθαίνουν.
και αν έχεις και λάμπες , αστα καλύτερα .. :biggrin:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Πάει σε χάσαμε και εσένα που ήσουν ο τελευταίος των Μοικανών, και λέγαμε και μια κουβέντα για το στέρεο ε ; :D

Τώρα θα κάνεις παρέα μόνο με τους ιμμερσίβιους ; Αλλαξοπίστησες ; :D Άς είναι. (so be it).

Σου απάντησα ... ότι δεν είναι άποψη αλλά επιστημονική εργασία, αλλά κάποιος το έσβησε.

Παιδιά .. όποιος το έσβησε το πόστ ... είπαμε σας έχω αφήσει το ελέυθερο απο μόνος μου να σβήνετε αλλά α) το έχετε παρακάνει και β) εννοούσα για θέματα που πιθανόν μπορεί να προσβάλλουν.

Απο πότε τώρα οι επιστημονικές εργασίες προσβάλλουν ;
Ήταν λίγο κουραστικό που στα μισά το έκλεισα και προτίμησα την κρεβατάρα μου.😀😀
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.516
Ήταν λίγο κουραστικό που στα μισά το έκλεισα και προτίμησα την κρεβατάρα μου.😀😀
Α, με το "άντε γειά" εγω κατάλαβα ότι εννοείς ότι ήταν φανταστικός τόσο που παρατάς ή σβήνει το στέρεο ήχο σου.

Δεν καταλαβαίνω αυτήν την slang εσάς των νέων. :D

Με μπερδεύεις όπως ο Bhutia και όπως όλοι, όταν μιλάτε έτσι. Δεν καταλαβαίνω τέτοια , τα παίρνω λάθος και τα παρεξηγώ. :D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ήταν λίγο κουραστικό που στα μισά το έκλεισα και προτίμησα την κρεβατάρα μου.😀😀
Δεν έπρεπε να το είχες ξεκινήσει kan... Ομοίως και το John Wick 4
, αλλά εκεί τουλάχιστον μας έκαναν τη χάρη να σκοτώσουν τον ήρωα στον επίλογο... Επειδή βεβαίως τους ΄΄φοβάται το μάτι΄΄ αναρωτιέμαι μήπως η ταφόπλακα ήταν ΄΄μούφα΄΄ και θα τον νεκραναστήσουν ευκαιρίας δοθείσης - ανάλογα με το ύψος του... συμβολαίου - pun intended. :sneaky:

Κατά τα άλλα δεν μπορώ να μιλήσω για το ανθρώπινο είδος ως σύνολο αλλά οι ακροαματικόφιλοι είμαστε ειδική περίπτωση... αυτοκαταστροφικών όντων. Την ψάχνουμε ακόμα με πικάπ και αφήνουμε κατοικίδια να περιφέρονται στο χώρο με το ηχοσύστημα για να παραπονιόμασταν μετά ότι βρίσκουμε στις συσκευές τρίχες, ούρα και δεν φαντάζομαι τι άλλο.
Ρε συ, spoiler. Δεν το έχουμε δει ακόμα!
Ομολογώ ότι δεν έδρασα εξ αμελείας... Όλο αυτό το πιστολίδι υπό απίθανες συνθήκες με μηδενικό σενάριο και διαλόγους νηπιαγωγείου είναι απαράδεκτο ιδίως όταν πάει να φτάσει το Φάβαταρ σε διάρκεια.

Μονάχα μια σκηνή βρήκα αποδεκτή απ'όλη την ταινία :
sunrise.png
 
Last edited:

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Δεν έπρεπε να το είχες ξεκινήσει kan...
Ομοίως και το John Wick 4
, αλλά εκεί τουλάχιστον μας έκαναν τη χάρη να σκοτώσουν τον ήρωα στον επίλογο... Επειδή βεβαίως τους ΄΄φοβάται το μάτι΄΄ αναρωτιέμαι μήπως η ταφόπλακα ήταν ΄΄μούφα΄΄ και θα τον νεκραναστήσουν ευκαιρίας δοθείσης - ανάλογα με το ύψος του... συμβολαίου - pun intended. :sneaky:
Ρε συ, spoiler. Δεν το έχουμε δει ακόμα!
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.516
John Wick 4
, ..... και θα τον νεκραναστήσουν ευκαιρίας δοθείσης - ανάλογα με το ύψος του... συμβολαίου
Ανάλογα το ύψος των κερδών θα δούμε όχι 4 αλλά και 14. :D

Εάν εννοείς του Κιάνου συμβόλαιο , παίζει ρόλο και το γήρας του ήρωα, δεν μπορούν να τον χρησιμοποιήσουν για πάντα. Θα βάλουν άλλον .... χα χα και θα τσακωνόμαστε εάν αυτός που διάλεξαν είναι κατάλληλος ή τόσο καλός όσο ο προηγούμενος. :D
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ανάλογα το ύψος των κερδών θα δούμε όχι 4 αλλά και 14. :D

Εάν εννοείς του Κιάνου συμβόλαιο , παίζει ρόλο και το γήρας του ήρωα, δεν μπορούν να τον χρησιμοποιήσουν για πάντα. Θα βάλουν άλλον .... χα χα και θα τσακωνόμαστε εάν αυτός που διάλεξαν είναι κατάλληλος ή τόσο καλός όσο ο προηγούμενος. :D
Θα κάνουνε spin-off με τον ζωόφιλο ήρωα που δήλωνε πως είναι ο Κ. Κανένας.
("My Name Is Nobody" - τύφλα να χει ο Clint Eastwood στα western spaghetti...)
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.516
Φτάνει με τα spoiler ε
Δεν το έβαλα εγώ.... κάποιος άλλος μου το έβαλε (νομίζω, no joke). :)

Μπορεί να πάτησα κάτι λάθος ή όταν απαντάς σε σπόλιλερ γίνεται αυτόματα και η δική σου απάντηση σπόιλερ ; Δεν έχω ιδέα. :)
 





n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Εγώ τα έβαλα, χωρίς συγκατάθεση. :rolleyes:

Όπως σωστά ανέφερε ο @Petros_Dalipis δεν το έχουν δει όλοι, οπότε είναι κρίμα αφού έχουμε την επιλογή του spoiler να μην την αξιοποιούμε.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
πείτε και μένα πως μπαίνει spoiler?:geek:
Δεξιά από τα emoticons υπάρχει το πλήκτρο με τις 3 τελείες "Insert". Από τη drop-down list επιλέγεις το Spoiler.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.610
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top