τι ΘΑ έκαναν τα μέλη του AVsite AN στήνανε περίπτερο στην έκθεση Black Box Show

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.933
Επίσης για να υπάρχει κίνητρο συμμετοχής στην ψηφοφορία, θα μπορούσε να κληρωθεί ένα δώρο, βάσει κωδικού συμμετοχής, για ένα τυχερό.
αλλά ΚΑΛΟ δώρο..:geek: (με σχετική ενημέρωση στη reception κατά την αγορά του ticket)
Μια συζήτηση για HiFi με τον Ζαπ από κοντά, μέσα σε ρινγκ.
12 γύροι.
 


D

Deleted member 50795

Guest
τον Trinnov τον ξέρω, ..who’s Ζάπ?..:geek:
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
Ευτυχώς που ρώτησα δηλαδή.. :bigboss:
Μα όλα εγώ; :idk:
Δεν έφταναν οι πιστοποιήσεις που θα δώσω; :rolleyes:

Ευχαριστούμε mr. blackbox :hi:
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Αν βάλει ο Έαρ 5 τεμάχια 310 με βασεις και ο Νταχαρης 2 σαμπ και όλα τα μεταφορικά τους, βάζω τον Τρινοβ και τη ρύθμιση και κατεβαίνουμε.
Ορίστε.
Νταχαρη και ένα ρούτερ να στήσουμε τοπικό δίκτυο για Roon
Την μολότοφ που θα σας πετάξουν εκεί μέσα οι χαιεντάδες αντιπροσώποι την σκέφτηκες καθόλου; :hunter::hunter:
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Την μολότοφ που θα σας πετάξουν εκεί μέσα οι χαιεντάδες αντιπροσώποι την σκέφτηκες καθόλου; :hunter::hunter:
Θα σας βάλω μακριά τους! Θα είστε διπλά στους δίσκους, τα βινύλια κλπ :)
 


Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Αν παρουσιάσει σύστημα το avsite, κλείστε το Ολυμπιακό Στάδιο καλύτερα για τη παρουσίαση, του Μονάχου.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Αν βάλει ο Έαρ 5 τεμάχια 310 με βασεις και ο Νταχαρης 2 σαμπ και όλα τα μεταφορικά τους, βάζω τον Τρινοβ και τη ρύθμιση και κατεβαίνουμε.
Ορίστε.
Νταχαρη και ένα ρούτερ να στήσουμε τοπικό δίκτυο για Roon
μεσα….τα στέλνω αλλά θα αναλάβει καποιος την παραλαβή κ την αποστολή γιατί δεν θα μπορέσω να κατεβω ο ίδιος έτσι όπως τα κάνατε τελευταία στιγμή
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
κ αποφασίστε γρήγορα μη γίνει κανιά μλκια με την μεταφορικη…να φύγουν νωρις Δευτέρα-Τρίτη να χούμε αέρα να φτάσουν μέχρι Παρασκευή
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
μεσα….τα στέλνω αλλά θα αναλάβει καποιος την παραλαβή κ την αποστολή γιατί δεν θα μπορέσω να κατεβω ο ίδιος έτσι όπως τα κάνατε τελευταία στιγμή
Μμ σιγα κουκλιτσα μου, λιγες σου πεφτουμε δηλαδη...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Μμ σιγα κουκλιτσα μου, λιγες σου πεφτουμε δηλαδη...

κλαίω στην ιδέα να χάσω μαδομ0υνιασμα στο περίπτερο με τους χαιενδάδες....:cry:
τι να σας κάνω...είναι απίστευτος μήνας κ έχω διορίες να παραδώσω έργα....
το κέρατο σας μου ζωηρέψατε ξαφνικά όλες >:( :roflmao:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
μεσα….τα στέλνω αλλά θα αναλάβει καποιος την παραλαβή κ την αποστολή γιατί δεν θα μπορέσω να κατεβω ο ίδιος έτσι όπως τα κάνατε τελευταία στιγμή
κ αποφασίστε γρήγορα μη γίνει κανιά μλκια με την μεταφορικη…να φύγουν νωρις Δευτέρα-Τρίτη να χούμε αέρα να φτάσουν μέχρι Παρασκευή
...γιατί αλλιώς θα γίνουν κάποιοι από...κούτες - αντί κούπες. :roflmao:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.933
τα στέλνω αλλά θα αναλάβει καποιος την παραλαβή κ την αποστολή
δεν θα μπορέσω να κατεβω ο ίδιος έτσι όπως τα κάνατε τελευταία στιγμή
μη γίνει κανιά μλκια με την μεταφορικη
Το χαμαλίκι είναι το μεγαλύτερο εμπόδιο σίγουρα. Πως θα ξεστηθούν 5 ηχεία και βάσεις απο του Ear, να συσκευαστούν, μεταφορικές, κουβάλημα στο ξενοδοχείο, και μετά πάλι πίσω η αντίστροφη διαδικασία.
Φαίνεται βουνό σε δεύτερη σκέψη.

Για όλα τα άλλα είμαι διαθέσιμος, αλλά αυτήν την δουλειά δεν την κάνω.
Καλά τα λέει ο Νταχάρης, τελευταία στιγμή....δύσκολο είναι να οργανωθεί, έχουμε και δουλειές μέσα στη βδομάδα.

@costas EAR τι λες;

Ψήθηκα απο τον @blackboxshow , φαίνεται να έχει διάθεση για κάτι φρέσκο και αυτό είναι μεταδοτικό.
Θα είχε πλάκα ένα δωμάτιο Avsite με αυτά που γράφουμε τόσο καιρό...
 

Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
...γιατί αλλιώς θα γίνουν κάποιοι από...κούτες - αντί κούπες. :roflmao:
Θα ερθεις να αναλαβεις την σχετική παρουσίαση/ανάλυση του τι ακούγεται και γιατί; :dance:
 



Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Σκεφτόμουν να έφερνα τα δύο main δικά μου , με τα δυο σαμπς , αλλά όταν είδα τι υπάρχει για ξεστήσιμο και μεταφορά , και τανάπαλιν , μου πέρασε η κάψα.
Ητοι 2 μπασόκουτα , 2 δορυφόροι, 2 σαμπς , 1 προενισχυτής ,1 ενεργό κροςς , 4 τελικοί. Οι τελικοί από 20 κιλά ο ελαφρύτερος και 46 ο βαρύτερος.
Τα σαμπς 60 κάτι κιλά έκαστο .
Ξέχασα τα voltage regulators , το ένα λειτουργεί ως μετ/στής , αφού ο ένας τελικός είναι 100βολτος
 

D

Deleted member 50795

Guest
Σκεφτόμουν να έφερνα τα δύο main δικά μου , με τα δυο σαμπς , αλλά όταν είδα τι υπάρχει για ξεστήσιμο και μεταφορά , και τανάπαλιν , μου πέρασε η κάψα.
Ητοι 2 μπασόκουτα , 2 δορυφόροι, 2 σαμπς , 1 προενισχυτής ,1 ενεργό κροςς , 4 τελικοί. Οι τελικοί από 20 κιλά ο ελαφρύτερος και 46 ο βαρύτερος.
Τα σαμπς 60 κάτι κιλά έκαστο .
Ξέχασα τα voltage regulators , το ένα λειτουργεί ως μετ/στής , αφού ο ένας τελικός είναι 100βολτος
φέρτα με το σπίτι μαζί να γλιτώσεις τη μεταφορά..:biggrin:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.319
Μηνύματα
2.858.428
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top