τι ΘΑ έκαναν τα μέλη του AVsite AN στήνανε περίπτερο στην έκθεση Black Box Show


Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Για πάμε, να βρεθεί και κάποιος για την Κυριακή! Εγώ σίγουρα θα είμαι στην έκθεση και την Κυριακή εκτός από το Σάββατο, αλλά δε θα μπορώ να καθήσω όλη την ώρα στο δωμάτιο.
 

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Μόλις μίλησα με το @marlboro στο τηλέφωνο και κανονίσαμε να πάει την Παρασκευή για κάποια θέματα στο ξενοδοχείο και Σάββατο πρωί από τις 10:00 έως τις 14:30 περίπου θα είμαστε στο δωμάτιο παρέα.
Παρακαλούνται αγαπητά μέλη μας να προσφερθούν για τις υπόλοιπες ώρες.
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Μόλις μίλησα με το @marlboro στο τηλέφωνο και κανονίσαμε να πάει την Παρασκευή για κάποια θέματα στο ξενοδοχείο
να τους πει να απενεργοποιήσουν τις κάμερες για όσο θα είναι στην έκθεση :roflmao:
 



Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
Και αν είναι ήδη μέσα :spiteful:
και πειραξουν στα κρυφα τις ρυθμισεις του τρινοφ και ακουνε μετα ολοι στο δωματιο ΓΤΠΚ? :biggrin:
αυτος πρεπει να μπει σε κλουβι για να μην μπορεσει κανας ορκισμενος δικαναλος με τον μανδυα της περιφρουρησης να του βαλει χερι:biggrin:
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Ρε για κοιτα που ξαφνικα πηρατε μπροστα ρε βλαμμενα.....εγω θα ειμαι με τη μηχανη και δεν μπορω να φερω καποιο εργαλειο αλλα η πεθερουλα φτιαχνει κατι γαματους ρεβυθοκιοφτεδες και ενα ταπερ βαθυ μπορω να φερω....:p:p:p:p:p:dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:
Θα δουμε και τους καινουριους τους Sony τους προβολειρος.....η Sony θα ειναι μαζι με τον Baγγελη τον Λαμπρου εμαθα..
 



Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
Σοβαρευτείτε και βρείτε άτομα. Καλή η πλάκα αλλά αν δεν το καταλάβατε χρειάζονται 8 άτομα οπωσδήποτε. Εκτός και αν θέλετε να ακυρωθεί το περίπτερο του site που ευγενικά πρόσφερε ο διοργανωτής.
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Εσύ Βλάση σε ποιά βάρδια θα είσαι; 🤣
γερμανικό....με ουίσκια....ξηροκάρπια...βουλγάρες...μολδαβές....κλπ κλπ....
θα σκάνε μύτη το πρωί οι εκθέτες κ θα σκουπίζουν λουλούδια και καμένα 5χίλιαρα με τον Κολοκοτρώνη από το πάτωμα... :roflmao:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.312
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top