τι ΘΑ έκαναν τα μέλη του AVsite AN στήνανε περίπτερο στην έκθεση Black Box Show



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
To πρωτο βημα που πρεπει να γινει στο δωματιο του AVsite ειναι να βαλει ενα στυλο pole dancing o Μελίδης Μιχάλης.
Ολα τα αλλα θα βρουν τον δρομο τους.....
Έχω έτοιμο στύλο για pole dance.
Έχω και κορίτσια από εκεί που έχουν πάρει στύλο και θα συμμετείχαν ευχαρίστως με ένα καλό πρόγραμμα.
Και είναι και ελαστικές, δεν σπάνε, δεν σκίζονται.
woman pole.jpg

pole-dance.jpg

Έχω επίσης και στύλο πιο βαρέως τύπου, για διαφορετικά γούστα, δεν είναι γυναικείο προνόμιο.
man pole.jpg
man pole2.jpg
 


gonis

Luger
Μηνύματα
4.206
Reaction score
11.481
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να δώσω δωμάτιο στην έκθεση.
Όμως, επειδή έχω όλη την διοργάνωση στο κεφάλι μου, πρέπει να βρεθούν άτομα από το forum να υποστηρίξουν την όλη προσπάθεια. Θέλουμε 8-10 άτομα στο σύνολο καθώς είναι ΣΚ, η έκθεση είναι 10 ώρες την ημέρα και υπάρχει στήσιμο και ξεστήσιμο.
Δείτε το και πείτε μου!
Όπως τονίζει και ο διοργανωτης και δωροθέτης, για να υλοποιηθει η παρουσια του avsite στην έκθεση με δωμάτιο και σύστημα θα χρειαστούν 8-10 εθελοντες minimum ,μέλη του avsite για να μοιραστούν-μοιραστούμε το ωράριο της έκθεσης.
Ειμαι σε επικοινωνία με τον @Zizik και αυτος με τον διοργανωτή για τις λεπτομέρειες.
Ο στόχος είναι μέσα από το χαβαλέ το χιούμορ και την σοβαρότητα να κάνουμε γνωστή την ύπαρξη του σάιτ σε ανθρώπους που δεν γνωρίζουν την υπαρξη του και να αλληλεπιδράσουμε με μέλη και μη σε θέματα που αφορουν το audio-video.
Είναι επίσης μια ευκαιρία να αλληλο γνωριστουμε και από κοντά εκτός από το πληκτρολογιο:)
Προφανώς δεν έχουμε να ανταγωνιστουμε επαγγελματιες εκθέτες ούτε θα δώσουμε εξετάσεις για το σύστημα που θα στήσουμε.
Οποιος θέλει ας δηλώσει συμμετοχή για βάρδια γράφοντας μέρα και ώρες που επιθυμεί.
Το ωράριο της έκθεσης ειναι 10 πμ με 8 μμ ή 9μμ;
 


dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.786
Reaction score
11.021
Όπως τονίζει και ο διοργανωτης και δωροθέτης, για να υλοποιηθει η παρουσια του avsite στην έκθεση με δωμάτιο και σύστημα θα χρειαστούν 8-10 εθελοντες minimum ,μέλη του avsite για να μοιραστούν-μοιραστούμε το ωράριο της έκθεσης.
Ειμαι σε επικοινωνία με τον @Zizik και αυτος με τον διοργανωτή για τις λεπτομέρειες.
Ο στόχος είναι μέσα από το χαβαλέ το χιούμορ και την σοβαρότητα να κάνουμε γνωστή την ύπαρξη του σάιτ σε ανθρώπους που δεν γνωρίζουν την υπαρξη του και να αλληλεπιδράσουμε με μέλη και μη σε θέματα που αφορουν το audio-video.
Είναι επίσης μια ευκαιρία να αλληλο γνωριστουμε και από κοντά εκτός από το πληκτρολογιο:)
Προφανώς δεν έχουμε να ανταγωνιστουμε επαγγελματιες εκθέτες ούτε θα δώσουμε εξετάσεις για το σύστημα που θα στήσουμε.
Οποιος θέλει ας δηλώσει συμμετοχή για βάρδια γράφοντας μέρα και ώρες που επιθυμεί.
Το ωράριο της έκθεσης ειναι 10 πμ με 8 μμ ή 9μμ;
Όλα αυτά μπορούν να γίνουν χωρίς το στήσιμο ενός πανάκριβου ιδιωτικού συστήματος, με εκτεθειμένα 142 γουφερς σε κοινή θέα και στην καφρίλα κάθε αγνώστου επισκέπτη.
 



blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Συμφωνώ. Για ασφάλεια ας δουν με το ξενοδοχείο αν έχει διαχωριστικά κολωνάκια για να μπει ένα όριο στην προσέγγιση.
Δε το γνωρίζω αυτό αλλά θεωρώ δύσκολο να βρούμε διαχωριστικά κολωνάκια στο ξενοδοχείο. Το μόνο που έχω δει είναι plexiglass αν κάποιος θέλει να προστατέψει ορισμένες συσκευές (αλλά αυτά τα φέρνει ο εκθέτης).

Ας κάνουμε κάτι πιο γήινο, δεν υπάρχουν πολλές ημέρες. Διπλά θα είναι ο Βασίλης με το gaming experience (τα δωμάτια θα είναι κολλητά). Ελάτε να γνωριστούμε από κόντα (όσοι θέλετε βέβαια :)) και οργανώνουμε συστημάταρα σε επόμενο event στο οποίο θα έχω εξασφαλίσει μεγάλο χώρο.
Ας κάνουμε μία άρχη!
 

Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Διακρινω έναν ελιτισμό, η
Όλα αυτά μπορούν να γίνουν χωρίς το στήσιμο ενός πανάκριβου ιδιωτικού συστήματος, με εκτεθειμένα 142 γουφερς σε κοινή θέα και στην καφρίλα κάθε αγνώστου επισκέπτη.
Διακρινω ελιτισμό, ή γνωρίζετε ότι θα έρθουμε με τον thva?
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687
Δε το γνωρίζω αυτό αλλά θεωρώ δύσκολο να βρούμε διαχωριστικά κολωνάκια στο ξενοδοχείο. Το μόνο που έχω δει είναι plexiglass αν κάποιος θέλει να προστατέψει ορισμένες συσκευές (αλλά αυτά τα φέρνει ο εκθέτης).

Ας κάνουμε κάτι πιο γήινο, δεν υπάρχουν πολλές ημέρες. Διπλά θα είναι ο Βασίλης με το gaming experience (τα δωμάτια θα είναι κολλητά). Ελάτε να γνωριστούμε από κόντα (όσοι θέλετε βέβαια :)) και οργανώνουμε συστημάταρα σε επόμενο event στο οποίο θα έχω εξασφαλίσει μεγάλο χώρο.
Ας κάνουμε μία άρχη!
Plexiglass βάζαμε στα παθητικά displays για να μην τα ακουμπούν. Εδώ το σύστημα θα παίζει. Και επειδή είναι ιδιωτικό και έχει και ένα σημαντικό κόστος καλό θα ήταν να μην υπάρχει πρόσβαση. Άποψη μου πάντα.
Το τι σύστημα θα στηθεί εξαρτάται ξεκάθαρα από αυτόν που θα το διαθέσει. Σίγουρα υπάρχουν γήινα συστήματα αλλά οι ιδιοκτήτες δεν είναι διατεθειμένοι να προβούν σε παραχώρηση. Σε κάθε περίπτωση όμως, όσο και να κοστίζει, θα πρέπει να γυρίσει σπίτι όπως ακριβώς έφυγε.

Στα υπόλοιπα συμφωνώ.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Συμφωνώ. Για ασφάλεια ας δουν με το ξενοδοχείο αν έχει διαχωριστικά κολωνάκια για να μπει ένα όριο στην προσέγγιση.
Ε, δεν παίζεσαι. 😍
Ο στόχος είναι
Ευτυχώς και επιτέλους κάποιος προσπάθησε να αναφέρει τον σκοπό αυτού του εγχειρήματος απο ένα φόρουμ, γιατί μέχρι τώρα είχα μπερδευτεί για το ποιός αυτός μπορεί να είναι. :D
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Διακρινω έναν ελιτισμό, η

Διακρινω ελιτισμό, ή γνωρίζετε ότι θα έρθουμε με τον thva?
Ο μόνος λόγος για τον οποίο θα ερχόταν ο thva είναι εκθέτοντας το τεμάχιον στην φωτό, ως το πιο ηχητικά ρεαλιστικό αντικείμενο πόθου και που ευελπιστεί να είναι η επόμενη μελλοντική αγορά του εαν κερδίσει το λαχείο. :D


Μέχρι τότε η μόνη μου ελπίδα είναι οι ακουστικές εντυπώσεις του @Bhutia , εάν έτυχε να πάει στην έκθεση Μονάχου το 2018 και τον άκουσε και που ξέχασα να τον ρωτήσω. Κάηκα δηλαδή χα χα
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Ο μόνος λόγος για τον οποίο θα ερχόταν ο thva είναι εκθέτοντας το τεμάχιον στην φωτό, ως το πιο ηχητικά ρεαλιστικό αντικείμενο πόθου και που ευελπιστεί να είναι η επόμενη μελλοντική αγορά του εαν κερδίσει το λαχείο. :D

είναι απίστευτο το τι μπορεί να ποθεί ο κόσμος! :p

(το ίδιο θα πεις και συ @thva αν σου δείξω κάτι ...midi controllers που ζαχαρώνω... χαχαχα!)
 



Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
είναι απίστευτο το τι μπορεί να ποθεί ο κόσμος! :p

(το ίδιο θα πεις και συ @thva αν σου δείξω κάτι ...midi controllers που ζαχαρώνω... χαχαχα!)
Κοίτα εγώ δεν δικαιούμαι να πάω σε έκθεση διοργάνωσης κανενός περιοδικού ή εντύπου καθώς δεν αγόρασα ποτέ κανένα. Εκτός απο ένα που διάβασα μόνο μια κριτική για ένα απο τα μηχανήματα μου και αυτό ήταν ενός φίλου που πίναμε καφέ και έτυχε να το έχει μαζί του. :D
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top