τι ΘΑ έκαναν τα μέλη του AVsite AN στήνανε περίπτερο στην έκθεση Black Box Show

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
..πολυ καλο για να ειναι αληθινο.... Δυστυχώς ή ευτυχως..
..μονο διαδικτυακά μπορει να υπαρχει (οπως υπαρχει) αυτο το σαιτ , και δειχνει να εχουμε προ πολλου περασει το σταδιο της γνωριμιας.
Ασχετα με τον υποφαινομενο?! που ελαχιστη σχεση εχει ή ειχε ποτε με το αθλημα .
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Παίδες το project ακυρώνεται λόγω έλλειψης εθελοντών για τις βάρδιες του ωραριου της έκθεσης κυρίως αλλά και γιατί κάποιοι το είδαν λίγο στραβά το ενδεχόμενο να παρουσιαστει ενα “καλό” σύστημα σε δωμάτιο μη επαγγελματία:(
Όσο αφορά τους εθελοντές,έλαβα ενα πμ από μέλος που προσφερόταν να είναι στο δωμάτιο το Σάββατο το πρωί με κάποιο άλλο μέλος και όταν του πρότεινα να το γραψουν στη ροή του θρεντ για να κινητοποιήσουν και άλλους σιωπησαν.
Γενικα ηταν ένα εύκολο project,η μόνη δυσκολία που μου την είπε ο @zakman35 ήταν το κουβάλημα γιατί γίνεται από την πίσω πλευρά του ξενοδοχείου όπου υπάρχει ένα μικρό ασανσέρ που εξυπηρετούνται ολοι οι εκθέτες και η αναμονή μπορεί να είναι καποιες ώρεςo_O
Υπηρχε η διάθεση,υπήρξε η προσφορά του διοργανωτή αλλά από κει και περα «παγωμένα συναισθήματα»
Παμπαρακάτω 8-)
Έστω και αν δεν έγινε με τέτοιον σκοπό, ουσιαστικά σου έκαναν... χάρη. :wink:
Τι κρίμα και σκόπευα να περάσω μόνο και μόνο για ν'άκουγα πώς θα στο είχε στήσει ο zakman...:lolsign:
Τούμπες :)
Κυβιστήσεις, συνοικίες στη Θεσσαλονίκη ή πνευστά μουσικά όργανα ; :sneaky:
Ανεξαρτήτως πειραγμάτων, έχετε τις θερμότερες ευχές μου για επιτυχία και διαιώνιση του εγχειρήματος.
...
PURE IMMERSIVE........!AYTO το εστηνα και στην κρεβατοκαμαρα με μεγαλη μου χαρα!!!!
Βλάση είσαι ο τύπος του στυλ ΄΄θέλω και κότερο για σκοπό απώτερο΄΄.:p
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
(αφου εχουμε πιασει το κοσμου του φανταστικου)..τι θα εκαναν τα μελη, παρουσια Γκουρου -ειναι το ρητορικο ερωτημα 8-)
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
(αφου εχουμε πιασει το κοσμου του φανταστικου)..τι θα εκαναν τα μελη, παρουσια Γκουρου -ειναι το ρητορικο ερωτημα 8-)
χμ ενδιαφερον, πως φανταζεσαι εμφανισιακά τον @Bhutia ?

παιζει ρολο η εξωτερικη εμφανιση?

επηρεαζεται ο θαμωνας?
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
..δεν ειμαι ο καταληλος να απαντησω (καθως δεν ειμαι και θαμωνας), αρκουμαι μονο να θεσω τα ερωτηματα.
με ενα πεπλο ...μυστηριου σιγουρα.. 8-)
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Έστω και αν δεν έγινε με τέτοιον σκοπό, ουσιαστικά σου έκαναν... χάρη. :wink:
Τι κρίμα και σκόπευα να περάσω μόνο και μόνο για ν'άκουγα πώς θα στο είχε στήσει ο zakman...:lolsign:

Κυβιστήσεις, συνοικίες στη Θεσσαλονίκη ή πνευστά μουσικά όργανα ; :sneaky:
Ανεξαρτήτως πειραγμάτων, έχετε τις θερμότερες ευχές μου για επιτυχία και διαιώνιση του εγχειρήματος.

Βλάση είσαι ο τύπος του στυλ ΄΄θέλω και κότερο για σκοπό απώτερο΄΄.:p
Αν μπορω ρε παλλικαρα μου γιατι οχι?????Αλλωστε θαλεγε καποιος αλλος οχι για τετοιον -απωτερο-σκοπο?????? :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol:
 


Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
Παίδες το project ακυρώνεται λόγω έλλειψης εθελοντών για τις βάρδιες του ωραριου της έκθεσης κυρίως αλλά και γιατί κάποιοι το είδαν λίγο στραβά το ενδεχόμενο να παρουσιαστει ενα “καλό” σύστημα σε δωμάτιο μη επαγγελματία:(
Όσο αφορά τους εθελοντές,έλαβα ενα πμ από μέλος που προσφερόταν να είναι στο δωμάτιο το Σάββατο το πρωί με κάποιο άλλο μέλος και όταν του πρότεινα να το γραψουν στη ροή του θρεντ για να κινητοποιήσουν και άλλους σιωπησαν.
Γενικα ηταν ένα εύκολο project,η μόνη δυσκολία που μου την είπε ο @zakman35 ήταν το κουβάλημα γιατί γίνεται από την πίσω πλευρά του ξενοδοχείου όπου υπάρχει ένα μικρό ασανσέρ που εξυπηρετούνται ολοι οι εκθέτες και η αναμονή μπορεί να είναι καποιες ώρεςo_O
Υπηρχε η διάθεση,υπήρξε η προσφορά του διοργανωτή αλλά από κει και περα «παγωμένα συναισθήματα»
Παμπαρακάτω 8-)
Αγαπητέ Χρήστο, σου έστειλε και άλλος πμ; ρωτάω γιατί εγώ όπως ξέρεις σου έστειλα και έγραψα και για τον Πέτρο για Σάββατο πρωΐ. Αυτό εξάλλου είναι και γραμμένο δημόσια στο φόρουμ πριν από μέρες. Δεν απάντησες όμως πότε στο πμ. :idk:
Μπορώ να βάλω και το σχετικό.screenshot..
Τα ανωτέρω μπορεί να τα επιβαιβαιώσει και ο Πέτρος που τον ρώτησα με πμ.
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.206
Reaction score
11.481
Εχεις δίκιο, απάντησα αυτό που εγραψα και εδώ δηλ να δηλωσετε στη ροή του θρεντ τη συμμετοχή σας αλλά για κάποιο λόγο,λάθος δικό μου,δεν εστάλη το πμo_O
 





PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Εμ, είναι δύσκολο να φέρει ο Μάρκου τα δικά του.. θηρία, λογικό.
Ιδιοκατασκευές πάντως υπήρχαν παλιά στο δωμάτιο του site, του PeterMeni..
Και για φέτος θα μπορούσα να φέρω φρέσκα ηχεία Diy και ίσως και ενισχυτικά.
Για κάποιο από τα δύο σκέφτομαι και μάλλον το δεξί που είναι σε δύο κομμάτια...
273572942_277396224479366_5331986944757144282_n.jpg
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.157
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top