5G

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.096
Reaction score
93.052
Όσοι παίρνουν πρώτοι τα νέα κινητά 5G έχουν και προτεραιότητα στο εμβόλιο με το τσιπάκι για τον κοβιντ.

Samsung; :eek:

Αντισηπτικό έβαλες; :tongue::roflmao:
 
Last edited:


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.336
Reaction score
27.600
Tη να το κανς τα 5G άμα δεν έχει σήμα. :biggrin:

Και ούτε θα έχει το 2020, μαλλον και 2021.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.808
Reaction score
40.973
Το 2021 σίγουρα και υπάρχει προετοιμασία και για κάτι λίγο μέσα στο 20.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.336
Reaction score
27.600
Για την ώρα δεν υπάρχει τίποτα. Έχω φίλο κολλητό που εργάζεται σε εταιρεία που παίρνει εργολαβίες για τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας. Δουλεύουν κατά κύριο λόγο με Cosmote. Δεν κουνιέται σάλιο.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.336
Reaction score
27.600


Μηνύματα
14.821
Reaction score
20.312
απατεώνες όλοι τους, εμένα να ακούς, πίστευα και εγώ στην αρχή τον κορονοϊό και ΑΚ , μας κοροϊδεύουν όλους.
θέλουν να κρύψουν τις παρενέργειες του φάιβτζι , όσοι πεθάνουν πέθαναν με αυτούς τους διαόλους τα κινητά και τα δίκτυα και τις παπαριές τους γιατί έχουν επενδύσει τρίλιονζ σε αυτό το ρημάδι και τώρα δεν μπορούν να κάνουν πίσω.
τώρα να σου στείλω και ένα βίντεο να δεις που τα λέει ένας ιταλός επιστήμονας , που με την ευκαιρία αυτή θα μας κάνουν το εμβόλιο με τσιπάκια νανοτεχνολογίας και θα μας ελέγχουν.
θέλουν αν μειώσουν τον πλυθισμό 80% , αμεεεέ , αφού δεν φτάνει η τροφή για όλους , όλοι εκεί οι κινέζοι , οι ινδοί , οι μαύροι , όλοι αυτοί γεννάνε συνέχεια , που θα βρούν να φάνε, έχουμε γίνει 8δις , σε δέκα χρόνια θα είμαστε 15δις.
μετά από αυτό έχω να ρωτήσω τα εξής
α) θα συνέχιζε κανείς την συζήτηση αυτή;
β) θα κλάιγατε τα 3 λεπτά από τη ζωή σας που χάθηκαν για να ακούσετε όλο αυτό;
γ) θα αγοράζατε φάιβτζι κινητό να το φέρετε στο γραφείο;
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.808
Reaction score
40.973
μετά από αυτό έχω να ρωτήσω τα εξής
α) θα συνέχιζε κανείς την συζήτηση αυτή;
β) θα κλάιγατε τα 3 λεπτά από τη ζωή σας που χάθηκαν για να ακούσετε όλο αυτό;
γ) θα αγοράζατε φάιβτζι κινητό να το φέρετε στο γραφείο;
ΑΚ τι είναι;
Ρωτάω γιατί μπορεί να κρύβεται εκεί όλη η ουσία της τοποθέτησης. :laugh:
 

Μηνύματα
14.821
Reaction score
20.312
@@ καλαβρέζικα
Οχι
Οχι
Ναι
σοβαρά όχι στο 2; εγώ έχω λυπηθεί για πολλές ώρες χαμένες σε τέτοιες συζητήσεις στο γραφείο.
σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να τις διαθέσω να γίνω ένας μικρός μπούτχιας με ένα μικρόφωνο
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.336
Reaction score
27.600
@@ καλαβρέζικα

σοβαρά όχι στο 2; εγώ έχω λυπηθεί για πολλές ώρες χαμένες σε τέτοιες συζητήσεις στο γραφείο.
σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να τις διαθέσω να γίνω ένας μικρός μπούτχιας με ένα μικρόφωνο
'Οχι γιατί αυτά τα ελάχιστα λεπτά μου έδειξαν ότι μπορώ να σώσω δεκάδες ώρες με το να μην ασχοληθώ ξανά με το άτομο αυτό.
 






Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.026
Reaction score
20.407
Για να μην κάνετε τον κόπο, παραθέτω μια περιεκτική σταχυολόγηση.

" Να προστεθεί εδώ ότι οι μεγάλες επιπτώσεις που έχει επιβάλει η άφιξη του κορωνοϊού (COVID-19), θα επιταχύνει τη ζήτηση αυτών των νέων τεχνολογιών καθώς θα δύναται να επιλύσουν προβλήματα που ήδη έχουν παρουσιαστεί σε βασικούς τομείς όπως της παιδείας, της ιατρικής διάγνωσης, θεραπευτικών αγωγών και φροντίδας.

(...)

Οι ανησυχίες του κοινού που προκύπτουν από την εγκατάσταση του νέου δικτύου 5G είναι εύλογες, και γι' αυτό οι πάροχοι τηλεπικοινωνίων υπηρεσιών θα πρέπει να είναι προετοιμασμένοι για τη σωστή εγκατάσταση του δικτύου με επιτόπιες μετρήσεις και με συστήματα ανάλυσης ακτινοβολίας. Λόγω της αύξησης των αριθμών κεραιών και τη μελλοντική χρήση κατευθυνόμενων δεσμών ακτινοβολίας, αυτή η ανάλυση θα γίνει ακόμα πιο δύσκολη. Επίσης, η εγκατάσταση πολλαπλών δικτύων θα δυσκολέψει ακόμη πιο πολύ την τήρηση των νέων ορίων. Παρ’ όλ’ αυτά, με τους σωστούς ελέγχους και τη σωστή επιτήρηση από τις ρυθμιστικές αρχές, η 5G τεχνολογία έχει την δυνατότητα να επιφέρει επανάσταση στον τρόπο που επικοινωνούμε, και γενικά τον τρόπο που ζούμε, μέσω του Διαδίκτυου των Πραγμάτων. "

Σύνοψις: Μια επιδημία ασήμαντη εν τη φύσει της, και πολύ βολική ως εργαλείο λαϊκισμού παγκοσμίως, και την οποία έχουν κάνει γαϊτανάκι όλοι οι μεσόκοποι του δυτικού κόσμου επειδή έχουν χεστεί επάνω τους, και με την οποίαν, ως είδος, έχουμε ήδη ξεμπερδέψει - και απλώς θα κάνουμε ένα εμβόλιο από το επόμενο φθινόπωρο, θα αυξήσει τη ζήτηση μιας τεχνολογίας που θα φέρει επανάσταση στις τηλεπικοινωνίες σε βάθος δεκαετιών.

Συνοπτική σύνοψις: Τρία πουλάκια κάθονταν και κοίταζαν τη μύτη τους.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.283
Reaction score
93.695



Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.558
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top