Amir's interview (ASR)


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
τώρα που είδα ότι είναι μαύρος...θα μπορούσε για τις χαιενδομηχανές που ''αδειάζει'' στα τεστ να βάζει κάτι άλλο
εκτός του ροζ πάνθηρα :cry: :lol:
και εγω οταν ξεκινησε το βιντεο, νομιζα οτι ο Αμιρ ηταν στα δεξια, μεχρι που αρχισε να κουνιεται..
τωρα που το ειδα στην οθονη του υπολογιστη, φερνει λιγο σε Αμιρ, αλλα οχι πολυ..
αλλα θα το δω πιο μετα ολοκληρο το βιντεο...
 
Last edited:



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.684
Επικό!
Δεν έχει λογική αυτή η πρόταση στο πλαίσιο ακρόασης μουσικής.
Έχει εξηγηθεί τόσες πολλές φορές που σημαίνει ότι όποιος δεν το καταλαβαίνει, δεν θέλει ή δεν μπορεί.

Για τον πρώτο δεν μπορώ να κάνω κάτι. Για τον δεύτερο........

Για περισσότερες πληροφορίες ανατρέξατε στο παρόν forum και σε σχετική βιβλιογραφία.
 

Μηνύματα
1.864
Reaction score
4.430
Στην ουσία...
Η πρόταση είναι απολύτως αληθής στο πλαίσιο εργαστηρίου φυσικής.
π.χ. Δεν μπορώ να βαθμονομισω μια γεννήτρια συχνοτήτων με το αυτί.
Αυτή την στιγμή ακούω μια γυναικεία φωνή συνοδεία ενός πιάνου.
Ρωταω.
Σε τι ακριβώς και πόσο με ξεγελά ο εγκέφαλος;
 

R

runner

Guest
Άλλος ένας reviewer, άλλη μία οπτική, δεν υπάρχει μόνο άσπρο(ς) ή μαύρο(ς). Τα νομίσματα και τα χαρτονομίσματα έχουν 2 όψεις. Ξέρετε γιατί; για ψάξτε το. :sneaky:
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Για μένα ο Amir είναι μια όμορφη παραδοσιακή γιαπωνεζούλα όπως το avatar που έχει. Οπότε ο χοντρούλης αριστερά στο βίντεο δεν ξέρω ποιος είναι και δεν θέλω να ξέρω. Αντε μου χαλάτε το όνειρο, της απόλυτης audiophile γυναίκας χαχαχαχαχα.:lol:
 






Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Αυτή την στιγμή ακούω μια γυναικεία φωνή συνοδεία ενός πιάνου.
Ρωταω.
Σε τι ακριβώς και πόσο με ξεγελά ο εγκέφαλος;
Να, για παραδειγμα, αν ακους απο ενα στερεοφωνικο συστημα της προκοπης, ενω στην πραγματικοτητα παιζουν δυο ηχεια, ο εγκεφαλος σου, σου λεει κατηγορηματικα πως η τραγουδιστρια ακουγεται καρφι στο κεντρο μπροστα σου.
Δηλαδη μιλαμε σε δουλευει ψιλο γαζι.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Και σε όλους αυτούς που λένε ότι το μόνο που χρειάζονται είναι τα αυτιά τους, βασικά είπε ότι λέμε και εμείς εδώ.

"τα αυτιά σου είναι συνδεδεμένα με τον εγκέφαλο, ο εγκέφαλος σου λέει ψέματα."

Τέλος.

Κρατάω και κάτι ακόμα, που το πιστεύω και εγώ.

"Manufacturers and magazines are in bed together. Deal with it"

Παμ παρακάτ.
ear.jpg
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Κρατάω και κάτι ακόμα, που το πιστεύω και εγώ.

"Manufacturers and magazines are in bed together. Deal with it"

Παμ παρακάτ.
Ο Αmir εχει πολλα χρονια στην πλατη του , δουλεψε σε εταιρειες μεγαθηρια !! ειναι η δουλεια του .....
To Respect !!!! παει στον Κωστα ....!!!!:hi:
Εμ καλά τα λέει ο άνθρωπος... ξεκίνησε ο ίδιος ο Αμίρ από υπάλληλος των μεγάλων εταιρειών του χώρου όπως κι ο δρ Toole, και μετά ο ένας έγινε reviewer κι ο άλλος συγγραφέας!
Πολύ bed together ρε παιδί μ..
 
Last edited:

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Άλλος ένας reviewer, άλλη μία οπτική, δεν υπάρχει μόνο άσπρο(ς) ή μαύρο(ς). Τα νομίσματα και τα χαρτονομίσματα έχουν 2 όψεις. Ξέρετε γιατί; για ψάξτε το. :sneaky:
Και τα ζάρια έχουν 6. Ξέρετε γιατί; Για ψάξτε το. :sneaky:
Βέβαια υπάρχουν και άλλα ζάρια, με 4, 8, 10, 12 και 20, αλλά αυτά δεν είναι για τους κοινούς θνητούς. :laugh:
Είμαι ο μοναδικός που κατάλαβε αμέσως πριν πατήσει play ότι ο Amir είναι αριστερά; 🤔
Εγώ λίγα δευτερόλεπτα μετά που το πάτησα. Λέω, δεν μπορεί.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Για να καταλάβω κάτι...

Έχετε έναν τύπο που ξέρετε ότι λέγεται Amir Majidimehr - Αμίρ Ματζιντιμέχρ - να το ξαναγράψω ΑΜΙΡ ΜΑΤΖΙΝΤΙΜΕΧΡ

και υπάρχει debate μεταξύ ενός εμφανώς ινδού και ενός μαύρου - κακέκτυπο Martin Lawrence?

Ε νταξ, τα θέλουμε και τα παθαίνουμε.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top