Amir's interview (ASR)

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.558
Με πολύ αγάπη, στους παραδοσιακούς χαϊεντάδες ανάμεσά μας (επίδοξους ταξιτζήδες) που νομίζουν πως επειδή έχουν αφτχιά στην κεφάλα τους, είναι στην δεινή θέση να ασκούν κριτική σε γνωστούς επιστήμονες, από Αμίρ έως Τουλ:

316495_ac470e112547675229c4f5675a59ef72.jpg


307433_9af1524edc06e8e0283fadb5a1b96a22.jpg


294256_804a1afdcbf5dd6a7e9afed08f3091ab.png
 





Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Συγκίνηση ε;Δηλαδή συναίσθημα.
Το οποίο είναι αποτέλεσμα σκέψης.
Η οποία γίνεται με τον εγκέφαλο.
Δεν πας να δεις αν έρχομαι;
Πρώτα όμως να βλέπαμε αν...έχουμε (εγκέφαλο)...
τώρα που είδα ότι είναι μαύρος...θα μπορούσε για τις χαιενδομηχανές που ''αδειάζει'' στα τεστ να βάζει κάτι άλλο
εκτός του ροζ πάνθηρα :cry: :lol:
Παιδιά να οργανωθούμε - τελικά ο Αμίρ είναι μαύρος ή όχι;

Είναι βασικά αυτά τα πράγματα...
Να εδώ ο Χαρούλης κάνει μπλακ χιούμορ. :focus:
Κάθε άλλο,πιάνεται απλώς ο...εγκέφαλός του να λέει ΄΄ψέμματα΄΄... :roflmao:
Επαγωγικόν συμπέρασμα : Ο Νταχάρης έχει...εγκέφαλο. :sneaky:
Ένα έχω να πω και προσέξτε το. Ο Αμίρ έχει παχύνει...
Ηθελημένη ενέργεια...Πώς αλλιώς να εντρυφήσει στο...πνεύμα αρκετών χαϊεντάδων;:wink:

Κάτι τέτοια διαβάζουν μπαίνοντας εδώ μέσα διάφοροι ανυποψίαστοι,
και νομίζουν ότι είμαστε ίδρυμα
.
Αυτό και το σχόλιο περί πάχυνσης φέρνουν στο νου κι ένα ανεκδοτάκι :

Μπαίνουν σ'ένα μπαρ ένας reviewer,ένας χαϊεντάς και ο...Ear.Πρώτος παραγγέλνει ο χαϊεντάς "Δώσε μου να πιω malt σαν αυτό που αρέσει στον Ear...Αν πίνω όπως αυτός μπορεί και να καταλάβω πώς σκέπτεται..."
Κατόπιν παραγγέλνει ο reviewer,"Δώσε μου να πιω το καλύτερο κονιάκ που συνοδεύει τα πούρα των χαϊεντάδων όταν ακούνε με κλειστά τα μάτια...Αν πίνω όπως αυτοί μπορεί και να καταλάβω πώς σκέπτονται..."

Έρχεται και η σειρά του Ear "Εγώ σήμερα θέλω μπύρα σε ποτήρι με χερούλι..."
- "Δηλαδή εσύ δεν θέλεις να καταλάβαινες πώς σκέπτονται οι αντίπαλοί σου;" του λέει χαμογελώντας ειρωνικά ο μπάρμαν...
"Καθόλου..." απαντά ο Ear "Έτσι και αλλιώς σκ**ά σκέπτονται και δεν με νοιάζει να τους καταλάβω..."
Εννοείται πως βγάζει νόημα!
Ο τυπικός απ'την Ινδία κατηγορεί τους..υπόλοιπους reviewer έμμεσα ότι τα "παίρνουν" ενώ ο ίδιος έχει δουλέψει όπως είπες γι αυτούς που χρηματιζαν τους.. άλλους!
Δηλαδή μιλάμε για παράνοια!!
Εσύ πιστεύεις ότι η δική του τοποθέτηση είναι ...εποικοδομητική???
Θα τρελαθουμε εντελώς??
Το σχόλιο μου ενόχλησε??
Λέω δηλαδή..
Λέανδρε ,΄τυφώνα και κακοκαιρία΄΄ μας - αν θυμόμαστε πώς λεγόταν το πρόσφατο κύμα - τα σχόλια σου δεν ενοχλούν,κάποιοι τα καταφέρνουν και...χωρίς αυτά. :lolsign:
 
Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.672
Reaction score
28.012
μπες με ένα άλλο ακάουντ :laugh:
Ρόμπα :lol:
Δε πρόλαβε να φτάσει η πληροφορία στον εγκέφαλο πριν πατήσει Υποβολή.
Ειναι γιατί βλέπουν με τα 👀 , όπως ακούνε με τα 👂 κλπ κλπ
:lolsign:
 

Μηνύματα
215
Reaction score
336
Εννοείται πως βγάζει νόημα!
Ο τυπικός απ'την Ινδία κατηγορεί τους..υπόλοιπους reviewer έμμεσα ότι τα "παίρνουν" ενώ ο ίδιος έχει δουλέψει όπως είπες γι αυτούς που χρηματιζαν τους.. άλλους!
Δηλαδή μιλάμε για παράνοια!!
Εσύ πιστεύεις ότι η δική του τοποθέτηση είναι ...εποικοδομητική???
Θα τρελαθουμε εντελώς??
Το σχόλιο μου ενόχλησε??
Λέω δηλαδή..
''τρικυμια '' !
αν ηταν Γερμανος θα ειχαν αλλο βαρος τα λογια του ? ( Το σχολιο για το ''τυπακος Ινδος, ακουγεται........ καπως )
απομονωνεις οτι θελεις και το παρουσιαζεις οπως σε συμφερει .....
εισαι και χαρωπος !!! ολο γελακια ....!!! εχεις και κλακαδορους βλεπω ........
οταν ανοιξουν τα καφενεια να μου πεις που συχναζεις , να κανουμε χαβαλε !!!!

καλημερα !:hi:
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
''τρικυμια '' !
αν ηταν Γερμανος θα ειχαν αλλο βαρος τα λογια του ? ( Το σχολιο για το ''τυπακος Ινδος, ακουγεται........ καπως )
απομονωνεις οτι θελεις και το παρουσιαζεις οπως σε συμφερει .....
εισαι και χαρωπος !!! ολο γελακια ....!!! εχεις και κλακαδορους βλεπω ........
οταν ανοιξουν τα καφενεια να μου πεις που συχναζεις , να κανουμε χαβαλε !!!!

καλημερα !:hi:
Ε,κοιτα,η αληθεια ειναι οτι εχει επιθετο πιθανου τρομοκρατη και αν περνουσε τα συνορα της Αμερικης θα ειχε σοβαρο προβλημα απο τον εξονυχιστικο ελεγχο...Τα μουσια του λειπουν! :lolsign:
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
''τρικυμια '' !
αν ηταν Γερμανος θα ειχαν αλλο βαρος τα λογια του ? ( Το σχολιο για το ''τυπακος Ινδος, ακουγεται........ καπως )
απομονωνεις οτι θελεις και το παρουσιαζεις οπως σε συμφερει .....
εισαι και χαρωπος !!! ολο γελακια ....!!! εχεις και κλακαδορους βλεπω ........
οταν ανοιξουν τα καφενεια να μου πεις που συχναζεις , να κανουμε χαβαλε !!!!

καλημερα !:hi:
Προφανώς και έχεις καταλάβει εντελώς λάθος τα γραφόμενα μου.
Σχολίασα το τρόπο που θεωρεί ότι λειτουργούν παγκοσμίως οι reviewers πλην του εαυτούλη του και τους τσουβαλιάζει όλους ως υποχείρια των εταιριών ενώ ο ίδιος ζούσε απ΄αυτές και ήταν στο payroll τους!!
Αν για κάποιον θα έπρεπε να έχεις υποψίες δηλαδή ότι πιθανόν να χρηματίζεται για να γράψει υπέρ ή και κατά μιας εταιρίας θα ήταν πρώτος -πρώτος στη λίστα ο ίδιος ο αμίρ μιας και τα έχει τα "κονέ" του, αλλά τη λασπίτσα του ξέρει να τη πετάει δεξιά κι αριστερά, όπως ο ιπποπόταμός όταν χέζει!
Τώρα για το "ο τυπάκος Ινδός" μπορεί να σου ακούγεται κάπως, αλλά:
1) όταν κατηγορεί συναδέλφους του έτσι και λίγο είναι.. θα μπορούσε στη θέση του ευγενικού "τυπάκου" να έβαζα μια πολύ βαρύτερη λέξη!!..
2)Ινδός δεν είναι ή κάνω λάθος??

Δεν απομόνωσα λοιπόν ότι με συμφέρει, απλά σχολίασα το ποστάρισμα του @alexis περί των σχέσεων των εταιριών και των reviewers όπως αυτό ειπώθηκε απ' τον θεούλη αμίρ..

Υ.Σ. αν χαλιέσαι που είμαι χαρωπός όπως λες πρόβλημα σου που θα πρέπει να το κοιτάξεις άμεσα.

Υ.Σ.2 ποιούς εννοείς κλακαδόρους?? όσους τυχαίνει να συμφωνούν με την άποψη μου?? διευκρίνισε το σε παρακαλώ...

Υ.Σ.3 στείλε πμ να σε κεράσω καφέ σε καφενείο της επιλογής σου όποτε θες μιας και είσαι τόσο φαν των συγκεκριμένων καταστημάτων.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.672
Reaction score
28.012
οταν ανοιξουν τα καφενεια να μου πεις που συχναζεις , να κανουμε χαβαλε !!!!
Στη αρχή είναι χαβαλές, μετά ανεβάζει λίγα νεύρα και καταλήγει στην πλήρη αδιαφορία. Η μόνη σωστή κίνηση (αδιαφορία).
Θα τα μάθεις με τον καιρό. Υπομονή.
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
O Κακομιρ για την ψυχη της μανας του το κανει...ειναι η μαμα τερεζα του HiFi...8-):cool:
Δεν έχει τόση σημασία η ΄΄agenda" την οποία ο Amir θ'ακολουθήσει είτε εμείς την εγκρίνουμε είτε όχι,όσο το πώς θα μπορούσε καθένας μας να επωφεληθεί για δικό του λογαριασμό από αυτήν...
 
Last edited:



Μηνύματα
9.221
Reaction score
12.734
Δεν έχει τόση σημασία η δική του ΄΄agenda" την οποία θ'ακολουθήσει είτε εμείς την εγκρίνουμε είτε όχι,όσο το πώς θα μπορούσε καθένας μας να επωφεληθεί για δικό του λογαριασμό από αυτήν...
Σιγουρα...αλλά να δουλεύει η άλλη σε μπ@ρδελ@ και να σού λέει ειμαι εγώ παρθένα..δεν είμαι σάν τις άλλες..εεε είναι κάπως
 


Μηνύματα
215
Reaction score
336
Προφανώς και έχεις καταλάβει εντελώς λάθος τα γραφόμενα μου.
Σχολίασα το τρόπο που θεωρεί ότι λειτουργούν παγκοσμίως οι reviewers πλην του εαυτούλη του και τους τσουβαλιάζει όλους ως υποχείρια των εταιριών ενώ ο ίδιος ζούσε απ΄αυτές και ήταν στο payroll τους!!
Αν για κάποιον θα έπρεπε να έχεις υποψίες δηλαδή ότι πιθανόν να χρηματίζεται για να γράψει υπέρ ή και κατά μιας εταιρίας θα ήταν πρώτος -πρώτος στη λίστα ο ίδιος ο αμίρ μιας και τα έχει τα "κονέ" του, αλλά τη λασπίτσα του ξέρει να τη πετάει δεξιά κι αριστερά, όπως ο ιπποπόταμός όταν χέζει!
Τώρα για το "ο τυπάκος Ινδός" μπορεί να σου ακούγεται κάπως, αλλά:
1) όταν κατηγορεί συναδέλφους του έτσι και λίγο είναι.. θα μπορούσε στη θέση του ευγενικού "τυπάκου" να έβαζα μια πολύ βαρύτερη λέξη!!..
2)Ινδός δεν είναι ή κάνω λάθος??

Δεν απομόνωσα λοιπόν ότι με συμφέρει, απλά σχολίασα το ποστάρισμα του @alexis περί των σχέσεων των εταιριών και των reviewers όπως αυτό ειπώθηκε απ' τον θεούλη αμίρ..

Υ.Σ. αν χαλιέσαι που είμαι χαρωπός όπως λες πρόβλημα σου που θα πρέπει να το κοιτάξεις άμεσα.

Υ.Σ.2 ποιούς εννοείς κλακαδόρους?? όσους τυχαίνει να συμφωνούν με την άποψη μου?? διευκρίνισε το σε παρακαλώ...

Υ.Σ.3 στείλε πμ να σε κεράσω καφέ σε καφενείο της επιλογής σου όποτε θες μιας και είσαι τόσο φαν των συγκεκριμένων καταστημάτων.

η συνετνευξη διαρκει 1 : 55: 42 !!!! εσυ κρατησες το στιγμη με τους reviewers ...... τα υπολοιπα τα καταλαβες ?
με χαλαει που βαζεις ειρωνικα γελακια εσυ και η παρεα σου !!! κανω λαθος ??
και να κερνας .......,σε καφενειο δεν εχω παει ποτε....

τελος παντων . δεν εχω να συζητησω κατι μαζι σου ! εχεις χιλιαδες μηνυματα και σε κανενα δεν εχεις γραψει κατι που να περιεχει γνωση πανω στο αντικειμενο .....

4-5 ανθρωποι εδω μεσα μεταφερουν γνωση , διαβασε, κατι θα καταλαβει,ς και ασε τα σχολια τα γελακια που εκφραζουν ειρωνεια !!!!
πες τους και ενα ευχαριστω που σου απαντουν μη ντρεπεσαι !!!!!

δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου ,δεν ειναι στο χαρακτηρα μου ! δεν ανηκεις σε αυτους που μου προσφερουν κατι στο θεμα audio video ........και πολλα ειπα εκτος θεματος ......

καλημερα!!!:hi:
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
215
Reaction score
336
Στη αρχή είναι χαβαλές, μετά ανεβάζει λίγα νεύρα και καταλήγει στην πλήρη αδιαφορία. Η μόνη σωστή κίνηση (αδιαφορία).
Θα τα μάθεις με τον καιρό. Υπομονή.
δεν με ενδιαφερει τετοιου ιδους χαβαλες σαν και του λογου του !!! και η πλακα οτι προσπαθησα να τον βοηθησω σε κατι ....... τελος
υπομονη εχω !:D ...................εχω 🤔🤔🤔!!!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.718
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top