Anthem MRX 1120, 720, 520, AVM 60


Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Μήπως να δοκιμάζατε να βάλετε στατική διεύθυνση στον ενισχυτη και όχι dhcp μπας και σας λύσει κάπως το πρόβλημα;
 

Μηνύματα
2.120
Reaction score
5.566
Τι router εχεις; Εχεις συσκευες apple στο σπιτι;
reset στον router εχεις κανει;
Καταλαβαινω οτι ειναι θεμα της συσκευης η ιδιοτροποια της ,και εχω αντιμετωπισει πολλες φορες με router προβλημα οταν συνδεονται συσκευες android και apple ταυτοχρονα το οποιο λυνεται απενεργοποιωντας καποιες υπηρεσιες απο το menu του router. Σε καποιες περιπτωσεις απλα μειωνεται η συχνοτητα που συμβαινει,και το εχω αντιμετωπισει κυριως με τα νεα router του οτε(αυτα που στεκονται ορθια).
 

Μηνύματα
5
Reaction score
3
Τι router εχεις; Εχεις συσκευες apple στο σπιτι;
reset στον router εχεις κανει;
Καταλαβαινω οτι ειναι θεμα της συσκευης η ιδιοτροποια της ,και εχω αντιμετωπισει πολλες φορες με router προβλημα οταν συνδεονται συσκευες android και apple ταυτοχρονα το οποιο λυνεται απενεργοποιωντας καποιες υπηρεσιες απο το menu του router. Σε καποιες περιπτωσεις απλα μειωνεται η συχνοτητα που συμβαινει,και το εχω αντιμετωπισει κυριως με τα νεα router του οτε(αυτα που στεκονται ορθια).
Ενα zyxel που υποστηριζει vdsl ειναι. Το εστειλε η wind. Asus router προτεινει το playfi. Εχω iphone, ipad και android αλλα οχι παντα στο δικτυο. Με restart το router στρωνει. Μπελα που βρηκαμε....
[DOUBLEPOST=1551638145][/DOUBLEPOST]
Μήπως να δοκιμάζατε να βάλετε στατική διεύθυνση στον ενισχυτη και όχι dhcp μπας και σας λύσει κάπως το πρόβλημα;
Το ιδιο συμβαινει ειτε εχεις στατική είτε αυτόματη. Είτε συνδέεται με wifi είτε με ethernet.
 
Last edited:








Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top