Audio spectrum eros

Μηνύματα
594
Reaction score
47
Re: Απάντηση: Audio spectrum eros

αφού στα είπαν οι άνθρωποι, στα είπε κι ο gstriftos...

ή άλλαξε ενισχυτή και πάρε τα Χanadu ή πάρε τα Sirine.

αλήθεια, από Spectrum electronics τι - ποιόν ενισχυτή προτείνουν για τα Χanadu τους?
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.603
Απάντηση: Audio spectrum eros

τι με λες...

να πάρουμε όλοι τότε ένα telos να ησυχάσουμε....

(α ρε καταραμένη φτώχεια...)
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Απάντηση: Audio spectrum eros

Λοιπον...μετα απο ακροαση αρκετων ηχειων κατεληξα,και αυριο το απογευμα θα εχω στο σπιτι,τα Audio spectrum sirine.
Δυστηχως δεν μπορεσα πουθενα να τα ακουσω με τον τελικο μου,αλλα με τον Μap-305da.
Aφου τα οδηγησε αψογα ο 305 αρα ακομα καλυτερα ο Maa-406.
Eντυπωσεις θα γραψω αφου στηθουν στο σαλονι μου....
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.634
Reaction score
12.211
Να έχεις καλές ακροάσεις Γιάννη με τα καινούρια σου ηχεία.
 


Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Εξαιρετική επιλογή , φυσικά δώσε καμιά εβδομάδα περιθώριο για στρώσιμο αλλά θα σου αρέσουν πολύ από την αρχή


Λογικά κάτω από 800 ευρω?
 


Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Απάντηση: Audio spectrum eros

Μετρητα 700 ευροπουλα.
Πριν λιγο τα εβγαλα απο την κουτα,και πραγματικα εντυπωσιαστηκα με τον ηχο τους, αξιζε που ανεβασα το μπατζετ μου σε αυτα τα χρηματα,αν και ειμαι λιγο στριμωγμενος αυτον τον καιρο.
Φυσικα το ηχειο θελει στρωσιμο για αν δωσει αυτο που πρεπει,αλλα με το πρωτο ακουσμα του ειναι αυτο που θελω για τα γουστα μου και τον χωρο μου.
Με εντυπωσιασε και η ποιοτητα κατασκευη τους.
Αυτη την στιγμη τα εχω σε βασεις dyi,oποτε στο αμεσο μελλον χρειαζομαι και βασεις.
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Re: Απάντηση: Audio spectrum eros

Μετρητα 700 ευροπουλα.
Πριν λιγο τα εβγαλα απο την κουτα,και πραγματικα εντυπωσιαστηκα με τον ηχο τους, αξιζε που ανεβασα το μπατζετ μου σε αυτα τα χρηματα,αν και ειμαι λιγο στριμωγμενος αυτον τον καιρο.
Φυσικα το ηχειο θελει στρωσιμο για αν δωσει αυτο που πρεπει,αλλα με το πρωτο ακουσμα του ειναι αυτο που θελω για τα γουστα μου και τον χωρο μου.
Με εντυπωσιασε και η ποιοτητα κατασκευη τους.
Αυτη την στιγμη τα εχω σε βασεις dyi,oποτε στο αμεσο μελλον χρειαζομαι και βασεις.
Tι?Αυτό ήταν όλο κι όλο το review?:137:
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Απάντηση: Re: Απάντηση: Audio spectrum eros

Tι?Αυτό ήταν όλο κι όλο το review?:137:
Κατσε ντε!!! Απο την δουλεια καπακι πηγα τα φορτωσα,και τα συνδεσα για μια ακροαση 20 λεπτων λογω κουρασης.
Το σαββατοκυριακο θα γινει το τεστ με ηρεμια και διαφορα ειδη μουσικης,οπως και το σωστο στησιμο τους.Μαλλον θα χρειαστω και καινουργια καλωδια ηχειων γιατι εχω τωρα καποια παλια Monster(καμμια προταση?)
Tελικες εντυπωσεις το ΣΚ!
 

Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Έχει φίλος τα συγκεκριμένα ηχεία και βάλαμε επάνω τα supra ply 3.4s και ήταν τέλεια! Καλύτερα από van den hul μοντέλο δεν θυμάμαι κάτι καφέ πλακέ από παλιά
 

Μηνύματα
169
Reaction score
3
Απάντηση: Audio spectrum eros

Τελικά ποιές είναι οι εντυπώσεις σου από τα Sirene?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.430
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top