Audyssey MultEQ-X

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
δεν υπαρχει πεισμα, ανεκαθεν και σε ολα...εικονα - ηχο
....μεχεις μπερδεψει με καποιον αλλον βρε ...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
στον Κώστα Κεφάλα απευθύνομαι....δεν μπερδεύω κανέναν άλλο αυτή τη στιγμή
καταναλωτές είμαστε....
έχουμε κάθε δικαίωμα να ασκούμε κριτική
 






daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
@abcd άλλαξε το άβαταρ...λες και κλάνς πρασινάδα για να πάρεις φόρα είσαι :roflmao: :roflmao:
 




Μηνύματα
354
Reaction score
137
Έχω μπει 2 φορές σε πειρασμό να το κατεβάσω το ρημάδι …. Να περιμένω μπας και δώσουν δώρο μικρόφωνο ;

κατεβάσω το demo …
Πάντως 32 σημεία μετρήσεις παρά πολύ δελεαστικό
Είναι 200$ σε ευρώ ειναι στα 175€ ; Η το δίνουν 200€;
 
Last edited:


Μηνύματα
354
Reaction score
137
το mic που εχει ο AV ειναι ισαξιο του umic .....μην ακους βλακειες
....εκτος αν εισαι παρα πολυ ατυχος...
Τι άτυχος ; Μια χαρά είναι το μικρόφωνο του 4700 ..δεν έχω παράπονο

αμα βάλω το αρχείο από το app του κινητού το παίρνει;
 


Μηνύματα
354
Reaction score
137
δεν ξερω δεν εχω ασχοληθει..
Μοιραζόμαστε την άδεια; :p:D Αχαχχα
Ερώτηση τώρα …. Θα μας τρελάνουν ; Λέει εκτός από win 10 και Xbox … επίσης μου έλεγε λήψη δωρεάν …

τα αρχεία που ανοίγει είναι .mqx
 
Last edited:

Μηνύματα
354
Reaction score
137
δεν ξερω δεν εχω ασχοληθει..
αρκετα ενδιαφέρον, σου έχει να βάζεις και άλλο μικρόφωνο μάλλον θα μπορεις να προσθεσεις και άλλα και ίσως umik, στο μέλλον. έχει αρκετα ενδιαφέροντα πράγματα για εμενα που δεν έχω ασχοληθεί σε βαθος και δε ξέρω να διαβάσω καλα, μου φαίνονται οκ, για καποιον που έχει ασχοληθεί σε βάθος μπορει να μην αξίζει και να ζητάει πολλά περισότερα.
Προσωπικά θα περιμένω... λίγο ακόμα... να δω τι θα πουν όσοι το χρησιμοποιήσουν να βγεί και κατι εξτρα αν βγεί και αν ειναι εντάξει να το παρω.
 



Μηνύματα
1.373
Reaction score
2.751
Ειλικρινά απορώ.
Το δικό μου μηχάνημα έχει κάθε κανάλι ξεχωριστά.
FL , FR, C, SRL,SRR,SBL,SBR,FGHTL,FHTR, τα ισοσταθμίζει ξεχωριστά και μπορείς να κάνεις ότι θες.
Είναι το πρώτο AUDYSSEY XT32 που βγήκε , τότε , το 2011 νομίζω .
Τα ισοσταθμίζει και τώρα ξεχωριστά, αλλά στο target curve τα πιάνει ανά ζευγάρι, ό,τι ανεβάσεις στο ένα, ανεβαίνει και στο άλλο, μόνο το κεντρικό επωφελείται.
Εν τω μεταξύ ρε παιδιά, μ αυτό το νέο πρόγραμμα επειδή δεν έχω χρόνο και ενέργεια για βίντεο και διαβάσματα, πως συνδέεται με την ισοστάθμιση; Στην παρούσα φάση ανοίγεις το κινητό, την εφαρμογή, βάζεις το μικρόφωνο και ξεκινάς, τώρα; Η μήπως απλά παίρνουμε το αρχείο ισοστάθμισης που ήδη έχουμε και το φορτώνουμε στη νέα εφαρμογή; Αν και 200 δεν τα δίνω με τίποτα, ούτε καν 100, 50-60 ευρώ θα ήταν μια χαρά, στον 7013 που έχω εγώ υποστηρίζεται ή μπα;

Πάω να εγκαταστήσω το ντέμο και μου λέει ότι δεν έχω συσκευή συνδεδεμένη με το λογαριασμό Microsoft, με δουλεύει;
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.093
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top