Audyssey MultEQ-X

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.418
Reaction score
27.707
Συνολικά 280 ντολαρς :roflmao:
Και από τα 280 τα 200 θα φύγουν μαζί με το μηχάνημα. Κανείς δεν θα πληρώσει καθαρά 200 για την αγορά της άδειας ενός μεταχειρισμένου μηχανήματος.
Θα σου πει 100 και αν θες. Και με το ΧΤ μια χαρά θα είμαι. Και εσύ θα πρέπει να επιλέξεις ανάμεσα στα 100 ή τίποτα. Για κάτι που δεν έχει φθορά. 👍
Οπότε αν δεν το δώσεις θα πρέπει να πληρώσεις άλλα 200 αν πάρεις πάλι από αυτούς. Αν το δώσεις 100, έχασες 100 και θες άλλα 100. Σε κάθε αλλαγή μηχανήματος θα πρέπει να υπολογίσεις και άλλα 100 στην καλή version.

Δεν λέω, μια χαρά τα κατάφεραν. 🤝😅
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
μην προτρέχετε παιδάκια.....
ας περιμένουμε την αγορά να μας αποδείξει πόσο θα πατώσει εμπορικά το νέο οντισι... :biggrin:
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Το πετυχε και εμενα το μάτι μου εχτες, απλά αν δε δω αποδειξεις οτι ειναι καλύτερο δε βρισκω το λόγο να αντικαταστησει κάποιος το παλιο η απλά να το πάρει. Να πω... οτι ειχε και 2-3 κεραιάκια μικροφονάκια αλά Τρινοβ ετσι για το εφε..
θαναι καλυτερο....


Και από τα 280 τα 200 θα φύγουν μαζί με το μηχάνημα. Κανείς δεν θα πληρώσει καθαρά 200 για την αγορά της άδειας ενός μεταχειρισμένου μηχανήματος.
Θα σου πει 100 και αν θες. Και με το ΧΤ μια χαρά θα είμαι. Και εσύ θα πρέπει να επιλέξεις ανάμεσα στα 100 ή τίποτα. Για κάτι που δεν έχει φθορά. 👍
Οπότε αν δεν το δώσεις θα πρέπει να πληρώσεις άλλα 200 αν πάρεις πάλι από αυτούς. Αν το δώσεις 100, έχασες 100 και θες άλλα 100. Σε κάθε αλλαγή μηχανήματος θα πρέπει να υπολογίσεις και άλλα 100 στην καλή version.

Δεν λέω, μια χαρά τα κατάφεραν. 🤝😅
3+ χρονια κρατανε ολοι τους AV εκτος εξαιρεσεων...
...μια χαρα τιμη ειναι και θα βελτιωθουν πολλα πραγματα με τον καιρο....
και μπορει να αλλαξει η πολιτικη αδειας ανα πασα στιγμη....
...ξεκινησαν με mic + αρχειο...;)

μην προτρέχετε παιδάκια.....
ας περιμένουμε την αγορά να μας αποδείξει πόσο θα πατώσει εμπορικά το νέο οντισι... :biggrin:
δεν πας καλα, ακου να πατωσει !!!!
...ανεβαινει και θα ανεβαινει.....
μεχρι και εσυ θα το παρεις και ας εχεις αλλο μηχανημα :lolsign:
 








Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.324
Μηνύματα
2.858.564
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top