AUTOιδέες & AUTOλύσεις για το σπίτι!!!

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Εδώ θα μπορούσαμε να κατεβάζουμε φωτογραφίες με διάφορα είδη αυτοκινήτων (μέρη τους ή ανταλλακτικά τους) που θα μπορούσαν κάλιστα να διακοσμίσουν το σπίτι μας!!!!
Η ιδέα ανοίκει στον Ak1s και η υλοποίησή της βρίσκεται εδώ!!

Ακολουθούν δύο αντιπροσωπευτικά προϊόντα που "χαρακτηρίζουν" το topic!!!
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Αk1s said:
Γιάννης Δημητρόπουλος said:
Πάντως, ένα τέτοιο τραπεζάκι θα το ήθελα στο σαλόνι μου!!!!!!! :D
Και αν το μοτέρ ήταν Ferrari ή AlfaRomeo V6 θα ήμουν ακόμα καλύτερα.......

Πιστεύω ότι αυτό θα έπρεπε να βγει από το Kangooroland, εγώ σίγουρα θα ήθελα ένα τέτοιο στο playroom π.χ.

Όπως και το επόμενο...
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Ak1s said:
Μαρία Παρασκευοπούλου said:
Για το τραπεζάκι παραπάνω, καναπέ έχεις;

.... που μπορεί να είναι μεν αμερικανιά, αλλά δεν είναι άσχημο δε, ιδιαίτερα αν είσαι fan των 60s...

Ψηφίζω να μπουν σε ξεχωριστό topic, με ωραίες ιδέες για έπιπλα από μέρη αυτοκινήτου. Περίεργα μεν, ενδιαφέροντα δε.
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Παιδιά χτές πήρα πρέφα τη γίνεται εδώ μέσα!!! Δεν ήξερα οτι είναι κατηγορία αυτοκινήτου (σπίρτο είσαι ρε :lol:), έβλεπα car audio που δε πολυασχολούμαι και δεν έμπαινα, τώρα θα με βλέπετε συχνά και εδώ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Λοιπόν έχω μπόλικες φώτο σχετικές με το θέμα, είναι όλες απο τα έπιπλα που έβγαλε πρόσφατα η Renault F1, και είναι (προφανώς) φτιαγμένα απο κομάτια του μονοθεσίου!!!

Λοιπόν ξεκινάμε με τραπεζάκι που έχει μέρος του μπροστινού φτερού!

 





GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Πάμε τώρα σε αξεσουάρ για γιορτινό τραπέζι :shock:
Αυτά θα βάλω στο τραπέζι οτν έρθει για φαί ο Flavio :lol: :lol: :lol:

Κάπου για να ακουμπάμε τις ζεστές πιατέλες με την αστακομακαρονάδα :p

 



GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Και μερικά παιχνιδάκια τώρα για το καλοκαίρι οτι πρέπει!

Τάβλι!

 


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Και τέλος άλλο ένα παιχνίδι δε ξέρω πω λέγεται αλλά είναι η πίστα του Interlagos σε 3D ας πούμε.
Είναι αυτό που πρέπει να περάσεις μέσα απο το σύρμα χωρίς να το ακουμπήσεις γιατί αλλιώς κάνει θόρυβο και χάνεις.

 



Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Γιώργο, είναι απλά πανέμορφα!!!!!

Και φαντάζομαι ότι δεν υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα που δεν θα ήθελε ένα τέτοιο για το σαλόνι του ή για το γραφείο του!!!!

Χμμμ.....δεν τολμώ απ' την άλλη να ρωτήσω (έστω και πληροφοριακά....) τις τιμές τους!!!!
 


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Βρε Θάνο...είναι κομμάτια από F1!!!!!!!!!!!!!!!!! Θες να μάθεις τιμούλες;;;;;;;;;;;;;
 

V

VIDEOMIX

Guest
Δεν έμοιαζαν για κάτι τέτοιο. Οπότε, άνετα τα αντικαθιστώ με απλά ανταλλακτικά. Το θέμα ειναι το ποιός μπορεί να τα μετατρέψει σε είδη σπιτιού.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.270
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top