B&W club







S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Νομίζω πως αυτός πρέπει να προστεθεί σαν επίτιμο μέλος στο club σας.
Ο άνθρωπος απλά δεν υπάρχει , πρέπει να έχεις τρομερό πάθος για αυτό που κάνεις για να σκεφτείς και φυσικά να το υλοποιήσεις ένα τέτοιο εγχείρημα.
 


Μηνύματα
236
Reaction score
246
Ο άνθρωπος απλά δεν υπάρχει , πρέπει να έχεις τρομερό πάθος για αυτό που κάνεις για να σκεφτείς και φυσικά να το υλοποιήσεις ένα τέτοιο εγχείρημα.
Ναι αλλά δεν βλέπω πουθενά την ντίζα που ρυθμίζει το midrange που κανονικά είναι στο πίσω μέρος της καμπίνας :)

Εξαιρετική δουλειά, εγώ θα τα αγόραζα έτοιμα :) Και στο τέλος της ημέρας, τα οδηγεί με EMOTIVA !!?!?!?!?!?!?!?

Μίλησε ο κλασικός ο μακάκας ο Έλληνας τώρα :)
 

Μηνύματα
1.115
Reaction score
677
Ο άνθρωπος απλά δεν υπάρχει , πρέπει να έχεις τρομερό πάθος για αυτό που κάνεις για να σκεφτείς και φυσικά να το υλοποιήσεις ένα τέτοιο εγχείρημα.
Σωστά.
Και τα εργαλεία όμως.
Αυτά κάνουν το μάστορα.
 

S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Σωστά.
Και τα εργαλεία όμως.
Αυτά κάνουν το μάστορα.
Πολύ σωστά αλλά και το αντίθετο , δείτε και τις φωτογραφίες από την παρουσίαση του συστήματος σου ο άνθρωπος είναι παθιασμένος.
 


S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Ναι αλλά δεν βλέπω πουθενά την ντίζα που ρυθμίζει το midrange που κανονικά είναι στο πίσω μέρος της καμπίνας :)

Εξαιρετική δουλειά, εγώ θα τα αγόραζα έτοιμα :) Και στο τέλος της ημέρας, τα οδηγεί με EMOTIVA !!?!?!?!?!?!?!?

Μίλησε ο κλασικός ο μακάκας ο Έλληνας τώρα :)
Κάτι πρέπει να λέμε για να πνίξουμε τον πόνο μας,βέβαια όλοι μας μέσα σε αυτό το forum έχουμε από ένα μοναδικό σύστημα γιατί είναι φτιαγμένο με αγάπη... :dance:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.984
Reaction score
20.503
Είμαι κι εγώ μέλος του club, με ένα ζεύγος B&W 802D. Φωτογραφίες υπήρχαν στο thread με το σύστημά μου, αλλά με την μετάβαση στη νέα πλατφόρμα "χάθηκαν". Όταν βγάλω καινούριες, θα τις ανεβάσω κι εδώ.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.422
Reaction score
74.785
Κάτι πρέπει να λέμε για να πνίξουμε τον πόνο μας,βέβαια όλοι μας μέσα σε αυτό το forum έχουμε από ένα μοναδικό σύστημα γιατί είναι φτιαγμένο με αγάπη... :dance:

Σνιφ. Σνιφ.









:D
 





Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Νομίζω πως αυτός πρέπει να προστεθεί σαν επίτιμο μέλος στο club σας.
...κρίμα...να μπεί σε όλη αυτή τη εξοντωτική και κοστοβόρο διαδικασία και να μην έχει έναν λίγο μεγαλύτερο χόρο να παίξουν όπως μπορούν...
Ο άνθρωπος απλά δεν υπάρχει , πρέπει να έχεις τρομερό πάθος για αυτό που κάνεις για να σκεφτείς και φυσικά να το υλοποιήσεις ένα τέτοιο εγχείρημα.

Ναι και μετά ούτε να έχει τον κατάλληλο χώρο, άλλα ούτε και να ξέρει πώς να τα στήσει...κρίμα πραγματικά...αποτελεί βέβαια κλασσικό, δυστυχώς, χαρακτηριστικό....
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.669
Μηνύματα
2.869.596
Members
37.943
Νεότερο μέλος
argyrisM
Top