B&W club



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
γιατι δεν εχουν σταθμες

δεν έχουν ανανεωθεί από τότε που πρωτοβγήκαν ?

θυμάμαι πριν 14 χρόνια Σαλόνικα....εκεί έξω στο mediamarkt είχε ανοίξει ένα ακόμα κατάστημα (θυγατρικό του Κωτσόβολου αλλά με άλλη ονομασία θα σας γελάσω πάνε χρόνια)

το είχαν χύμα στον ανοιχτό χώρο και όντως ήταν ξεφτίλα....έπιασα έναν πιτσιρικά υπάλληλο και τον έπεισα να το πάμε σε ένα δωματιάκι που είχαν για τις κονσόλες
ομολογώ μου έκανε εντύπωση το βάρος του
εκεί μέσα έπαιξε...

φυσικά για τα λεφτά που ζητούσαν τότε και έχοντας εμπειρία από το velodyne το hgs...δεν θα το έπαιρνα ούτε με σφαίρες

αλλά από look ήταν για γλείψιμο :party:
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Βλέπουμε πάντως και κάποια στούντιο με πολυκαναλο σεταπ υλοποιημένο με 5 όμοια μεγάλα ηχεία, σε όμοιες αποστάσεις πέριξ της μάστερ θέσης.

Βεβαίως αυτοί είναι ΑΣΧΕΤΟΙ μπροστά στο μέλος γιανννης, αλλά τη δουλειά τους κάνουν οι άνθρωποι, να φέρουν φαγητό στο τραπέζι για την οικογένεια.

Στο Χάι Ενδ των μπασοπαγιδων από χαρτόκουτα για "γουφερ" μεγέθους μεγάλου τουιτερ, αυτοί οι άνθρωποι της δουλειάς, θα μέναν νηστικοί.

Μα πόσο σκληρή είναι η ζωή.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Βλέπουμε πάντως και κάποια στούντιο με πολυκαναλο σεταπ υλοποιημένο με 5 όμοια μεγάλα ηχεία, σε όμοιες αποστάσεις πέριξ της μάστερ θέσης.

Βεβαίως αυτοί είναι ΑΣΧΕΤΟΙ μπροστά στο μέλος γιανννης, αλλά τη δουλειά τους κάνουν οι άνθρωποι, να φέρουν φαγητό στο τραπέζι για την οικογένεια.

Στο Χάι Ενδ των μπασοπαγιδων από χαρτόκουτα για "γουφερ" μεγέθους μεγάλου τουιτερ, αυτοί οι άνθρωποι της δουλειάς, θα μέναν νηστικοί.

Μα πόσο σκληρή είναι η ζωή.
α εγώ αν δεν δω από κάτω ταμπελάκι ''MENSA approved'' δεν πιστεύω κανέναν επαγγελματία
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
α παιδιά, στο άλλο home cinema της αδερφής μου έχουμε δυο b&w sub τις σφαίρες. (χρωστάω φωτό ε?)
το ένα κάνει τακ τακ τακ και δεν ανάβει, το άλλο παραμορφώνει σε μεγάλες εντάσεις.
η αντιπροσωπεία άλλαξε αλλα μας έλεγαν κάτι παλαβά.
που να πάω να τα δει κάποιος?
Δεν νομίζω πως είναι καλή ιδέα να τα πας οπουδήποτε αλλού, εκτός από την αντιπροσωπεία τους. Βεβαίως οι εδώ αντιπροσωπείες είναι απλοί ενδιάμεσοι με τα ελάχιστα τμήματα σέρβις που υπάρχουν, προφανώς στο εξωτερικό.
Θα μπορούσες να παρακάμψεις την εδώ αντιπροσωπεία, μόνο αν μάθεις που βρίσκεται το πλησιέστερο σημείο σέρβις της φίρμας, και να επικοινωνήσεις κατευθείαν μαζί τους.

Δύο στα δύο πάντως με πρόβλημα, είναι να παίξει τζόκερ.
 


Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
@Kostas Kefalas

Μας έχει σκίσει στις φώτο με ξένα σαλόνια/Home Cinema.
Δείξε μας κάνα ντόπιο...

Είδα στην αγγελία με τα zensor ένα έπιπλο τίγκα στα τελικά...;)
Δέχομαι pm φώτο με το δικό σου.

Υπογράφω και NDA και ότι γουστάρεις. :roflmao::geek:
 
Last edited:






Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Εγώ αν δεν δω ότι το μήκος του ξύλου από την άλλη πλευρά είναι τουλάχιστον 2 μέτρα δεν ανεβαίνω - κατεβαίνω εκεί πέρα.
Α! και το πάχος του τοίχου τουλάχιστον 70 πόντους.
 

Μηνύματα
947
Reaction score
2.990
Εγώ αν δεν δω ότι το μήκος του ξύλου από την άλλη πλευρά είναι τουλάχιστον 2 μέτρα δεν ανεβαίνω - κατεβαίνω εκεί πέρα.
Α! και το πάχος του τοίχου τουλάχιστον 70 πόντους.
Ακόμα κι αν επάνω σε περιμένει μια milfαρα στα 4 ? 8-)

.
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top