Barbie Mariposa - Μπάρμπι Μαριπόσα & οι Νεραϊδοπεταλούδες φίλες της

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Ρε παιδιά, τρεις συντονιστές απάντησαν και δεν είπε ένας να σβήσει το παραπάνω μήνυμα του ψεύτικου Διονυσάτου;
Υπάρχουν και κάποια όρια και το να φτιάχνει κανείς δεύτερο λογαριασμό φωτοκόπια ενός άλλου για να τον κοροϊδέψει τα ξεπερνάει...
ωπς.... αλήθεια δεν το πήρα χαμπάρι κάν...

κύριοι ποιός είναι ο KΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ? Είναι απογευματινό alias του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ή μαιμού??????
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Απάντηση: Re: Barbie Mariposa - Μπάρμπι Μαριπόσα & οι Νεραϊδοπεταλούδες φίλες της

Κων/νε, το πρόβλημα δεν είναι ότι θέλεις να ενημερώνεις. Ενημέρωνε όσο θέλεις.
Το πρόβλημά σου είναι ότι θέλεις να τις βλέπεις. Και δεν έχεις παιδιά για δικαιολογία ("την είδα αναγκαστικά μαζί με τα παιδιά μου").

Ελπίζω να εκτιμήσεις ότι στο είπα ξεκάθαρα, για να μην παίζουμε την κολοκυθιά καμιά δυο σελίδες ακόμα.
Φρούδες ελπίδες αγαπητέ. :422:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Πάντως αυτό για τα χρώματα στις παιδικές ταινίες νομίζω ότι ισχύει. Κι αυτό γιατί χρειάζονται έντονα χρώματα για να τραβήξουν την προσοχή των μικρών παιδιών. Δεν μπορούμε βέβαια να μιλήσουμε για φυσικότητα χρωμάτων γιατί κάτι τέτοιο δεν έχει εφαρμογή, αλλά το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό και για τους μεγάλους, και σίγουρα μπορεί να "ζωντανέψει" μια προβολή.

Με βάση το παραπάνω, εφόσον ισχύει, πιστεύω ότι το αν θα δει κανείς ή όχι μια τέτοια καθαρά παιδική ταινία χωρίς παιδιά εξαρτάται από το αν μπορεί και θέλει να διαχωρίσει στο μυαλό του τα στοιχεία της και να τη δει μόνο για το οπτικό μέρος, αγνοώντας (υπομένοντας...) την υπόθεση που λογικά δεν τον ενδιαφέρει. Άλλοι το κάνουν, άλλοι όχι.
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Ρε παιδιά, τρεις συντονιστές απάντησαν και δεν είπε ένας να σβήσει το παραπάνω μήνυμα του ψεύτικου Διονυσάτου;
Υπάρχουν και κάποια όρια και το να φτιάχνει κανείς δεύτερο λογαριασμό φωτοκόπια ενός άλλου για να τον κοροϊδέψει τα ξεπερνάει...
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ? ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ Η ΟΧΙ ? Δεν ειδα καμμια απαντηση απο τη διαχειριστικη ομαδα...ουτε ειδα να γινεται banned ο ψευτικος λογαριασμος.Εκτος αν ειναι καποιο δεν ξερω bug της πλατφορμας.

Και τελος αφηστε τον Κωνσταντινο να δει αυτα που θελει ,οι προσβολες ειναι περιττες.
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ !!

Η ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Η ΜΠΗΚΕ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ !!

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ !!!
 



Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Barbie Mariposa - Μπάρμπι Μαριπόσα & οι Νεραϊδοπεταλούδες φίλες της

2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ !!

Η ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Η ΜΠΗΚΕ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΠΑΝΟΜΟΙΟΤΥΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ !!

Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ !!!
Δες την ip του βρε Μήτσο......αν είναι η ίδια και στους 2 λογαριασμούς τότε είναι ο Διονυσάτος.....αν όχι είναι άλλος.....γιατί ο Διονυσάτος μπαίνει μόνο από τη δουλειά.....:121:
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Ενταξει καποιος μπορει να εκανε πλακα.Δεν θα τον λυνταρουμε κιολας.Αλλα επειδη ειναι προσβλητικο για τον Κωνσταντινο , και αντικανονικο , και επειδη καποιοι αλλοι ακομα πιο κακοπροαιρετοι μπορει να χρησιμοποιησουν αναλογο παραδειγμα για αλλα πραγματα...μηπως ..μηπως...

....να κοιταζε καποιος επιτελους αν πραγματικα ειναι εγκυρος ο λογαριασμος ?Ας ρωτησετε και τον Κωνσταντινο αν ξεχασε το κωδικο του...ελεος...
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Δεν πιστεύω ότι ο Κωνσταντίνος έτυχε ταυτόχρονα
α) να μπει απόγευμα ενώ δεν μπαίνει ποτέ,
β) να ξεχάσει τον κωδικό του,
γ) να μη σκεφτεί να διευκρινίσει ότι είναι αυτός (κάτι τέτοιο έχει συμβεί με άλλα μέλη με προβλήματα πρόσβασης στο παρελθόν και αποσαφηνίζει το θέμα), ΚΑΙ
δ) να γράψει πράγματα που είναι προφανές ότι φυσιολογικά δεν θα τα έγραφε.

Ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας, κάποιος είχε ξεχάσει το γούστο του στο σπίτι όταν έκανε πλάκα. Κανείς δεν είπε ότι θα τον λυντσάρουμε, ούτε έχει σημασία τελικά ποιος ήτανε, αλλά το απαράδεκτο της πράξης πρέπει να τονιστεί. Αν μη τι άλλο, όπως είπε κι ο Μελέτης, αν επαναληφθεί στο μέλλον και σε άλλα πιο ειδικά θέματα, όπου οι παρεξηγήσεις μπορεί να έχουν και μεγαλύτερη σημασία, φαντάζεστε τι έχει να γίνει.
 

Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Λοιπόν παιδιά εγώ είμαι ο μαϊμού Διονυσάτος... ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΓΩ! Ήταν απαράδεκτη η συμπεριφορά μου και θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες ότι το χιούμορ μου το έριξα πολύ χαμηλά...ΠΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ...μη με ρωτήσετε πώς μου ήρθε. Απλά δεν είχα τι να κάνω στο σπίτι και σκέφτηκα να βγάλω όλη την κακία μου στον Κωσταντίνο. Που γεγονός είναι ότι με τσαντίζει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ για πολλούς και διάφορους λόγους που δεν θα κάτσω να αναλύσω. Με τέτοια άτομα λοιπόν ΕΙΜΑΙ ΕΜΠΑΘΗΣ, ΕΙΡΩΝΑΣ και γενικά ότι άλλο μου προσάψετε και φυσικά συμφωνώ. Δεν μετανιώνω για αυτό που ήθελα να κάνω αλλά μετανιώνω με τον τρόπο που το έκανα...δεν είχε καθόλου πλάκα. Θα μπορούσα π.χ. να είμαι ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑΤΟΣ με avatar την Enya να επιδίδεται σε άσεμνες πράξεις (Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι είμαι ΑΝΩΡΙΜΟΣ και ΒΔΕΛΥΡΟΣ...και δεν κάνω πλάκα...ΕΙΜΑΙ). Πάντως όπως και να έχει είμαι αυτός που είμαι, ο Κωσταντίνος συνεχίζει να με τσαντίζει και να είναι αυτός που είναι, απλά την επόμενη φορά θα βρώ ένα λιγότερο μαλακισμένο τρόπο να διοχετεύω την κακία μου...Το "Thread μίσους απάναντι σε οποιονδήποτε Δημοσιο Υπάλληλο" θα ήταν μια καλή λύση...αλλά πάει πολύ πιστεύω. Ένα μεγάλο συγνώμη για την ανακατωσούρα, κάθε λυντσάρισμα ευπρόσδεκτο, καθώς και μπόλικα Infractions. ΚΑΙ ΒΑΝάκι δεν θα με χάλαγε...εξάλλου αισθάνομαι απίστευτα βρωμερός. :605:
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
AYTO ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ HUMOR !!!!!! Εαν εχεις και ελαχιστο μυαλο μπορεις να το καταλαβεις απο μονος σου !!!!

Θα επρεπε να ντρεπεσε αλλα και αυτο το απολογητικο ποστ μου φαινεται παλι ειρωνικο αφου το ριχνεις εμμεσα ξανα στο humor ( o θεος να το κανει humor ) !!!

Προσπαθησε να διοχετευσεις τα οποια αισθηματα σου μακρυα απο το forum.

Δεν μας αξιζουν τετοια μελη και με τετοια αθλια συμπεριφορα.

Εισαι εντελως ανεγκεφαλος !!!!

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ !!

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΩ !!!
 

Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
AYTO ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ HUMOR !!!!!! Εαν εχεις και ελαχιστο μυαλο μπορεις να το καταλαβεις απο μονος σου !!!!

Θα επρεπε να ντρεπεσε αλλα και αυτο το απολογητικο ποστ μου φαινεται παλι ειρωνικο αφου το ριχνεις εμμεσα ξανα στο humor ( o θεος να το κανει humor ) !!!

Προσπαθησε να διοχετευσεις τα οποια αισθηματα σου μακρυα απο το forum.

Δεν μας αξιζουν τετοια μελη και με τετοια αθλια συμπεριφορα.

Εισαι εντελως ανεγκεφαλος !!!!

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ !!
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΙΟΥΜΟΡ, ΕΠΙΣΗΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΧΙΟΥΜΟΡ Η ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ, ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΧΩ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΕ ΜΕ IGNORE. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ...ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΤΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ. ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΚΑΝΕ ΜΕ BAN....
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Barbie Mariposa - Μπάρμπι Μαριπόσα & οι Νεραϊδοπεταλούδες φίλες της

Ετσι λοιπόν ο διαγωνισμός παλιμπαιδισμού μεταξύ Διονυσάτου και υπολοίπων έληξε με νικητή τον Υποκώδικα.

Το τοπικ κλειδώνεται .
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΙΟΥΜΟΡ, ΕΠΙΣΗΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΧΙΟΥΜΟΡ Η ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ, ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΧΩ. ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΕ ΜΕ IGNORE. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ...ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΤΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ. ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΚΑΝΕ ΜΕ BAN....
H ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ .

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΕΤΣΙ ΕΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΑ
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ........

Παντως να το κοιταξεις !!!!
 

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Έρχεται μια ακόμα......

.....Barbie με τίτλο H Barbie και το Διαμαντένιο Κάστρο !
πότε ακριβώς δεν ξέρω γιατί το trailer στο DVD (Barbie Mariposa)
έγραφε για Σεπτέμβριο 2008.
Η ταινία θα έχει θέμα τη φιλία.

ΥΓ. Μιας και έκλεισε το θέμα δεν μπορέσα να ενημερώσω τη σελίδα,
οπότε αναγκαστικά άνοιξα καινούργιο αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να ανοίξετε και καινούργιο σήριαλ από ποστ:126:
Αφήστε να βγει πρώτα.....
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
An Internet troll, or simply troll in Internet slang, is someone who posts controversial and usually irrelevant or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, with the intention of baiting other users into an emotional response or to generally disrupt normal on-topic discussion
:444::447:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.313
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top