Black Friday 2022


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.562
Reaction score
30.834
Εγώ μάλλον θα τα βάλω πάντως εκατέρωθεν του καναπέ απέναντι από το γραφείο μου, οπότε δουλειά για τον @Μελίδης Μιχάλης. 2 χαμηλές βασούλες των 40 πόντων θα πρέπει να είναι μια χαρά για αυτό που θέλω.

Αφού έχουν bluetooth λογικά δεν θα έχουν θέμα με το άιμακ.
Άντε να ακούμε και στο γραφείο τιντάλ, θα φτιάξω και καμιά παρταλοπλεϊλίστ παντρεμένοι κι οι δυο κι έτσι να τα εγκαινιάσω.
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.562
Reaction score
30.834
Μιλάμε για γραφείο σε οικοδομή γραφείων.

Αυτή τη στιγμή ακούω με τα ενσωματωμένα του υπολογιστή.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.760
Reaction score
83.607
Θα γελάσει κάθε πικραμένος όταν θα μπουν οι γιατροί στο νήμα και θα δουν ότι κάνετε χαρουλες για 4.5αρια κλαψ χωρίς σαμπγουφερ!
Ωραίο κουτί να έχουν και το πώς παίζουν είναι δευτερεύον. :p
 



Μηνύματα
15.035
Reaction score
20.790
καλά κάτσε να δούμε και στους υπόλοιπους που είπε ντεμέκ οτι ετοιμάζονται αν θα έρθουν ποτέ
τα έβαλα αντικαταβολή , λογικά θα είμαι από τους πρώτους που θα φάω πόρτα
αν δεν φάω όμως 399 στον @Kotsidis John και μεταφορικά δικά μου.
μη σου πω οτι θα έρθω να τα φέρω ο ίδιος μέχρι εκεί.
χαλί να γίνω να με πατήσεις ρε κιορατά
 

Μηνύματα
1.236
Reaction score
2.047
Πηρα ημερομηνια παραλαβης 18/11.
Πληρωμενα.
Βρηκα oled 83" LG 83C21LA στα 3700 και Sony - XR-83A90J στην ιδια τιμη. Αξιζουν;
Θα ειναι αραγε το endgame για αρκετα χρονια ή θα με πιασει παλι μανια αγορας;
Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι που πουλαω την τηλεοραση που εχω τωρα που ειναι 82 ιντσες.

Επισης προτεινετε κανα καλο subακι για τα fives.
 

Μηνύματα
3.190
Reaction score
774
Πηρα ημερομηνια παραλαβης 18/11.
Πληρωμενα.
Βρηκα oled 83" LG 83C21LA στα 3700 και Sony - XR-83A90J στην ιδια τιμη. Αξιζουν;
Θα ειναι αραγε το endgame για αρκετα χρονια ή θα με πιασει παλι μανια αγορας;
Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι που πουλαω την τηλεοραση που εχω τωρα που ειναι 82 ιντσες.

Επισης προτεινετε κανα καλο subακι για τα fives.
Μια χαρα endgame ειναι και οι δυο τους.
Οποια και απο τις δυο παρεις, προφανως με την 5ετη εγγυηση ;)
 

Μηνύματα
15.035
Reaction score
20.790
Βρηκα oled 83" LG 83C21LA στα 3700 και Sony - XR-83A90J στην ιδια τιμη. Αξιζουν;
Θα ειναι αραγε το endgame για αρκετα χρονια ή θα με πιασει παλι μανια αγορας;
Το μεγαλυτερο προβλημα ειναι που πουλαω την τηλεοραση που εχω τωρα που ειναι 82 ιντσες.
επειδή σε έχω ψυχολογήσει , το έχω εξηγήσει και στον ζαπ , είναι η φύση της δουλειά σου τέτοια που από την μανία αγοράς δεν θα γλυτώσεις ποτέ - εκτός αν είχες καταγωγή απο Χίο οπότε κάποια στιγμή θα δούλευαν τα γονίδια του νησιού.

πχ έχεις 82άρα (που ότι και να είναι τα έχεις στάξει) που προφανώς δεν είναι από καλάθι του lidl , ενώ αμφιβάλλω αν έχει προλάβει να κλείσει χρόνο, και σκέφτεσαι για 83 άλλη τεχνολογία και κλαιν μαιν.
προφανώς καλύτερη θα είναι αλλά δεν είναι οτι έχεις και κάνα πάνελ 7ετίας.
δεν θα τελειώσεις ποτέ, κάθε φορά που θα επιστρέφεις θα χαζεύεις κάτι να αγοράσεις.
καλά να είσαι να μπορείς να δουλεύεις γιατί δεν κάνεις και κάτι εύκολο εδώ που τα λέμε και όπου θέλεις σπρώχτα αλλά μην έχεις την ψευδαίσθηση οτι θα σταματήσεις εύκολα.
μόνο οι χιώτες τα κάνουν μασούρι.
 

Μηνύματα
3.190
Reaction score
774
Για να ειναι 82αρα, θα ειναι (Q)LED με λογικα VA panel.

Μια χαρά διαφορά θα δει στο μαυρο αν αλλάξει τώρα.
Πιο σημαντική ειναι η αλλαγή αυτή, παρα μεθαυριο να παει απο την C2/A90 σε κάποια άλλη OLED.

Το αν ειναι αναγκαία (η αλλαγή), ειναι άλλο θέμα...
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.160
Reaction score
19.008
Πάει, τα κλάψ εξαφανίστηκαν εν ριπή από την κοινότητα.. :party:

Έχετε το νου σας τώρα μην βγούν σε καμμιά σούπερ προσφορά τίποτα ψαροκασέλες ή Ρεντέκο και κάνουν power buy οι γιατροί για πολυκάναλα.. :tongue:
Δεν θα μείνει λέπι.. :hunter:
Οι προσφορές από τώρα και στο εξής με pm please :biggrin:
 

Μηνύματα
1.236
Reaction score
2.047
πχ έχεις 82άρα (που ότι και να είναι τα έχεις στάξει) που προφανώς δεν είναι από καλάθι του lidl , ενώ αμφιβάλλω αν έχει προλάβει να κλείσει χρόνο, και σκέφτεσαι για 83 άλλη τεχνολογία και κλαιν μαιν.
προφανώς καλύτερη θα είναι αλλά δεν είναι οτι έχεις και κάνα πάνελ 7ετίας.
Μια Samsung 82Q70R εχω.

Μολις εσκασε μυτη μηνυμα ακυρωσης για τα fives. :(
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.562
Reaction score
30.834
"Γεια! [ψόφος!]

Παρατηρήσαμε ότι το προϊόν HI-FI SPK BOOK KLIPSCH THE FIVES BLK(ΖΕΥ της παραγγελίας σου ######## εμφανίστηκε προσωρινά στο Public.gr με λάθος τιμή, και έτσι το αφαιρέσαμε από την παραγγελία σου. :("

Ε το είχα πει. Ας είμαι συνεπής λοιπόν

ψωλεοσεξεχάσαμε

 
Last edited:


Μηνύματα
1.236
Reaction score
2.047
Πάντως επειδή απαγορεύεται να μην πουλήσουν στην τιμή που έχουν αναρτήσει, όποιος έχει όρεξη να τους κυνηγήσει θα τα πάρει σε αυτή την τιμή. Ας κόψουν το λαιμό τους.
Για λεγε. Πώς;
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.628
Μηνύματα
2.868.484
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top