Bryston 4B3

Μηνύματα
302
Reaction score
117
Αχ αυτές οι γυναίκες παντού βρίσκονται. Σίγουρα όπως γουστάρει ο καθένας να ακούει τις μουσικές του είναι το ζητούμενο ,
Δηλαδή με 2000 ευρώ σε Class d η ncore 《ακούω》 τα 805 Ν αντί για 6000 ευρώ σε Class AB. ?
Γίνεται μου λέτε?
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.410
Reaction score
125.597
Σίγουρα όπως γουστάρει ο καθένας να ακούει τις μουσικές του είναι το ζητούμενο
Σίγουρα όλοι οι άνθρωποι με υγιή αφτιά, τον ίδιο ήχο γουστάρουν να ακούν, ασχέτως αν αυτό δεν είναι το ζητούμενο, και ασχέτως τι γυναίκες προτιμούν (ή μπορούν) να έχουν.


Δηλαδή με 2000 ευρώ σε Class d η ncore 《ακούω》 τα 805 Ν αντί για 6000 ευρώ σε Class AB. ?
Γίνεται μου λέτε?
Το ανάποδο δε γίνεται, αυτό βέβαια γίνεται. ;)
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Δύο χιλιάρικα για όποιον σου αρέσει πιο πολύ απο τους δύο και άλλα 10-15 ή και παραπάνω αν αντέχεις για να διορθώσεις τα υπόλοιπα κομμάτια της αλυσίδας έτσι ώστε να ακούς καλύτερα από το εξαχίλιαρο του ΑΒ. Και η ζωή συνεχίζεται :biggrin: :biggrin:
 

Μηνύματα
302
Reaction score
117
Εγώ πάντως στον ίδιο χώρο πάντα μιλάμε τον 《τέλειο 》η 《χάλια 》δεν ξαναβάζω Class d για τα 805 Ν δεν ακουγόταν...
Μπορείτε να μου προτείνετε Class d η n core?
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.389
Reaction score
79.513
Εγώ πάντως στον ίδιο χώρο πάντα μιλάμε τον 《τέλειο 》η 《χάλια 》δεν ξαναβάζω Class d για τα 805 Ν δεν ακουγόταν...
Μπορείτε να μου προτείνετε Class d η n core?
Μπερδεύτηκα...λες πως δεν ξαναβάζεις class d, και μετά ζητάς πρόταση class d?

Διαβάζω λάθος;
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.410
Reaction score
125.597
Εγώ πάντως στον ίδιο χώρο πάντα μιλάμε τον 《τέλειο 》η 《χάλια 》δεν ξαναβάζω Class d για τα 805 Ν δεν ακουγόταν...
Σε άλλο χώρο;
Με άλλο ηχείο;
Με σαμπ ή χωρίς σαμπ;

Δηλαδή μια απόφαση που ακριβώς βασίζεται για να είναι επαρκώς αντικειμενική;

Ή μήπως θεωρούμε πως δεν υπάρχουν αντικειμενικά αιτιολογημένες αποφάσεις, και είναι όλες υποκειμενικές και όπως λάχει;
 

Μηνύματα
302
Reaction score
117
Club class d η mcore δεν ακουν μουσική άλλα ακούν ...
ζητάω πρόταση γιατί κάποιοι ισχυρίζονται ότι γίνεται το ίδιο καλά η δουλειά πάντα στο ίδιο χώρο συγκριτικά...
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Club class d η mcore δεν ακουν μουσική άλλα ακούν ...
ζητάω πρόταση γιατί κάποιοι ισχυρίζονται ότι γίνεται το ίδιο καλά η δουλειά πάντα στο ίδιο χώρο συγκριτικά...
μα νόμιζα ότι πηρες έναν που σου αρέσει τι θέλεις παραπάνω;
 

Μηνύματα
2.125
Reaction score
5.580
Μεγάααλοι "μαρτυριάρηδες" αυτα τα 805.

Ασε που θέλουν έναν nc1200 για να οδηγηθούν...
Αν θελεις κατι "ψωφιακο" να τα κουνησει πραγματικα θελουν τον 2k με τους nc400 κοιμουνται, nc1200 δεν εχω δοκιμασει παντως.
 

Μηνύματα
302
Reaction score
117
Επιτρέψτε μου τώρα να σας τη "σπάσω" λίγο...

Γιατί ρε διαολε να δώσεις 6 χιλιάρικα για 30 κιλά σίδερα όταν κάνεις την ίδια δουλειά παμφτηνα με ένα ρημαδι ενκορ λίγων γραμμαρίων βάρους;
Αυτό είπατε στην σελ.2

Στο θέμα μας...
ΔΕΝ δίνουμε Τσάμπα χρήματα για Class AB or A...και ακριβά και βαριά τα άτιμα.
Ακούμε...
Συμφωνείτε?
 



Μηνύματα
302
Reaction score
117
Τι τσατσάρες και βούρτσες λέτε...
Στο ερώτημα δεν υπάρχει απάντηση?
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.389
Reaction score
79.513
Τι τσατσάρες και βούρτσες λέτε...
Στο ερώτημα δεν υπάρχει απάντηση?
Απαντήθηκε στις δυο προηγούμενες σελίδες:

Ή στραβός είναι ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.410
Reaction score
125.597
Εδώ ο κόσμος καίγεται, και το μνι χτενιζεται.

Ε, τσατσάρα ή βούρτσα;

Να, αυτά...
 

Μηνύματα
302
Reaction score
117
Οκ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας...
Ξεφύγαμε...
Εγώ προτιμώ Class AB η Class A.
Δεν είναι τσάμπα χρήματα...
Bγαίνω απο την συζήτηση για ευνόητους λόγους...
Και επειδή περνάμε δύσκολα όλοι μας τούτο τον καιρό εύχομαι υγεία σε όλους και Καλή Ανάσταση. ...
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Οκ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας...
Ξεφύγαμε...
Εγώ προτιμώ Class AB η Class A.
Δεν είναι τσάμπα χρήματα...
Bγαίνω απο την συζήτηση για ευνόητους λόγους...
Και επειδή περνάμε δύσκολα όλοι μας τούτο τον καιρό εύχομαι υγεία σε όλους και Καλή Ανάσταση. ...

Επίσης!! :smile:
Όλα καλά είναι φτάνει να έχεις πολλά χρήματα και να μη σε νοιάζει αν τα σκορπίζεις άδικα, το hiend εξάλλου είναι απατ εε χρυσός και ο χρυσός πουλιέται με το κιλό για αυτό βλέπουμε ενισχυτές 60 80 κιλών και παραπάνω με τιμές διαμερισμάτων, επίσης θα ήθελα να μη γράφονται offtopic σχόλια σε θέματα που ανοίγω αφού υπάρχουν threads ειδικά για αυτό το λόγο π.χ. από nordost σε κάτι άλλο ή αν σώνει και καλά θα πρέπει να γράφονται να είναι σε κατάλληλες ώρες και όχι αργά τη νύχτα που ο περισσότερος κόσμος κοιμάται και δεν μπορεί να συμμετέχει ενεργά, thanks!! :pickingnose:
 

Μηνύματα
455
Reaction score
572
Στο κυνήγι του "απόλυτα καλύτερου ενισχυτή" σε επίπεδο σχιζοφρένειας, καλό είναι να αναρωτηθούμε αν διαθέτουμε και το απόλυτο ηχείο, με την απόλυτη απόκριση από 20 χερτζ και βγάλε μέχρι 20 κιλοχερτζ και βάλε, στις απόλυτες στάθμες, με τις απόλυτα μηδαμινές παραμορφώσεις στον απόλυτα τέλειο χώρο και με τις απόλυτα τέλειες ηχογραφήσεις να ισοσταθμισουμε με το απόλυτα καλύτερο εξοπλισμό το τελικό αποτέλεσμα.

Κουλουράκια. (Ευγενικά τα λέω)
Είστε σίγουροι ,όλοι σας, ότι ακούτε πάνω απο 14 κιλοχερτζ ;
 

Μηνύματα
4.343
Reaction score
1.765
Επιτρέψτε μου τώρα να σας τη "σπάσω" λίγο...

Γιατί ρε διαολε να δώσεις 6 χιλιάρικα για 30 κιλά σίδερα όταν κάνεις την ίδια δουλειά παμφτηνα με ένα ρημαδι ενκορ λίγων γραμμαρίων βάρους;
Αυτό είπατε στην σελ.2

Στο θέμα μας...
ΔΕΝ δίνουμε Τσάμπα χρήματα για Class AB or A...και ακριβά και βαριά τα άτιμα.
Ακούμε...
Συμφωνείτε?
μπαίνεις εδώ και γραφεις ότι άλλαξα δυο ενισχυτές διαφορετικής τεχνολογίας και ο ένας που ήταν ακριβότερος έπαιζε καλύτερα.

σε ρωτάμε να μας πεις ποιοι ήταν και δεν θέλεις.

και περιμένεις και σοβαρή απάντηση.

μετά μας λες ότι το συμπέρασμα είναι ότι όλοι οι class A και ΑΒ παίζουν καλύτερα από τους d.

γιατί αφού ο δικός βγήκε μάπα και ο ncore είναι μάπα.

αλλα εσύ δεν πηρες έναν class AB με 300 ευρω αφού είναι όλοι super αλλα πηγες και πηρες

έναν πανάκριβο.

άμα βγάζει κανεις νόημα στην ερώτηση για να δωσει απάντηση να μου το πει και μένα.
 


Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.257
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top