Denon AVR-X2600H DAB



Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.847
Άρα μπορείς να συνδέσεις το dvd με τον ενισχυτή σου με οπτική ίνα και ξεμπερδεύεις,
να ξέρεις όμως ότι δεν θα παίζουν τα DTS HD Master Αudio / Dolby TrueHD / Dolby Atmos.
 


Μηνύματα
198
Reaction score
240
δε ειναι θεμα χρηματων. blue ray δισκους δε εχω. dvd ομως ναι. οσο για τα κοινουργια εργα και σειρες υπαρχουν ψηφιακα. δε χρειαζετε να αγοραζω δισκακια
 



Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
δε ειναι θεμα χρηματων. blue ray δισκους δε εχω. dvd ομως ναι. οσο για τα κοινουργια εργα και σειρες υπαρχουν ψηφιακα. δε χρειαζετε να αγοραζω δισκακια
CD μουσικής;
 

Μηνύματα
198
Reaction score
240
εχω cd μουσικης. και cd player marantz se 67 se αν θυμαμαι καλα. προσφατα το συνδεσα και δε αναγνωριζε το δισκο οποτε δε ξερω αν αξιζει το κοπο να ψαχτω για επισκευη μια και τι dvd παιζει πολυ καλα και τα cd
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Για πολλούς λόγους λοιπόν, πάρε ενα καινούργιο Blu-ray, μην κανεις την ζωή σου δύσκολη και περίπλοκη χωρίς λόγο.
 



Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.847
Πάντως αν σκέφτεσαι να αγοράσεις bluray player καλό θα ήταν να έπαιρνες 4Κ να παίζει και Νetfix να είναι και media player ..... βρίσκεις μει 200 ευρώ ...... μιας και ο ενισχυτή σου έχει αυτή την δυνατότητα, δε γνωρίζω αν και η τηλεόραση σου παίζει 4Κ για να είναι όλα συμβατά και να ευχαριστηθείς εικόνα και ήχο.
Μπορείς να κατεβάζεις και ταινίες 4Κ
Και θα ησυχάσεις από τις συνδέσεις, με ένα hdmi τα κάνεις όλα.
 



Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.847
Ποιο bluray player 4k έχει 200 ευρώ και τα κάνει όλα αυτά ;
Από περιέργεια ...
 

Μηνύματα
930
Reaction score
65
DENON 27600 DAB.
ρωταω εδω για να μην ανοιγω αλλο θεμα.
γνωριζει κανεις,ή εχει τυχει σε καποιον να μην αποθηκευει καποιες ρυθμισεις?
π.χ εχω βαλει το ecomode πανω απο δεκα φορες auto ή on και αυτο μετα απο λιγες ημερες,επανερχεται στο off.
το ιδιο συμβαινει και με το υψος των atmos ηχειων που ενω του δηλωνω μανιουαλ ενα μετρο παραπανω απο το default,αυτο επενερχεται στην αρχικη του ρυθμιση.
γ
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.449
Reaction score
5.549
Σε βλέπω για reset to factory defaults και σετάρισμα από την αρχή.
(φαντάζομαι είσαι ήδη αναβαθμισμένος στο νεότερο firmware)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top