Disney+

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.721
Αν έχεις Marvel, Star Wars, Disney μόνο και πολύ αραιά φρέσκο υλικό, τι περιμένεις; :p
Ούτε συντηρείς κανάλι με παιδικά και τόσο ανταγωνισμό σ' αυτά.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.940
Reaction score
41.206
Εννοείται ότι δεν ανανεώνω συνδρομή, ότι είδα με την προσφορά του πρώτου χρόνου.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.972
Reaction score
20.487
Στην Κύπρο δεν προσφέρεται καν η υπηρεσία.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.721
Εννοείται ότι δεν ανανεώνω συνδρομή, ότι είδα με την προσφορά του πρώτου χρόνου.
Θα ανανεώσω μόνο αν παραμείνει ίδια η τιμή. Είναι βολικό στην επανάληψη σειρών.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.684
Reaction score
28.020
Χλομό να είναι και η παλιά, πόσο μάλλον της προσφοράς. Κάπου διάβασα πως ετοιμάζει αύξηση.
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.592
Από τότε που το έχω βάλει δεν έχω δει ποτέ τίποτα. Βαριέμαι αφάνταστα τους υπερήρωες και τα StarWars από τα 20 μου και μετά. Μόνο ο μικρός βλέπει κάτι 2-3 φορές τον μήνα. Ακόμα και με Τουρκική συνδρομή στα 30€/χρόνο ακριβό είναι.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.021
Reaction score
6.814
Έχουμε και αυτά... Σε κάποιες παιδικές σειρές/ταινίες βγάζει προειδοποίηση! :roflmao:

Παράδειγμα από το ...Aladdin με τον "αρνητικό αντίκτυπο":
Το χειρότερο είναι πως κάποιες από αυτές δεν τις εμφανίζει καν στο παιδικό προφίλ, μόνο στους μεγάλους.

Πολλές φορές έχω ψάξει για ταινία για τα παιδιά και νομίζω δεν την έχει και τελικά τη βρίσκω στο δικό μου προφίλ. Μην την βάλουν τα παιδιά κατά λάθος και τους καταστρέψει την παιδική ηλικία 😄

Μιλάμε για κλασικές ταινίες Disney.
 


Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Με Vodafone tv μου βγαίνει μια επιβάρυνση 1 ευρώ τον μήνα, οπότε έτσι αξίζει.
 




Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Μπούρδα είναι αλλά δε μαμιεται, σε μηνιαία βάση είναι αστείο νουμερο...

Κάπου πήρε το μάτι μου βεβαiα ότι άμεσα θα μπει και οτιδήποτε έχει το hulu
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.413
Reaction score
74.721
YOUR ANNUAL SUBSCRIPTION WILL RENEW SOON​

We hope you're enjoying all the latest blockbuster movies, top trending series, and exclusive Originals on Disney+. With new releases added weekly, spanning Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic, and our growing collection of general entertainment, there’s always more to explore.

As you're an existing annual subscriber and not a whiny bitch, your Disney+ annual plan will automatically renew for another 12 months on 14 June 2023, unless you cancel before then, as per instructions below. You’ll still pay the same current standard price of 79,90 €, and it’ll be charged through your registered payment method. So, just sit back, relax, and continue streaming: you don’t have to do a thing.

If you do not want to continue your subscription, simply go to Account Settings and click "Cancel Subscription". You will still have access to Disney+ until the end of your current billing period.

We are always here to help. If you have any questions, please visit our Help Centre for more information.​




:p
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.592
Στείλε μου ένα screenshot αν θες να τους στείλω ένα χεσίδι.

Δύο τιμές στο ίδιο πρόγραμμα στην ίδια χώρα.
Κι εγώ στην ίδια χώρα ζω. Τώρα που λήγει η ελληνική θα μείνω με αυτή. :p

1.png
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.340
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top