Dr. Floyd Toole

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.277
Όταν τα'γραφε ο υπογράφων περί της αξίας της άποψης, όλες οι special snowflakes ήθελαν να με φάνε. :lol:

Και βέβαια δεν έχει αλλάξει τίποτα τρομερά από τότε...:gotcha:

Κι άμα τους λες ότι μετά την ισοστάθμιση θα παίζουν ίδια τα διαφορετικά ηχεία στο χώρο του, σε κοιτάει σα να είσαι από τον Άρη. Μα πως, εγώ έχω μπιενταμπλεγιου. Πφφφφφχχχχχχχ
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Όταν τα'γραφε ο υπογράφων περί της αξίας της άποψης, όλες οι special snowflakes ήθελαν να με φάνε. :lol:

Και βέβαια δεν έχει αλλάξει τίποτα τρομερά από τότε...:gotcha:

Κι άμα τους λες ότι μετά την ισοστάθμιση θα παίζουν ίδια τα διαφορετικά ηχεία στο χώρο του, σε κοιτάει σα να είσαι από τον Άρη. Μα πως, εγώ έχω μπιενταμπλεγιου. Πφφφφφχχχχχχχ
Σσσσσσσσ, Mixalis speaking :biggrin:

Screenshot_20190923_172129.jpg


:lolsign::lolsign::lolsign:
 

TGD

Μηνύματα
7.129
Reaction score
7.172
science based speaker makers like Genelec, Neumann, ATC, Barefoot and Harman thrive in the pro audio market, they deliver the best products at the lowest cost without any extra fluff
Πάντως παλιά σε έναν ραδιοσταθμό που είχε και Genelec και Adam (με ίδιο μέγεθος γούφερ) στο στούντιο, προτιμούσα τον ήχο των Adam.
 

A

amoustakas

Guest
Μπορεί κάποιος με απλά λόγια να εξηγήσει την άποψη του Toole για την ισοστάθμιση. Λίγο μπερδεύτηκα.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.350
Reaction score
79.340
Μπορεί κάποιος με απλά λόγια να εξηγήσει την άποψη του Toole για την ισοστάθμιση. Λίγο μπερδεύτηκα.
Ναι
Post automatically merged:

:biggrin:
Post automatically merged:

Τι, δωρεάν;
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.865.106
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top