Dynavox TPR 1+Dynavox VR70 Ε-2 /cambrige audio Α3 i

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
311
Reaction score
6
ΣΕΤ Λαμπάτος Προενισχυτής Dynavox TPR 1 Λαμπάτος Τελικός Dynavox VR70 Ε-2 Δίνεται το σετ Κατάσταση Βιτρίνας 10 /10 Τιμή 800 €, εξαιρετικός λαμπάτος ήχος από ένα σετ προ τελικού. Φοράει mullard el34 λάμπες τελικές και Sylvania προενισχύτριες,Επίσης ο προενισχυτης φοραει καινουριες Ρωσσικες λυχνιες3 )Δικάναλος cambrige audio Α3 i ένας αξιολογος ενυσχυτης με ισχυ 2 Χ50 με αξιολογες κριτικες στο ιντερνετ αλλα και στο ειδικο τυπο. θέλει κολλημα το κουμπάκι του balance εχουν αλαχθει οι μπορνες των ηχειων με τυπου WBT για σύνδεση με μπανάνες θα δοθούν και οι εργοστασιακές μπόρνες . Η αλλαγη τους γινεται με το χέρι χωρις χρηση εργαλείων. Τιμή 200 €,
Γιάννης
6932442452
Post automatically merged:


Post automatically merged:



Ο προενισχυτης φωραει καινουριες ρωσσικες 6N3
ο τελικος εχει τις αμερικανικες sylvania σε οδηγητριες και EL34 MULLARD τελικες. βεβαια εχω και αλλους συνδιασμους οδηγητριων οπως ματσαρισμενο ζευγος SIEMENS ματσαρισμενο ζευγος JAN PHILIPS ματσαρισμενο ζευγος απο τις πανακριβες TELLEFUNKEN
επισης ματσαρισμενο ζευγοςMULLARD
επισης ματσαρισμενο ζευγος SYLVANIA δευτερο
βεβαια αλλαζωντας τις λαμπες στον τελικο τις οδηγητριες παιρνεις και διαφωρετικο ηχοχρωμα γιαυτο και κελαδαει κατα οπως θέλεις
ομως αυτα τα ζευγη δεν συμπεριλαμβανονται στην τιμη
θα δωθουν δωρεαν επισης οι μανισιες 3 του προενισχυτη και 2 οι οδηγητριες του τελικου
 

Attachments




Μηνύματα
311
Reaction score
6
ισχυει

Καλησπερα,συγνωμη για την παρεμβαση αλλα ο VR 70E-2 εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι αμιγης τελικος αλλα ολοκληρωμενος!
εσυ μιλας για την εκδωση που εχει και επιλογεα πηγων αυτος ειναι τελικος δεν εχει επιλογεα εχει ποτ αλλα μονο μια εισοδο η εταιρεια των ζευγαρωνει με τον προ σαν σετ
 

Μηνύματα
152
Reaction score
49
Καλησπερα,συγνωμη για την παρεμβαση αλλα ο VR 70E-2 εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι αμιγης τελικος αλλα ολοκληρωμενος!
 







Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.110
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top