Eλληνικος θριαμβος στην εκθεση του Μοναχου


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Ε, τώρα μου ξεφεύγεις χα χα. Το παλιά το ορθόδοξο (Πασόκ) SET εννοώ, εαν ήταν να διαλέξω. :)

Και τα δυο εντάξει.
Δεν καταλαβαινω τι λες περι "παλιου ΠΑΣΟΚ" κτλ.... set = no feedback, no capacitor in the signal path & stage linear class A with interstages linking the (few) stages...

Aπο εκει και επειτα "κρεμεσαι απο τα αχ1δ1@ των ΜΤΧ... Η ΤLA εδω και πολλα χρονια φτιαχνει τους καλυτερους ΜΤΧ στον κοσμο...
Ρουφαει subannanes ξεφλουδιστες...
 
Last edited:


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.786
Reaction score
28.210
Ποιον εβρισα ποτε εγω? Ποτε κανεναν ανθρωπο... Τα αρχ1δ1@ μονο αποκαλεσα "αρχ1δ1@"... Δεν απηυθυνα χαρακτηρισμο σε οποιονδηποτε.... Το arh1d1 το λες αυτο που ειναι....

Δεν υπαρχει αλλωστε τροπος να του αλλαξεις ουτε την φυση, ουτε το πως λεγεται απο ολον τον κοσμο....
Αμελέτητα ......κύριε ! Αμελετητα .
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Δεν καταλαβαινω τι λες περι "παλιου ΠΑΣΟΚ" κτλ.... set = no feedback, no capacitor in the signal path & stage linear class A with interstages linking the (few) stages...

Aπο εκει και επειτα "κρεμεσαι απο τα αχ1δ1@ των ΜΤΧ... Η ΤLA εδω και πολλα χρονια φτιαχνει τους καλυτερους ΜΤΧ στον κοσμο...


Ρουφαει subannanes ξεφλουδιστες...
νΑι αυτό εννοω.... ξέχνα την αναφορά στο Πασόκ χα χα..... το ορθοδοξο ΣΕΤ όπως το περιγράφεις (περιέργραψες και σε αλλά ποστ σου) εσυ.
 



mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
νΑι αυτό εννοω.... ξέχνα την αναφορά στο Πασόκ χα χα..... το ορθοδοξο ΣΕΤ όπως το περιγράφεις (περιέργραψες και σε αλλά ποστ σου) εσυ.
Mονον αυτο ειναι η εμπειρια που "διαλυει" τα παντα.... Ο Αυτοκρατορας του ηχου και δεν γινεται αλλοιως (το τελειο)...

Φυσικα και υπαρχει "ακουσα (κινεζικο) SET η το (SET "της μαιμους") "και εχω αποψη" (σιγα μην "κl@ss1s" κιολας)... SET= μονον by the book και εξαρτασαι απο τους MTX...
 


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Αμελέτητα ......κύριε ! Αμελετητα .
Ta αrh1d1a οταν δεν εχουν "σφαχτει" ειναι "μελετημενα" (αποβληματα) αγαπητε μου...

Aν τα σφαξεις αλλαζει...
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Σοφές κουβέντες σοβαρών ανδρών.
Εσυ πρόσεχε είσαι top στην λίστα για μπινελίκια. :D

Αλλα, έστω και έτσι, να καταδεκτείς βοήθεια (ηθική υποστήριξη) απο @daharis666 ήταν ατόπημα, η αλήθεια να λεγεται. :D

Είμαι όμως ένας .... χα χα, μόνο όμως για τον χαβαλέ, ποτέ για σοβαρά ζητήματα. Εαν εκπαιδευτούμε σωστά στον χαβαλέ, κάνουμε λιγότερα λάθη όταν τα πραγματα είναι σοβαρά.
 
Last edited:

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Μόλις έφυγα από ένα γλέντι γάμου στην Περαία όπου μεταξύ των άλλων έπαιξε κι αυτό:


Η νύφη με την κουμπάρα και υψωμένη γροθιά φωνάζαν " ...kill, kill eeoooeeeooo... victory, victory ...eeoooeeeooo"
Αυτά είναι !!!
Δεν "τσακώνομαι" για τα βινύλια σήμερα!
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Μόλις έφυγα από ένα γλέντι γάμου στην Περαία όπου μεταξύ των άλλων έπαιξε κι αυτό:


Η νύφη με την κουμπάρα και υψωμένη γροθιά φωνάζαν " ...kill, kill eeoooeeeooo... victory, victory ...eeoooeeeooo"
Αυτά είναι !!!
Δεν "τσακώνομαι" για τα βινύλια σήμερα!
Να μια τέτοια νύφη ψάχνει ο Κος Χρήστος για το παιδί. χα χα.

Εδω μιλάμε για λάμπες. Ο τσακωμός για τα βινύλια είναι κάπου αλλού νομίζω. χα χα
 



mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Απο @rh1d1@ γεματοος ο τοπος... Μονον στο AV Site ομως πακοσμιως!
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.786
Reaction score
28.210
Τροφή για τον Μπαμπινιώτη ολο το θέμα !
-
........για βάλτε mega .
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Απο @rh1d1@ γεματοος ο τοπος... Μονον στο AV Site ομως πακοσμιως!
Καταλαβαίνεις υποθέτω οτι αυτή τη φορά δεν θα επανέλθεις, ε;
Δεν μπορεί, όσο κολλημένος και να είσαι θα το έχεις πιάσει. :tongue:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.062
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top