Geometric Harmony - Micro

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
Την επόμενη φορά που θα βάλεις κινητό και θα ζητάς από τους συμφορουμητες αντί να απαντήσουν εδώ να σε πάρουν στο κινητό, το τέλος θα το πω εγώ.
 

Μηνύματα
557
Reaction score
523
Φιλε παπαευγενιου....σορυ αλλα δεν ειμαι συνεχεια πανω απο το φορουμ....
Οπως ειπε ο σιφις μιλησα για τα χρωματα του ακαι....
Απο εκει κ περα...ευχαριστως αν περασεις απο τριπολη θα μπορεσω να σου ςξηγησω τι εννοω βαζοντας σε να σκουσεις τα μαικρο...με διαφορους ενισχυτες...
Υ.γ. οι αποψεις μας ταυτιζονται για τα πραγματικα καλά αυτα ηχεία...ομως επειδη τα ηχεια τη πληρωνουν πολλες φορες χωρις να φταινε....καλό θα ειναι να μπορουμε να τα οδηγησουμε οπως πρεπει....μονο κ μονο για να μην τα αδικησουμε...
 


Μηνύματα
1.294
Reaction score
445
Φιλε παπαευγενιου....σορυ αλλα δεν ειμαι συνεχεια πανω απο το φορουμ....
Οπως ειπε ο σιφις μιλησα για τα χρωματα του ακαι....
Απο εκει κ περα...ευχαριστως αν περασεις απο τριπολη θα μπορεσω να σου ςξηγησω τι εννοω βαζοντας σε να σκουσεις τα μαικρο...με διαφορους ενισχυτες...
Υ.γ. οι αποψεις μας ταυτιζονται για τα πραγματικα καλά αυτα ηχεία...ομως επειδη τα ηχεια τη πληρωνουν πολλες φορες χωρις να φταινε....καλό θα ειναι να μπορουμε να τα οδηγησουμε οπως πρεπει....μονο κ μονο για να μην τα αδικησουμε...
Να δω τα μαικρο με τον Αχιλεα σου, και τι στον κοσμο!! Θα τα στείλει στον Αρη με το Τεσλα αγκαλιτσα! ;-)
 

Μηνύματα
320
Reaction score
91
Τελικά σαν συμβουλή σε έναν πιθανό αγοραστή με τι ενισχυτή ταιριάζουν αυτά τα ηχεία η ταιριάζουν τελικά με όλους και με όλα και τελικά κα θέλουν ή δεν θέλουν βαττ βαρβατα.Γιατι εγώ όταν τα πήρα είχα τους αχιλλεας Τσακιριδης που παίζαν οκ αλλά με Ακάι Α 5510 παίζουν πιο γεμάτα σε χαμηλές στάθμες και γενικά πιο σωστά κατά εμέ?
 

Μηνύματα
347
Reaction score
105
Άκουσα τα micro σήμερα και εντυπωσιάστηκα από το σύνολο του ηχείου!
Γλυκό , ζωντανό και πολύ καλή κατασκευή!
 



Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top