Happening #1 - Κωδικός: Ήλθον, Ειδον και με τράβαγαν να φύγον

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Το κοιταω το πρωτο μηνυμα στη πρωτη σελιδα, αλλα δεν βλεπω να αυξανονται τα ονοματα των συμμετεχοντων και ανησυχω....
Αυξανονται αλλα μαλλον ο Βαγγελης μαγειρευει (ποπ κορν) και δεν προλαβαινει.
 

Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Κύριοι,
πάλι κάποια εξωγενή και αντιπαθητικα προβλήματα που δυστυχώς δεν δειχνουν να έχουν τέλος με κράτησαν μακρυά από το AV-Site και ζητάω συγνώμη.

Λοιπόν, η σαφή ημερομηνία της εκδήλωσης θα ανακοινωθεί αυτές τις μέρες όπου και θα πληροφορηθείτε ακριβώς για ποια Κυριακή θα υποπέσουμε στο θανασιμο αμάρτημα του οφθαλμόλουτρου.

Εσεις:
1. Συνεχίστε να μου στέλνετε PM, με τα άτομα που θα σας συνοδέψουν. Η λίστα που έχω στην 1η σελίδα θα ανανεθωθεί μέσα στο ΣΚ. Κοιτάξτε αν έχω κάνει κανένα λάθος και στείλτε μου ξανα PM
2. Θέσεις υπάρχουν ακόμη ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ (μιλάμε για ολοκληρο σινεμά) και εχθές που μίλησα με τον κ. Αριανούτσο μου έδωσε να καταλάβω οτι περιμένει τη μεγαλύτερη δυνατη προσέλευση.
Γι αυτό φέρτε μαζί σας οσους φίλους συγγενείς, γνωστούς και συναδέλφους από τη δουλειάς σας αρέσει το σινεμά για να τους δώσετε την ευκαιρία να καταλάβουν μια καλή τι σημαίνει HD προ των πυλών και γιατι κάνουμε αυτές τις τρέλες στα σαλόνια μας.
Φυσικά αυτό σημαίνει οτι θα κολλήσουν αυτόματα και το μικρόβιο του Av-Site.
Το τερπνόν μετα του ωφελίμου.

ΤΟ ΤΡIANON ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΕΝΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΟ FORUM.
ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
ΧΑΡΙΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΝ.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Μεγαλη υποθεση!

Ολοι πρεπει να ειμαστε εκει-ακομα και εσεις απο την περιφερεια.

Εγω θα φερω και τα παιδια μου(αντε και την γυναικα μου) διοτι δεν θελω να χασουν το..μελλον.
Θελω να λενε παντου "το ειδαμε πρωτες"

Μπραβο Βαγγελη!
Μπραβο Τριανον!
Μπραβο AVSite!
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Τι θα περιλαμβανει το προγραμμα σε γενικα πλαισια?

ΟΚ, προβολη HD, αλλα τι?
Ταινια ολοκληρη, κλιπακια....?

Ρωταω να ξερω σε ποιους θα το πω....
 

Μηνύματα
276
Reaction score
1
Ευάγγελε μπορω να εχω και εγω 2 εισιτήρια, σε παρακαλώ..?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....
 

Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Mπράβο και απο εμένα Βαγγέλη για αυτήν την πρωτότυπη ιδέα. :D
Φυσικά και δεν θα ήθελα να το χάσω με τίποτα.
Υπολόγισέ με για δύο άτομα,όμως γράψε μας κάποιες περισσότερες πληροφορίες,εκτός απο την ημερομηνία,για την ώρα και το πρόγραμμα προβολής.
 

Μηνύματα
218
Reaction score
0
Δηλώνω συμμετοχή για 2 άτομα στην αρχη και βλέπουμε... :)
 

Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
[align=center]ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟ 1ο ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΗ 1η ΣΕΛΙΔΑ[/align]

[align=center]Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ. [/align]

[align=center]Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟΣ[/align]

[align=center]ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ 10:00 ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ[/align]
 


Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Να ρωτήσω κάτι, που μπορεί να έχει ειπωθεί αλλά δεν το βλέπω. Τι περιεχόμενο θα δούμε; Καμμιά ταινία; documentaries; videoclips? Όλα τα παραπάνω;;
 


Μηνύματα
527
Reaction score
0
Υπολογιστε 4 ατομα και απο εμενα με μια πολυ μικρη επιφυλαξη. :D
 



Μηνύματα
76
Reaction score
11
Ο κινηματογράφος αυτός θα αρχίσει ψηφιακές προβολές ταινιών στο άμεσο μέλλον, ή θα μείνει μόνο στην επίδειξη της Κυριακής?
 


Zen

Μηνύματα
21
Reaction score
0
Βαγγέλη, σου έχω στείλει και εγώ pm για δύο άτομα αλλά δεν με βλέπω στην λίστα και έχω αρχίσει να ανησυχώ οτι θα με κόψει το face control στην είσοδο! :(
 

Μηνύματα
4.272
Reaction score
5
Δυστηχως μολις μου ανακοινωσαν οτι ειμαι εκτακτος εξεταστης στο Oral Interview
του London Tests of English αυτο το Σαββατοκυριακο οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω.
Οταν καποια στιγμη καταφερω να ανεβω Αθηνα αυτος ο κινηματογραφος εχει καθολου ψηφιακες προβολες και αν ναι καθε ποτε? Εστω trailers πριν την ταινια.
 

Μηνύματα
108
Reaction score
0
Βαγγέλη, σου έχω στείλει και εγώ pm για δύο άτομα αλλά δεν με βλέπω στην λίστα και έχω αρχίσει να ανησυχώ οτι θα με κόψει το face control στην είσοδο!  :(
Ιδιο λαθος εκανα και εγω με το pm. Αν δε γραψεις κατι στο subject δε στελνεις τιποτα! Θα ηθελα να δηλωσω και εγω τωρα αν γινεται συμμετοχη για 3 ατομα.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Ξέρω πως γίνεται.
Θα σου φέρω εκεί λοιπόν το δώρο σου. Συγχαρητήρια και πάλι. :)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.695
Μηνύματα
2.870.126
Members
37.941
Νεότερο μέλος
daemon76
Top