HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.716
Reaction score
94.777
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Μπράβο παιδιά, πάντα τέτοια! :615:

Κοντολέτα δεν τράβηξες κάποιο βίντεο, ή σου έκαψε το μικρόφωνο ο Μάρκου;:116:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Ακόμα γιορτάζει το χτεσινό.........ολε ολε Θρυλε ολε
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Χαιρετώ την ομήγυρι.
Είχε πλάκα η μάζωξη, προχτές.Αν και δεν μπόρεσα να ακούσω κάτι γνωστό για να βγάλω Συμπέρασμα.

...Γενικά είχε πλάκα η μάζωξη , και κανένα μα κανένα ουσιαστικό ηχητικό αποτέλεσμα.Αργησα να παω κιόλας, με πιάσανε απο την μούρη μόλις πήγα..... καταλαβαίνετε.
Oύτε μπόρεσες να ακούσεις ούτε και να βγάλεις συμπέρασμα! Πως να το κάνεις άλλωστε αφού ήρθες καθυστερημένα??:203:
Ασε δηλαδή, που όταν ήρθες, κατέβασες τον άμπακα (μισό μπουκάλι μέσα σ' ένα τέταρτο) και δε σε έφτασε μόνο αυτό, ήσουν έξω και φούμα φούμα... πως θα έβγαζες συμπέρασμα?????
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

...Ας μη μιλήσω και για τα "υπόλοιπα" ευτράπελα του Μάρκου!
Είχε βάλει στο μάτι να "καθαρίσει" το Βασίλη και τον Αντώνη που ακούνε ο μεν πρώτος εξαιρετικά πρίμα στο σύστημά του...


και ο δεύτερος γιατί έχει τα καταιγιστικά μπάσσα, που δεν έχει ο Μάρκου!


(Και από την πολύ "ταραχή του" είχε και το τσιγάρο ανάποδα στο στόμα του!!):116::204:
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Και για να μη λες "λόγια και... κομπολόγια", ορίστε μια φωτό μόλις έχεις πρωτοεμφανισθεί!


Γεμάτη ποτηρούμπα με ουίσκυ (το δεύτερο) και αντί να κάτσεις να ακούσεις για να βγάλεις συμπέρασμα, έχεις κι όλας κάνει ...κεφάλι!! Σε κλάσματα δευτερολέπτου ήπιες τα δυο τρίτα και βγήκες για σιγαρέτο...:136:
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Ενώ αν είχες έρθει στην ώρα σου, θα μπορούσες να συζητήσεις τις λεπτομέρειες την υπέροχης κατασκευής του Victor του Βασίλη, όπως για παράδειγμα έκανε ο Τάκης με τον Geomiat...


Kαι θα θαύμαζες έκθαμβος με την ησυχία σου τον ...Παρθενώνα, όπως ο Geomiat:


Αλλά εσύ Γιαννάκη μου, ήρθες αργά...
Επειδή είμαι καλό "παιδί" λέω να μην πω το λόγο που άργησες, καθώς όπως καταλαβαίνεις έχω αδιάσειστα στοιχεία, που δε θέλω να βγάλω στη φόρα!
:116:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!


Ο ένας αγορεύει....ο άλλος κρύβει το πορτοφόλι του....και ο τρίτος είναι στο 7ο βήμα του καλαματιανού.
Άντε βγάλε συμπέρασμα.:135::135::135:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

κοιτα να δεις που σε λιγο θα μου γινουν ολοι πικαπαδες.....απανω που ειχαν αρχισει να μπαινουν στον σωστο δρομο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:143:
 

Μηνύματα
27.318
Reaction score
25.348
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Επειδή γράφονται κακίες και ανακρίβειες , καλείται να λάβει θέση ο κοντολέτας.
Σταμάτη λεβέντη μ, να αλλάξεις γυαλιά, δεν πίνω ουίσκι. Κρασάκι ήταν απο αυτό που έφερε ο Αντώνης.
Οσο για το συμπέρασμα, σας ζήτησα να ακούσω 2 λεπτά ενα cd που είχα μαζί μου και άλλα 2 ενα βινύλιο. Οοοοχι εσείς, είχατε την πρεμούρα για την ταβέρνα. Χαραμοφάηδες.
Για τον παρθενώνα και τα τοιαύτα τα έχουμε ξαναπεί. Δεν χρειάζεται επανάληψη.






Κοντολέταααααα για πέρνα μια βόλτα απο δω και πες την γνώμη σου .
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

κοιτα να δεις που σε λιγο θα μου γινουν ολοι πικαπαδες.....απανω που ειχαν αρχισει να μπαινουν στον σωστο δρομο!!!
Όλα έγιναν για να τους φέρω στον ίσιο δρόμο...:105:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Επειδή γράφονται κακίες και ανακρίβειες.....
Γιάννη μην στενοχωριέσαι θα κάνουμε την ακρόαση μόνοι μας... άσε που έχω κάτι παραλαβές αυτές τις μέρες.... νέα καλώδια.... κεφαλές.... κλπ..... και θα ακούσεις φρέσκα πράγματα!
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

ποτε για να φερω το phono φρεσκαρισμενο! επισης Μπιλ να μου πεις pf και αντισταση που πρεπει να του εχω. Πιστευω οτι ετσι θα βγουν ασφαλεστερα συμπερασματα.
 


Μηνύματα
27.318
Reaction score
25.348
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Νάτα μας άρχισε και ο λαμπάτος να αλλάζει avatars.
Ρε που πάμε ρεεε ?
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Επειδή γράφονται κακίες και ανακρίβειες , καλείται να λάβει θέση ο κοντολέτας.
Σταμάτη λεβέντη μ, να αλλάξεις γυαλιά, δεν πίνω ουίσκι. Κρασάκι ήταν απο αυτό που έφερε ο Αντώνης.
Οσο για το συμπέρασμα, σας ζήτησα να ακούσω 2 λεπτά ενα cd που είχα μαζί μου και άλλα 2 ενα βινύλιο. Οοοοχι εσείς, είχατε την πρεμούρα για την ταβέρνα. Χαραμοφάηδες.
Για τον παρθενώνα και τα τοιαύτα τα έχουμε ξαναπεί. Δεν χρειάζεται επανάληψη.
.
Καλά βρε ΟΚ δεν ήταν ουίσκυ αλλά κρασί! Δε θα τα χαλάσουμε στο .."είδος"!!:140:
Αλλά εδώ που τα λέμε, δεν έφταιγε ο Αντουάν που είχε λυσσάξει της πείνας και περίμενε πως και πως να πάμε για μάσες!

Τι να σου κάνω ...μάνα'μ??
Θα άκουγες τα δισκάκια σου όπως ήθελες, αλλά άργησες....

Οι "παπαράτσι" σε συνέλαβαν με το φακό τους να χαριεντίζεσαι με ανατολικού μπλόκ "Σβετλάνα"... κι εμείς σε περιμέναμε πως και πως για συγκρίσεις! (ασύγκριτο βέβαια σε ήχο και εικόνα το home cinema που σε καθυστέρησε... χαλάλι σου βρε!:604: )
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: HIS MASTER'S VOICE. Vintage system from ‘80s!

Καλησπερα καμαρια μου,σορυ αλλα εχω δυσκολη εβδομαδα και δεν μπορεσα να γραψω πιο πριν.
Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Βασιλη για την εξαιρετικα ζεστη και φιλικη φιλοξενια του!
Ο τυπος ειναι θεομουρλος.....:142:περασαμε σουπερ και απολαυσαμε και τον χωρο και το συστημα του!!
Ολα ηταν τοπ!
Παραηπιαμε θα ελεγα και περασαμε ενα υπεροχο και υχαριστο βραδυ του οποιου η συνεχει δοθηκε σε ενα εστιατοριο επιλογης του Σταματη,φαγαμε καλα,ξαναηπιαμε και......ηπιαμε και λιγο.....
Βασιλη σε ευχαριστω πολυ και θα τα πουμε συντομα σπιτι μου.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.960
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top