Home cinema η εξέλιξη

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.122
στην αρχή της παρουσίασα τα σπεκς....πως θέλω το ύφασμα..κλπ
μετά με πήγε σε κάτι γυαλιστερά σχεδόν σατένπωςταλεν:laugh:...και μου άρχισε τις μπούρδες....μόνο σε τι πρόγραμμα πλένονται δεν μου ανέλυσε :headbang::roflmao:

μετά δεν άντεξα...
της λέω:
ώπα...άκου...δεν κατάλαβες γιατί το θέλω...
της έκανα πρόλογο για την χρήση και με κοιτούσε χαζεμένη :roflmao::roflmao:

έχει άλλους 2 η πόλη...απο βδομάδα θα πάω...αν δεν βρω...μετά ιντερνετ στα τυφλά
:roflmao::roflmao:
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.122
ε ναι!!!
Τάσο άμα επιστρέψω Αθήνα φοβάμαι ότι θα είναι θα είναι το τέλος για μένα όσο αφορά το hc.:(
Μετά την εμπειρία του dedicated, δεν έπαιζε να ξανά πήγαινα σε σαλόνι με ότι περιορισμούς έχει ενα σαλόνι πολυκατοικίας.
Εδω δεν την παλεύω άλλο, που προτιμώ Αθήνα χωρίς hc πάρα εδώ με αυτήν την συστηματαρα.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.895
Reaction score
77.505
Τάσο άμα επιστρέψω Αθήνα φοβάμαι ότι θα είναι θα είναι το τέλος για μένα όσο αφορά το hc.:(
Μετά την εμπειρία του dedicated, δεν έπαιζε να ξανά πήγαινα σε σαλόνι με ότι περιορισμούς έχει ενα σαλόνι πολυκατοικίας.
:O_o::o:confused::headbang::smg:
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.363
Τάσο άμα επιστρέψω Αθήνα φοβάμαι ότι θα είναι θα είναι το τέλος για μένα όσο αφορά το hc.:(
Μετά την εμπειρία του dedicated, δεν έπαιζε να ξανά πήγαινα σε σαλόνι με ότι περιορισμούς έχει ενα σαλόνι πολυκατοικίας.
Εδω δεν την παλεύω άλλο, που προτιμώ Αθήνα χωρίς hc πάρα εδώ με αυτήν την συστηματαρα.
Ισως βρεθει λυση σε 2ο χρονο μετα την επιστροφη σου. Μη το βαζεις κατω για μια ατυχη στιγμη. ;)
 

susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.122
Ισως βρεθει λυση σε 2ο χρονο μετα την επιστροφη σου. Μη το βαζεις κατω για μια ατυχη στιγμη. ;)
θα δειξει φιλε, προτεραιοτητα εχει να επιστρεψω αθηνα, το hc σε δευτερη μοιρα..... κατι που επρεπε να ειχα βαλει οταν ημουν αθηνα;)
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Tελικα θυσιασα το ''dedicated'' δωματιο του σπιτιου οπου θα μεταφερομουνα για χαρη της σινεφιλ παρεας

Σηκωσα στο σαλονι τον τριθεσιο καναπε 30 ποντους με ενισχυμενες τουβλινες της οποιες καλυψα με υφασμα παρομοιου με του καναπε και εβαλα τον διθεσιο μπροστα .Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την αποφαση για πενταθεσιο υπεραναπευτικο σινεκαθιστικο , οσο και απο την αισθητικη :D
Τωρα μενει να βαλω 4 μετρα δοκαρι κατα μηκος ολου του τοιχου για ηχεια atmos , ετσι και αλλιως ξυλινο ειναι το ταβανι,ρουστικ.Mε την ευκαιρια θα βαλω και δυο diy μεταλικα φωτιστικα με διακοσμητικες λαμπες για εξτρα ζεστασια :D

 



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Να σαι καλά @ankokdog που άνοιξες αυτό το θέμα και έτσι όλοι μπορούμε να συζητήσουμε χωρίς να τρέχουμε απο δω κι απο κει..:lolsign::party:
Μήπως πρέπει να μεταφερθούν σε κάποιο συγκεκριμένο ή καινούριο thread γιατί εδώ υποτίθεται είναι το for your eyes.... και μάλλον το δικό μου πήγε περίπατο?
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Sorry ankokdog , εχεις δικιο :oops:

Κατι τελευταιο.Παιδια το προτεινω ανεπιφυλακτα το συστημα μπρος πισω καναπεδες , αντι του παρωχημενου, συντηρητικου γωνιακου στυλ.:D
Αδειαζει ο χωρος .Τωρα σκεφτομαι να φτιαξω ενα diy μικρο μπιλιαρδο (με κανονικες μπαλες ε ) να γελαμε.:DΜπορει να αποτελεσει και βαση για τραπεζι-αρια .Και οσο σκεφτομαι οτι ολα ξεκνησαν απο την σκεψη για χαμηλωμα της οθονης .Πω,πω, τι καταλυτης ηταν αυτος :D
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Aν κατεβει πολυ χαμηλα η οθονη , 40 cm η και λιγοτερο που λενε καποιοι...τι γινεται με το υψος του προβολεα ? Πρεπει να ειναι short throw και να μπει μπροστα απο τα καθισματα ? Γιατι αλλιως δυσκολα τα πραγματα , ακομα κι αν σε παιρνει λιγο με το οφφσετ , ετσι δεν ειναι ?
 




Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Βρε εδώ πες το, κλεμμένα τα έχεις?
Τις καλύτερες τιμές τις βρήκα στο Athens pro audio και τα αγόρασα από εκεί, σε μια μέρα στο χώρο μου.

για το μεγάλο δώρο κάθομαι στα καρφιά. και με βλέπω να περιμένω καμιά δεκαριά μέρες. πφφ
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.649
Μηνύματα
2.868.827
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top