Home cinema professional (susano lx90)

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.441
Reaction score
15.127
Συγχαρητήρια για τις κατασκευές σου!
( Ευτυχώς δε με συγκινεί το σπιτικό σινεμά όταν είναι τόσο "αυστηρό", γιατί αλλιώς λίγο εσύ, λίγο μερικοί ακόμα εδώ μέσα... θα με βάζατε σε φασαρίες :p )

Τα πλαϊνά ξύλινα δοκάρια γιατί δεν τα έχεις να πατάνε κάτω;
Αν σε ενοχλούσε το σοβατεπί θα μπορούσες να τους κάνεις μια πατούρα, ας πατούσε μικρότερη επιφάνεια.
 


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.548
Reaction score
5.058
Συγχαρητήρια για τις κατασκευές σου!
( Ευτυχώς δε με συγκινεί το σπιτικό σινεμά όταν είναι τόσο "αυστηρό", γιατί αλλιώς λίγο εσύ, λίγο μερικοί ακόμα εδώ μέσα... θα με βάζατε σε φασαρίες :p )

Τα πλαϊνά ξύλινα δοκάρια γιατί δεν τα έχεις να πατάνε κάτω;
Αν σε ενοχλούσε το σοβατεπί θα μπορούσες να τους κάνεις μια πατούρα, ας πατούσε μικρότερη επιφάνεια.
Σε ευχαριστώ, τα δοκάρια δεν τα έκανα μέχρι κάτω όχι για το σοβατεπι άλλα γιατί περνάνε καλώδια , πολυπρίζα κτλ και για να μην με δυσκολέψει στη τοποθέτηση της μοκέτας
 




susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.548
Reaction score
5.058
Flex foam;
Ναι
Post automatically merged:

ακόμα δεν είδαμε τα καλά....
παρθένα να χαμε πιο γρήγορα θα μας καθόταν
Σου αρέσει η ξεπετα εε? Δεν γουστάρεις παιχνιδάκια.... :lol: :laugh:
Post automatically merged:

ακόμα δεν είδαμε τα καλά....
Να σού πω έχεις χακαρι το κινητό μού κ ξέρεις τι φώτο έχω βγάλει, η μπαίνεις από την μπαζομενη μπαλκονόπορτα? :laugh:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.799
Reaction score
77.316
η μπαίνεις από την μπαζομενη μπαλκονόπορτα? :laugh:
είπαμε όταν μπω....θα με καταλάβεις από την υγρασία που θα σου αφήσω....:fuckyou::lol:

ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΛΕΜΕ θέλω να πάω να σέσω!!! :roflmao:
 











susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.548
Reaction score
5.058
.. σκουπα Philips βλεπω χωρις καδο ειναι ή με καδο ? - σχολιαζω αυτο γιατι δεν εχω λογια για τα υπολοιπα-
:laugh: :hi:Όχι ειναι Bosch pro silent με διαφορετικό μοτέρ από τής κοινές σκούπες, Δεν θυμάμαι πως τον αναφέρει , περιστροφικο,? Κομπρεσορ? Κάτι τέτοιο, πολύ δυνατή στο τέρμα δεν μπορείς να ακουμπήσεις τα χαλιά εύκολα πρέπει να έχεις φάει
Post automatically merged:

βλεπω ολη αυτη τη μερακλοσυνη και αναρωτιεμαι....δηλαδη αν ειχες εναν χωρο 2πλασιο απ'αυτον....τι θα εκανες μωρη παιχτουρα;; ποσο θα μας τρέλαινες;; ;)
Που είσαι Εσύ???? Σε χάσαμε ! Σε ευχαριστώ αγορίνα , Πάντος ώρες ώρες χρειαζόμουν βοηθό σαν και εσένα για κάτι λεπτομέριες, μείνε on έχει καλή συνέχεια
Post automatically merged:

Θα φτιάξεις thx wall μπροστά;
Ναι αλλά αλεξ δεν ξέρω αν θα είναι thx :lolsign:
Post automatically merged:

Λίγο... μίνιμαλ οι βάσεις. Θα κρατήσουν αυτά τα θηρία της jbl?
Ναι άνετα αρκετά γερές και βιδωθεικαν όλα μαζί , και πάνω στην υπάρχουσα μπαφλα που ηταν απο Πάνω και στο πλάτωμα.
Υ.Γ και μετά μού ήθελε να μπει ο νταχαρις από την μπαζομενη πόρτα :lol: :lol: :lol:
Post automatically merged:

άντε ρεεεεε!!!!
αιμορροίδες βγάλαμε!
Υπομονή έρχεται, είχα υποχρεώσεις χθες κ δεν μπήκα , μετά πού σχολάσω θα σού έχω πολλές
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.556
Μηνύματα
2.864.295
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top